کد: 139808014154713267

سؤالات متداول عیوب پکیج شوفاژ دیواری

چرا آب گرم حمام دائم سرد و گرم می‌شود؟

کد: 139808014154713267

http://bit.ly/2Poe7R4

، تهران , (اخبار رسمی): سؤالات متداولی درباره عیوب پکیج شوفاژ دیواری در ذهن تمامی دارندگان پکیج وجود دارد که گاهی با دانستن آنها نیاز به پیگیری و هزینه سازی و پرداخت قیمت برای تعمیر پکیج دیواری وجود ندارد.

سؤالات متداول عیوب پکیج شوفاژ دیواری
تصاویر مربوط به تعمیرات پکیج توسط متخصصان تاسیسات وی آی پی

سؤالات متداول و پر تکرار درباره عیوب پکیج شوفاژ دیواری

در ذهن تمامی دارندگان پکیج سؤالات متداولی وجود دارد که گاهی با دانستن آنها نیاز به پیگیری و هزینه سازی و پرداخت قیمت برای تعمیرات پکیج دیواری نیست.

در سایت تاسیسات وی آی پی تلاش شده راه حل‌های مناسب و پاسخ درستی به برخی سوالات ارائه شود.

یکی از سوالات متداول این است که چرا آب گرم حمام دائم سرد و گرم می‌شود؟

در پاسخ باید گفت که ابتدا پکیج باید رسوب گیری شود چون رسوب تاثیر زیادی در این مشکل دارد. دلیل بعدی می‌تواند عدم تنظیم شعله پکیج باشد.

نکته مهم اینکه ممکن است بخاطر نوسان و کم و زیاد شدن پمپ ساختمان باشد همچنین گرفتگی شیرهای آب گرم با رسوب از علل این مشکل است. اگر پمپ سیر کوله پکیج نیم سوز یا ضعیف شود باز این مشکل بوجود می‌آید درست کار نکردن فلو سویچ، فلو متر و فلو رگلاتور هم تاثیری برای این مشکل دارند.

افرادی که با این مشکل برخورد کرده‌اند و نتوانستند با راهنمایی‌های سایت تاسیسات وی آی پی مشکل خود را حل کنند می‌توانند به سایت تاسیسات وی آی پی به آدرس www.tasisatvip.ir مراجعه و با متخصصان مجرب و کارآزموده تاسیسات vip در ارتباط باشند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

تاسیسات وی آی پی

خدمات وی آی پی با بیش از 10 سال سابقه کار در امور فنی با کادری مجرب و کاملا آموزش دیده در خدمت همشهریان عزیز در سراسر تهران می باشد، تعمیرات VIP برای اولین بار در ایران سعی دارد که در امور خدماتی (نصب، سرویس، تعمیرات و ...) خانگی و اداری، به صورت مجازی فعالیت کند. خدمات VIP با ارائه خدمات به صورت مجازی قصد دارد که قدمی در جلوگیری از ارائه خدمات نادرست و پرهزینه توسط تعمیرکاران مبتدی و سودجو بردارد و هزینه مشتریان را به حداقل و رضایت شما عزیزان را به حداکثر برساند. فنی مهندسی VIP ارائه خدمات با بالاترین کیفیت و در عین حال با پایین ترین قیمت در کوتاه ترین زمان ممکن و همچنین رضایت شما مشتریان عزیز را سرلوحه کار خویش قرار داده است. کارشناسان و تعمیرکاران این شرکت با گذراندن دوره های تخصصی در زمینه امور خدماتی تحت نظارت خدمات VIP آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز خود می باشند.

منتشر شده در سرویس:

تجارت و بازار