اطلاعات تماس
  • 091234*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139903254361213744

رنگ نانو ساختمان چیست؟

کد: 139903254361213744

https://bit.ly/2zSJ0rr

، تهران , (اخبار رسمی): رنگ نانو، رنگی است که با کمک فناوری نانو به آن اضافه شده است. اگر نمی خواهید بارها و بارها نقاشی ساختمان را تکرار یا تغییر دهید ، انتخاب این نوع نقاشی گزینه منطقی به نظر می رسد. همچنین مصرف انرژی را به حداقل می رساند.

رنگ نانو، رنگی است که با کمک فناوری نانو به آن اضافه شده است. اگر نمی خواهید بارها و بارها نقاشی ساختمان را تکرار یا تغییر دهید ، انتخاب این نوع نقاشی گزینه منطقی به نظر می رسد. همچنین مصرف انرژی را به حداقل می رساند. با توجه به اینکه نیازی به حلال به غیر از آب نیست ، رنگ نانو آسیبی به محیط زیست نمیزند.

تغییر در محیط معمولاً به رنگ نمای ساختمان آسیب خواهد رساند. نانو رنگ ساختمان برای نما در واقع یک پوشش زیبا و محافظ در برابر عواملی است که باعث آسیب به رنگ نمای ساختمان می شود. اگر از بارش باران در نمای ساختمان خود نگران هستید ، رنگ نانو نمای ساختمان به دلیل قابلیت عایق بودن از ریزش آب جلوگیری می کند و این باعث می شود نمای ساختمان شما تمیز و تمیز شود.

مقاومت در برابر آفتاب باعث می شود رنگ نمای ساختمان ایمن شود. ضد اشتعال و ضد ترک خوردگی از دیگر ویژگی های رنگ نانو نمای ساختمان است. آب و هوای ناپایدار نمی تواند به پوشش ضد رطوبت و ضد رطوبت این رنگ آسیب برساند.

همانطور که قبلاً ذکر شد ، استفاده از رنگ نانو ساختمان برای مصارف داخلی نیز مزایای بی شماری دارد. از جمله جلوگیری از گرما و از بین رفتن انرژی. یکی از اشکالات رنگ های ساختمانی این است که آنها کثیف می شوند و همین امر شما را مجبور می کند تا رنگ ساختمان را مجدداً تغییر دهیداستفاده از رنگ نانو برای رنگ داخل ساختمان این امید را به شما می دهد که دیگر نیازی به نگرانی در مورد نقاشی ساختمان خود ندارید که زود کثیف شود و به راحتی بتوانید رنگ ساختمان خود را تمیز کنید.

حتی با کمک این فناوری می توانید رنگ خود تمیز کنندگی را به دست آورید. به طوری که گرد و غبار فقط روی سطح رنگ باقی بماند و به داخل آنها نفوذ نکند.رنگ نانو داخل ساختمان در واقع عایق حرارتی و رطوبت است که به راحتی روی سطوح مختلف قرار می گیرد و شکل بی رنگ آن مطابق با سطح زیرین خواهد بود.

ویژگی دیگر رنگ نانو برای دیوار ، سهولت کاربرد آن است که با ابزارهایی که در نقاشی ساختمان به کار می رود ، به راحتی حاصل می شود. می توانید شروع به کار کنید. همچنین می توانید از رنگ نانو رنگ در کف و سقف داخل خانه استفاده کنید

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین کسب اطلاع از قیمت نقاشی ساختمان میتوانند به وبسایت هنرکده راد به نشانی honarkadehrad.com مراجعه نمایند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

هنرکده راد

گروه هنرکده راد با ۱۸ سال سابقه در امور رنگ آمیزی و بازسازی انواع سازه ها در شهر تهران و اقسام مقاطع کشور. با بیش از صدها پروژه داخلی در کشور و خارج از کشور تجربه بسیاری در این زمینه کسب نمودیم. در خصوص رنگ آمیزی نمای انواع ساختمان ها، سازه های اداری و سفارتخانه‌های خارجی، پتینه کاری و میکروسمنت بصورت حرفه ای که آموزش پتینه ومیکروسمنت در کشور ترکیه دوره تخصصی به عمل آمده است.

اطلاعات تماس
  • 091234*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

مسکن و ساختمان