اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139807034077012044

۵ شرط مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در استرالیا

کد: 139807034077012044

http://bit.ly/2mmMFap

، تهران , (اخبار رسمی): تاکنون به این فکر کرده‎اید که با سرمایه‌گذاری در استرالیا می‎توانید مهاجرت خود را به این کشور تسهیل کنید و ویزای اقامت موقت یا دائم استرالیا را دریافت کنید؟ در این مطلب انواع ویزاهای سرمایه‎گذاری در استرالیا معرفی می‌شود تا پیش از هر اقدامی برای ویزا و اقامت، با چشمان باز و آگاهی کامل تصمیم گرفت

۵ شرط مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در استرالیا
۵ شرط مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در استرالیا

مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه‌گذاری

کشور استرالیا در چند دهه گذشته توانسته است محیطی مناسب و بدون ریسک از نظر اقتصادی ایجاد کند. مطمئن بودن سرمایه‌گذاری در استرالیا، این کشور را به یکی از بهترین کشورها برای تجارت و سرمایه‌گذاری تبدیل کرده است. دولت استرالیا خود پشتوانه اصلی سرمایه‌گذاری خارجی در این کشور است و 5 فرصت اصلی در صنعت کشاوزی و غذایی، زیرساخت‌های اقتصادی، توریستی، انرژی و سیستم‌های تکنولوژی و خدماتی برای سرمایه‌گذاری معرفی کرده است. این 5 حوزه برای سرمایه‌گذاری بسیار مناسب هستند. اگر به سرمایه‌گذاری در استرالیا علاقه‌مند هستید، می‌توانید در این حوزه‌ها اقدام به سرمایه‌گذاری کنید. برای این کار ابتدا باید برای اخذ ویزای سرمایه‌گذاری اقدام کنید. این ویزا انواع مختلفی دارد و هر کدام از آن‌ها شرایط مخصوص به خود را دارد. در ادامه 5 شرط اصلی که برای اخذ ویزای سرمایه‌گذاری در استرالیا لازم است را به شما معرفی می‌کنیم.

5 شرط مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه‌گذاری

کشور استرالیا برای افرادی که قصد مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه‌گذاری دارند، شرایط و سیستم امتیازبندی ویژه‌ای مشخص کرده است. دولت استرالیا با این کار به دنبال آن است که بتواند افراد باصلاحیت را جذب کنند.

1.شرط سنی

اولین شرط مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه‌گذاری داشتن شرط سنی است. متقاضیان باید کمتر از 55 ساله باشند تا بتوانند برای مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه‌گذاری اقدام کنند. البته برای افرادی که سن آن‌ها بالای 55 سال است نیز راهکارهایی وجود دارد. این افراد می‌توانند از طریق مشاوره با یک وکیل باتجربه در زمینه مهاجرت به استرالیا از این راهکارها آگاه شوند. شرایط سنی و امتیازدهی که توسط کشور استرالیا تعریف شده است به این صورت است:

18 تا 24 سال تمام: 20 امتیاز

25 تا 32 سال تمام: 30 امتیاز

33 تا 39 سال تمام: 25 امتیاز

40 تا 44 سال تمام: 20 امتیاز

45 تا 54 سال تمام: 15 امتیاز

2.داشتن یک کسب و کار فعّال

داشتن یک کسب و کار فعّال، یکی از مهم‌ترین شرایط مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه‌گذاری است. فرد متقاضی مهاجرت باید طی دو سال گذشته یک کسب و کار فعّال داشته باشد و یا یکی از مشارکت‌کنندگان اصلی یک کسب و کار فعّال باشد. متقاضی باید ثابت کند که مالک و یا دارنده سهمی از این کسب و کار است.  این کسب و کارها شامل: داشتن مطب، کلینیک، مغازه، پروانه بهره‌برداری، جواز ساختمانی، سهم 51 درصدی در شرکت‌های کوچک، سهم 30 درصدی در شرکت‌های سهامی خاص، سهم درصدی در شرکت‌های با گردش مالی بالا و یا هر نوع کسب و کار دیگری که نشان‌دهنده نقش مهم فرد متقاضی برای ویزای سرمایه‌گذاری در استرالیا باشد، می‌شوند.

3.میزان اموال و دارایی

میزان سرمایه فرد متقاضی جهت اخذ ویزای استرالیا از طریق سرمایه‌گذاری 800 هزار دلار استرالیا است. این سرمایه می‌تواند شامل مواردی مثل خانه، زمین، اموال و املاک تجاری باشد. فرد متقاضی باید این سرمایه را به صورت قانونی کسب کرده باشد. البته دریافت ویزای مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری، شرایط گوناگونی دارد که بر مبنای میزان دارایی می‌توان برای هر یک از انواع ویزاهای سرمایه‌گذاری در استرالیا اقدام کرد.

4.میزان فروش کسب و کار

گردش مالی فرد متقاضی باید طی دو سال از 4 سال گذشته حداقل 500 هزار دلار استرالیا باشد. این مبلغ با توجه به ارزش فعلی دلار که نوسانات زیادی دارد، مبلغ بالایی است؛ اما برای این کار می‌توان گردش مالی در 3 یا 4 سال گذشته را به عنوان میزان فروش کسب و کار نشان داد.

5.کسب حداقل امتیاز ویزای سرمایه‌گذاری در استرالیا

متقاضی ویزای سرمایه‌گذاری در استرالیا لازم است که حداقل 65 امتیاز برای اخذ ویزا کسب کند. در جدول امتیاز‌بندی ویزای استرالیا عواملی مانند سن، تسلط به زبان انگلیسی، مدرک تحصیلی، سابقه کسب و کار، گردش موجودی در کسب و کار، نوآوری کسب و کار و میزان اهمیت کسب و کار برای هر ایالت، امتیازهای متفاوتی دارد.

شرایطی که بیان شد برای ورود به کشور استرالیا از طریق ویزای سرمایه‌گذاری لازم است. اما در برخی ویزاها، برخی از این شرایط اهمیت کمتر، و برخی دیگر ارزش و اهمیت بیشتری دارد. 6 نوع ویزای سرمایه‌گذاری در استرالیا وجود دارد که هر کدام از این ویزاها شرایط خاص خود را دارد. با داشتن 5 شرط اصلی می‌توانید برای انتخاب نوع ویزای درخواستی اقدام کنید. پیشنهاد می‌شود که برای انتخاب نوع ویزا با یک وکیل مهاجرت مشورت کنید و بهترین مسیر را برای مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه‌گذاری انتخاب کنید.

ویزاپیک شرکتی استرالیایی است که بر اساس مقررات دولت فدرال استرالیا ثبت شده است. ویزاپیک با برخورداری از تیمی حرفه‌ای و کارآمد شامل وکلا و مشاورین ثبت شده در سازمان مشاورین رسمی مهاجرت به استرالیا MARA و عضویت در انجمن مشاورین مهاجرت به استرالیا MIA و همچنین بهره‌مندی از مشاورین حرفه‌ای تحصیلی ثبت شده در استرالیا (QEAC) و کانادا (CCEA)، در زمینه اخذ ویزای سرمایه‌گذاری در استرالیا آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است.

۵ شرط مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در استرالیا

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ویزاپیک

ویزاپیک (Visapick) شرکتی استرالیایی است که بر اساس مقررات دولت فدرال استرالیا ثبت شده است. این شرکت با برخورداری از تیمی کارآزموده و کارآمد شامل وکلا و مشاورین ثبت شده در سازمان مشاورین رسمی مهاجرت به استرالیا MARA و عضویت در انجمن مشاورین مهاجرت به استرالیا MIA در زمینه دریافت پذیرش تحصیلی و بورسیه های تحصیلی از مراکز آموزشی و دانشگاه های استرالیا، مشاوره و خدمات تخصصی جهت سرمایه گذاری و راه اندازی کسب کار و دریافت اقامت استرالیا، و ویزاهای کاری و مهارتی استرالیا و همچنین بزودی کانادا و نیوزلند مشغول به ارائه خدمات می باشد. برای آشنایی بیشتر با این شرکت و خدمات وسیع و تخصصی قابل ارائه حتما به سایت این شرکت به آدرس www.visapick.com مراجعه فرمایید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]