اطلاعات تماس
  • 021****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139807294143210811

ارتقا همکاری‌های دوجانبه شرکت بیمه «ما» و پژوهشکده بیمه

کد: 139807294143210811

http://bit.ly/2N28ncQ

، (اخبار رسمی): حجت بهاری فر مدیرعامل شرکت بیمه «ما» در نشستی با رییس پژوهشکده بیمه، بر ارتقا و همکاری‌های دو جانبه و استفاده از ظرفیت‌های موجود یکدیگر تاکید کردند.

ارتقا همکاری های دوجانبه شرکت بیمه "ما" و پژوهشکده بیمه
ارتقا همکاری‌های دوجانبه شرکت بیمه «ما» و پژوهشکده بیمه

به گزارش روابط عمومی بیمه «ما» ، در این جلسه که با حضور حجت بهاری فر مدیرعامل بیمه «ما»  و دکتر حمید کردبچه رئیس پژوهشکده بیمه و تنی چند از معاونین و مدیران بیمه «ما» و پژوهشکده بیمه  در محل بیمه «ما» برگزار شد، دو طرف ضمن استقبال از هرگونه همکاری متقابل، بر گسترش و تقویت همکاری‌های موجود و استفاده از ظرفیت‌های علمی، آموزشی و پژوهشی یکدیگر تأکید کردند.

بر اساس این گزارش و پیرو مذاکرات انجام شده، تشکیل کمیته همکاری‌های مشترک با حضور نمایندگان بیمه «ما» و پژوهشکده بیمه برای طراحی و اجرای برنامه‌های پژوهشی و ارتقا همکاری‌های دو جانبه مورد گفتگو و بررسی قرار گرفت.

در خصوص پیاده سازی مذاکرات انجام شده مقرر شد تا بخش‌های مختلف در قالب کارگروه‌های مشترک هر دو مجموعه مورد بررسی اولیه قرار گیرد و سپس به مرحله اجرا درآید. بهاری فر مدیرعامل بیمه «ما»  اظهار امیدواری کرد و گفت: «امید است این جلسات بتواند آغاز مناسبی برای همکاری و تعامل گسترده میان بیمه «ما» و پژوهشکده بیمه باشد.»

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 021****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | بانک، بیمه و سرمایه