اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139807064082611722

حضور مدیناطب در اولین کنگره ملی نورولوژی شناخت، رفتار و دمانس

کد: 139807064082611722

http://bit.ly/2oi2yzp

، تهران , (اخبار رسمی): فعالان حوزه علوم اعصاب با حضور در اولین کنگره ملی نورولوژی شناخت، رفتار و دمانس دستاوردها و توانمندی‌های خود را به علاقه‌مندان ارائه می‌کنند.

به گزارشروابط عمومی مدیناطب، این شرکت در اولین کنگره ملی نورولوژی شناخت، رفتار و دمانس که از 10 مهر 98 تا 12 مهر 98 در تهران، مرکز همایش‌های برج میلاد، سالن سعدی برگزار می‌شود، حضور خواهد داشت.

محمد محمدی، مدیرعامل مدیناطب با اعلام این حضور درباره جایگاه و اهمیت این نمایشگاه گفت: «نمایشگاه کنگره ملی نورولوژی شناخت، رفتار و دمانس برای اولین بار با هدف معرفی دستاوردهای تازه حوزه علوم اعصاب به علاقه‌مندان، متخصصان و کارشناسان برپا می‌شود.»

وی در ادامه با تشریح اهداف و دستاوردهای حضور در این نمایشگاه افزود:

«در این کنگره نتایج آخرین دستاوردها و پیشرفت‌ها در زمینه اختلالات شناختی در بیماری‌های نورولوژیک، روانپزشکی، جراحی اعصاب، سالمندان و نیز بیماری‌های داخلی و چالش‌های درمان در این حوزه توسط اساتید صاحب نظر مورد بحث قرار خواهد گرفت و نتایج مطالعات محققین کشور نیز در زمینه مباحث پایه و بالینی نورولوژی شناخت و رفتار ارائه خواهد شد.»

مدیرعامل مدیناطب به دستاورد این رویداد برای شرکت‌هایی با روابط عمومی قوی اشاره و تصریح کرد: «در روزهای برگزاری نمایشگاه بستر مناسبی جهت ایجاد ارتباط‌هایی جدید و موثر میان مجموعه‌های حاضر در نمایشگاه وجود دارد ولی بهره‌مندی از این موقعیت ارتباط مستقیمی با توان روابط عمومی آن مجموعه دارد.»

او با دعوت از علاقه‌مندان برای بازدید از نمایشگاه، ادامه داد: «غرفه مدیناطب در کنار سایر غرفه‌های حاضر، علاوه بر معرفی تجهیزات خود در این بازه، آماده پاسخگویی به سوالات و ارائه دستاوردها و توانمندی‌های مجموعه است.»

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به ادرس cogneuropsy.ir مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

تجهیزات پزشکی مدیناطب

شرکت مدیناطب از اوایل شروع به فعالیت با گردآوری تیمی از بهترین متخصصان با گرایش‌های مختلف روانپزشکی، مهندسی پزشکی، مهندسی صنایع، علوم اعصاب، مهندسی الکترونیک و روانشناسی، تیم تحقیق و توسعه (R&D) خود را ایجاد نمود. هدف اصلی این تیم، بررسی دقیق نیازهای داخل و طراحی و ساخت دستگاه‌ها، تجهیزات و نرم افزارهای مورد نیاز در حیطه نوروساینس است. نوآوری و خلاقیت موضوع اصلی فعالیت تیم R&D مجموعه ماست. این تیم وظیفه اصلی طراحی مفهومی محصول، ساخت و تست اولیه را برعهده دارد. ماحصل فعالیت این تیم در حال حاضر ارائه ۶ محصول مختلف است. چشم انداز اصلی شرکت مدیناطب، تبدیل شدن به یکی از ۵ شرکت برتر آسیایی در زمینه تولید، تحقیق-توسعه، پژوهش و ارائه راه حل های خلاقانه در حیطه نوروساینس تا سال ۲۰۲۲ است. شرکت مدیناطب گستر، به عنوان شرکت دانش بنیان و پیشروترین شرکت ایرانی در زمینه واردات و ساخت تجهیزات حیطه نوروساینس است. این شرکت به عنوان اسپانسر رسمی دوره های آموزشی مرکز تخصصی توانمندسازی پارند توانسته است در طی این سال‌ها بیش از ۴۰۰۰ متخصص را در زمینه های نوروفیدبک، بیوفیدبک، QEEG، tDCS، tMS، بازتوانی شناختی و … آموزش دهد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]