اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139807014068510527

برگزاری دوره آموزشی رایگان بورس و سرمایه گذاری

کد: 139807014068510527

http://bit.ly/2l1DrQ6

، مشهد , (اخبار رسمی):  2 مهر ماه، دوره‌ای با عنوان دوره آموزشی «رایگان بورس و سرمایه گذاری» در موسسه آموزش عالی آزاد امین برگزار خواهد شد تا علاقه مندان موضوع بورس و سرمایه گزاری از این فرصت بهره ببرند.

برگزاری دوره آموزشی رایگان بورس و سرمایه گذاری
برگزاری دوره آموزشی رایگان بورس و سرمایه گذاری

به گزارش روابط عمومی موسسه آموزش عالی آزاد امین، مسئول دپارتمان دوره‌های مدیریت با بیان این خبر، درباره اهمیت و دلایل برگزاری این دوره گفت: «این روزها در بیشتر بحث‌ها، موضوع موفقیت در بورس مطرح است. فعالان قدیمی بازار بورس حتما می‌دانند که بورس همیشه به این شکل پربازده و پرسروصدا نبوده و تقریبا از اواسط سال 91 بود که بازار بورس بازدهی خوبی را نصیب سرمایه‌گذاران کرد. برای دست یابی و بدست آوردن ثروت از طریق بورس، حداقل 10 درصد از درآمد را (هرچقدر هم که کم باشد) سهام باید بخرید و سرمایه‌گذاری کرد.

وی در زمینه نکات آموزشی این دوره و مزایای آن برای شرکت کنندگان افزود: «این کارگاه اموزشی به طور رایگان برگزار می‌شود و رزرو الرامیست!»

متولی برگزاری این دوره تاکید کرد: «در کارگاه بورس وسرمایه گذاری سرفصل‌هایی همچون یادگیری انواع روش‌های تحلیل سهام آشنایی با مفهوم‌های ابتدایی و سرمایه گذاری و تفاوت آن با سرمایه دارایی و پس انداز پیگیری و مطالعه اخبار موثق اقتصادی و بازار بورس تحلیل شاخص و صنایع مختلف بورسی مدیریت هیجانات برای سرمایه گذاری و انجام معاملات بررسی می‌شود.»

گفتنی است این دوره آموزشی از 2 مهر ماه شروع و در یک روز  برگزار می‌شود.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در دوره بورس و سرمایه گذاری می‌توانند به سایت موسسه آموزش عالی آزاد امین به ادرس www.amin-inst.ac.ir مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه آموزش عالی آزاد امین

موسسه آموزش عالی آزاد امین با داشتن بانک مقالات جامع درزمینه های مدیریت اجرایی ،مدیریت استراتژیک ،مدیریت بازاریابی ، مدیریت بیمه ، مدیریت ریسک و… ارائه در وب سایت و برگزاری دوره های مدیریت ارشد اجرایی ،مدیریت ارشد بازاریابی ،بازرگانی و مدیریت ارشد پروژه (عالی ) و… درصدد ارتقاء سطح دانش تمام علاقه مندان رشته های مدیریت و رشته های مرتبط با آن است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | علم و آموزش