اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139807164114413334

خدمات مدیریت ساختمان توسعه مهندسی نیکان

کد: 139807164114413334

http://bit.ly/2M3eK0x

، تهران , (اخبار رسمی): خدمات مدیریت ساختمان کلیه اقدامات اداری، مالی، خدماتی و حقوقی است که حقوق مالکان را نسبت به یکدیگر، به محل سکونت و خدمات مورد انتظار آنها پیگیری و به انجام می‌رساند.

خدمات مدیریت ساختمان
خدمات مدیریت ساختمان توسعه مهندسی نیکان

خدمات مدیریت ساختمان در دنیای مدرن موجب رونق بخشی و توسعه پایدار صنعت ساختمان را فراهم خواهد کرد. با تغییر رویه سرمایه‌گذاران و سازندگان املاک از بساز بفروشی صرف به انجام ساخت‌وسازی ماندگار و زیبا به همراه در نظر گرفتن مدیریت بهره‌برداری، برندینگ و خدمات پس از فروش املاک، نویدبخش فردایی بهتر برای صنعت ساختمان و سرمایه‌گذاران این حوزه خواهد بود.

استقلال مدیریت بهره برداری از گروه سازندگان نه تنها در اجرا و اتمام پروژه مشکلی ایجاد نکرده بلکه می‌تواند انجام هر چه هوشمندانه‌تر و حرفه‌ای‌تر این فعالیت را برای سرمایه‌گذاران تضمین کند. این خدمات با ایجاد ارزش افزوده به طور مستقیم در سودآوری بیشتر پروژه نقش خواهد داشت.

امروزه شرایط خاصی برای ساکنان مجموعه‌ها به وجود آمده است. از یک سو روابط همسایگی رنگ باخته و یکدیگر را نمی‌شناسند و از طرف دیگر مجتمع و استفاده از فضاهای مشترک و دریافت خدمات رفاهی و آسایشی آنها را به هم پیوند زده است. بنابراین ارائه خدمات مدیریت ساختمان توسط یک مدیر و هماهنگ کننده متخصص از جمله نیازهای هر مجتمع و مجموعه محسوب می‌شود.

خدمات مدیریت ساختمان کلیه اقدامات اداری، مالی، خدماتی و حقوقی است که حقوق مالکان را نسبت به یکدیگر به محل سکونت و خدمات مورد انتظار آنها پیگیری و به انجام می‌رساند.

از سوی دیگر خانه یک کارآفرین یا مدیر نه تنها یک سر پناه بلکه یک ابزار برای موفقیت اوست. او می‌تواند در حالی‌که بر نحوه فعالیت و کارکرد تجارت و شرکت خود به صورت ۲۴ ساعته نظارت دارد در آرامش محیط خانه با خانواده و علاقه‌مندی‌های خود سرگرم باشد. او می‌تواند بدون درگیری در مدیریت ساختمان خود، بهترین خدمات آسایشی و امنیتی را دریافت کند.

امروزه می‌توان با استفاده از آخرین فن آوری‌های ارتباطات و سرگرمی، اصول طراحی و فرایندهای ساختمانی پیشرفته از شیوه زندگی تعاملی هفت روز هفته و ۲۴ ساعتی این مدیران مدرن اجرایی پشتیبانی کرد. ارزشی که یک مدیر برای زمان قائل است، وجه تمایز وی با افراد عادی بوده، همچنین توجه به لوکس‌گرایی در راستای تضمین موفقیت در حوزه‌های گوناگون کار و زندگی او است.

توسعه مهندسی نیکان جهت حمایت از سبک زندگی و شان حرفه‌ای مدیران عالی رتبه کسب و کار با آمیختن آخرین فناوری‌های ارتباطی و قابلیت‌های سرگرم‌کننده و رفاهی به خدمات مدیریت ساختمان خود، برای آنها سکونتگاه‌های درخور مهیا می‌سازد.

مشتریان خدمات مدیریت ساختمان مهندس نیکان شامل مالکان و سرمایه‌گذاران املاک و مستغلات، شرکت‌های ساختمانی، انبوه‌سازان و سازندگان پروژه‌های خاص و فاخر، شهرک‌های ویلایی لوکس و برتر، ساختمان‌ها، برج‌ها و مجتمع‌های فاخر و خاص مسکونی، اداری و تجاری در حال ساخت، در حال اتمام، آماده بهره برداری و در حال بهره برداری و مدیران بهره برداری مجموعه‌ها هستند.

اهداف و مزایای خدمات مدیریت ساختمان 

در دنیای امروزی، ارائه خدمات به بهترین شکل با بهینه‌ترین هزینه، از مهمترین نکات در نگاه مشتریان است. هدف از ارائه خدمات تنها تامین رضایت مشتری نیست. بلکه هدف فرا رفتن از حد انتظار مشتری و لذت بردن استفاده کنندگان مجموعه ساختمان از #سبک_زندگی_نیکان و خرسندی او است.

توسعه مهندسی نیکان با داشتن پرسنلی مجرب و با گردآوری کلیه خدمات خاص و مدرن می‌کوشد تا همواره در صدر بهترین‌ها از منظر مشتریان قرار گیرد.

خدمات مدیریت ساختمان و مدیریت بهره برداری (قبل از تحویل به خریداران)

این خدمات قبل از تحویل واحدها به خریداران و بهره برداران در کنار تیم فنی سازندگان به عنوان نماینده بهره‌برداران آتی جهت ارائه خدمات گارانتی و وارانتی توسـعه مهندسـی نیـکان به صورت جامع یا مـوردی و در سطوح گوناگون کیفی انجام می‌پذیرد. این بخش خدمات می‌تواند قسمتی از یک بخش جامع دیگر به عنوان مدیریت بهره‌برداری به مشتریان ارائه شود.

این خدمات علاوه بر ارتقاء اعتبار و جایگاه اجتماعی سرمایه‌گذار، سازنده، مالک و خود ساختمان، ساختمانی ایمن، آرامش بخش و درخور مهیا می‌کند.

۱. تهیه و تنظیم صورتجلسه تحویل آسانسور از مجری و شرکت سازنده، اخذ گارانتی و تاییدیه‌های لازم.

۲. تهیه و تنظیم صورتجلسه تحویل موتورخانه، تاسیسات مکانیکی و برقی، سیستم سرمایش و گرمایش و سیستم تولید برق اضطراری از مجریان و فروشندگان مرتبط، انجام کلیه تست‌های فنی لازم، اخذ گارانتی و تضامین لازم.

۳. تهیه و تنظـیم صورتجلـسه تحویل سـیستم‌های مدیریت هوشمند ساختمان BMS (واحدها و مشاعات) و تاسیسات از مجریان و فروشندگان مرتبط، انجام کلیه تست‌های فنی لازم ، اخذ گارانتی و تضامین لازم.

۴. تهیه و تنظیم صورتجلسه تحویل سیستم‌های حفاظتی، امنیتی، شبکه و آنتن مرکزی از مجریان و فروشندگان مرتبط، انجام کلیه تست‌های فنی لازم، اخذ گارانتی و تضامین لازم.

۵. تهیه و تنظیم صورتجلسه تحویل سیستم اعلام و اطفاء حریق از مجریان و فروشندگان مرتبط، انجام کلیه تست‌های فنی لازم، اخذ گارانتی و تضامین لازم.

۶. طراحی و اجرای هر یک از موارد فوق با بالاترین استانداردها توسط تیم حرفه‌ای مجموعه و ارائه گارانتی امکان‌پذیر است.

۶. تهیه نقشه‌های چون ساخت (As Built) سازه، معماری، تاسیسات مکانیکی و برقی.

۷. جمع داری اموال مجموعه و تهیه صورت کلیه اموال منقول و غیر منقول.

۸. جمع آوری مستندات پروژه و ارائه شناسنامه فنی ملک.

۹. تهیه و ارائه بیمه نامه کیفیت ساختمان از شرکت‌های زیر مجموعه بیمه مرکزی ایران (در صورت وجود امکان در پروژه) و یا صدور گواهینامه از سوی توسعه مهندسی نیکان.

۱۰. انجام کلیه امور اداری پروژه تا اخذ سند واحدها.

۱۱. برندسازی و مدیریت برند مجموعه جهت معرفی و فروش متناسب‌تر واحدها.

۱۲. تهیه عکس و فیلم حرفه‌ای از پروژه، ساخت کلیپ و تیزر، طراحی و چاپ نفیس کاتولوگ پروژه و توزیع آنها در محل‌های مد نظر واحد برندینگ.

۱۳. راه اندازی سایت اینترنتی و صفحات اجتماعی مجموعه براساس استراتژی اولیه سازنده و نهایی مالکان (اطلاع رسانی، برندینگ، پرزانته، فروش و …).

۱۴. برگزاری افتتاحیه پروژه و تشریفات مورد نیاز.

۱۵. تهیه و تنظیم اساسنامه موقت ساختمان براساس قوانین جاری کشور و نظر سازنده و مالکان اولیه.

۱۶. جذب و آموزش منابع انسانی مورد نیاز ساختمان

۱۷. تجهیز حرفه‌ای مشاعات و فضاهای خاص (سالن اجتماعات، کنفرانس، سینمای خانگی، لانژ، مراکز تفریحی – ورزشی و …)

خدمات مدیریت ساختمان در دوره راه اندازی و بهره برداری:

۱. مدیریت عمومی ساختمان

تهیه کلیه بیمه نامه‌های لازم، بازدید دوره‌ای اموال جمع داری شده و به روزرسانی، جمع آوری اطلاعات و مستندات و آرشیوسازی مالکیان و مستاجران و ثبت نقل و انتقالات، انجام امور اداری مرتبط با املاک و مستغلات و مجموعه ساختمانی و …

۲. مدیریت بودجه

بودجه بندی کلیه هزینه‌ها براساس هزینه‌های ثابت و متغیر و ذخیره اضطراری، دریافت شارژ، پرداخت کلیه قبوض و هزینه‌ها.

۳. حفظ، نگهداری ساختمان، انجام بازدید و سرویس‌های دوره‌ای و تعمیرات:

۳.۱. آسانسور

۳.۲. سیستم سرمایش و گرمایش و کلیه تجهیزات وابسته ( تاسیسات مکانیکی)

۳.۳. کلیه تاسیسات برقی (روشنایی، آنتن مرکزی، آیفون و …) و تجهیزات مربوطه

۳.۴. سیستم‌های استخر، اسپا و اتاق ورزش

۳.۵. اعلام و اطفاء حریق

۳.۶. سیستم BMS و هوشمند

۳.۷. سیستم IT، شبکه و اینترنت فوق سریع

۳.۸. سیستم حفاظتی، امنیتی و CCTV

۳.۹. سیستم تولید انرژی و تصفیه ساختمان سبز (آب ، زباله و …) و دیگر سیستم‌های مکانیزه

۴. جذب، تامین، آموزش و مدیریت نیروی انسانی مورد نیاز تمام وقت یا پاره وقت مجموعه

(مدیر داخلی، نگهبان و سرایدار، باغبان، لابی من و پذیرش، آشپز و باریستا، نظافت و خانه‌داری، سرویس کار تاسیسات و …)

۵. تشکیل مجمع عمومی و هیات مدیره و تهیه و تنظیم اساسنامه ساختمان و آئین نامه‌های سکونت براساس قوانین جاری کشور و نظرات مالکان با استفاده از مشاوران حقوقی.

۶. خدمات هتلینگ لوکس و اختصاصی قابل ارائه به مالکان و بهره برداران به شرح زیر:

۶.۱. مجموعه تفریحی (Recreation Center) استخر، اسپا و اتاق بازی

کترینگ و پذیرایی (تجهیز و تامین پذیرایی بار و پنتری)، تامین نیروی نجات غریق، مربی شنا و ماساژور ویژه آقایان و بانوان، زیبایی و سلامت بانوان(اسپا), تامین و نگهداری کلیه تجهیزات مورد نیاز.

۶.۲. سالن ورزش (GYM)

تجهیز سالن ورزش، تامین مربی یوگا و ورزش ویژه آقایان و بانوان در سطوح گوناگون.

۶.۳. باغ – بام (روف گاردن) و فضای سبز

اجرا و تجهیز، کاشت، نگهداری گل و گیاه و سیستم آبیاری اتوماتیک یا دستی – تجهیز و نگهداری آشپزخانه بام.

۶.۴. سالن اجتماعات و سالن سینمای خانگی (Media Room)

تجهیز و شارژ پذیرایی بوفه، کترینگ و لباس داری، گل آرایی، پذیرایی مراسم، تجهیز یا اجاره سیستم صوت، تصویر و نورپردازی حرفه‌ای.

۶.۵. برگزاری میهمانی، گردهمایی و جشن‌ها، کترینگ، گل آرایی و پذیرایی مراسم

۶.۶. نظافت و خانه داری

۶.۷. پارکینگ

کارواش، اتوسرویس (سرویس‌های دوره‌ای خودرو) و جذب یا تامین خدمه پارک خودرو (Valet Parking).

۷. مدیریت سایت اینترنتی و صفحات اجتماعی مجموعه با امکاناتی از قبیل ثبت نظرات، ثبت درخواست، پرداخت شارژ و هزینه‌ها و … .

علاقه‌مندان جهت دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان در خصوص خدمات مدیریت ساختمان می‌توانند به وب سایت niikan.ir مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

توسعه مهندسی نیکان

توســعه مهندسـی نیــکان با بهره گیری از تجربه 16 ســاله موسسیـن و با پیـاده سازی مدیـریت کیـفیت بر مبنای استانداردهای ISO2008,9001 با تکیـه بر دانـش مهـندسـان و طراحـان مجـرب خویش به سوی بازارهای جدید گام بر می دارد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

مسکن و ساختمان