اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139904044390914560

وقت سفارت.ویزا

ویزا مولتی کانادا یا به عبارتی ویزا ۵ ساله کانادا

کد: 139904044390914560

https://bit.ly/3i8Mpnq

، تهران , (اخبار رسمی): ویزا کانادا Visitor Visa که زیر گروه ویزای دیداری موقت (Temporary Resident Visa) یا TRVچارت بندی می‌شود، انواع مختلفی دارد .

یزدان گشت سفیران, مرکز تخصصی وقت سفارت و پیکاپ ویزا جهت کسب اطلاعات بیش تر با دفتر یزدان گشت تماس حاصل فرمایید

ویزای پنج ساله توریستی کانادا

ویزا کانادا Visitor Visa که زیر گروه ویزای دیداری موقت (Temporary Resident Visa) یا TRVچارت بندی می‌شود، انواع مختلفی دارد .

ویزا یکبار ورود

ویزا مولتی کانادا یا به عبارتی ویزا ۵ ساله کانادا

ویزا سوپر کانادا یا ویزا والدین

برای سفر به کانادا و لذت از زیباییهای کانادا  شانس خود را میتوانید به راحتی محک بزنید. تیم یزدان گشت سفیران شما را در کسب ویزای پنج ساله توریستی کانادا یاری میکند. میتوانید از ساعت ۹ تا ۱۷  شنبه تا چهارشنبه  مراجعه و یا با ما در تماس باشید.

سفارت کانادا اخیرا شرایطی ایجادنموده مسافرانی که حتی اقوام درجه یک در کانادا ندارند نیز میتوانند ویزای مولتی ۵ ساله مالتیپل یاهمان ویزای توریستی ۵ ساله دریافت نمایند.

در اصل ویزای مولتی ۵ ساله کانادا یا به عباری ویزای چند بارورود به کانادا همان ویزای سوپر میباشد .که بدلیل اینکه در ایران اعتبار پاس ۵سال می باشد. ویزای سوپر ۱۰ ساله را در اصل به اندازه اعتبار پاسپورت در نظر میگیرند و ۵ ساله میزنند .  ویزای کانادا به دوصورت singel (یک بار ورود) و multiple ( چند بار ورود) می باشد.

ویزای سینگل یک بار میتوان وارد خاک کانادا شد و بعد از خروج برای ورود مجدد باید دوباره مراحل ثبت نام و ارسال مدارک و بیومتریک را انجام داد که نزدیک ۵ سال است سفارت کانادا گزینه نوع ویزا را برداشته و بنا به صلاحدید خود و اعتبار پاسپورت ویزا میدهد. ویزای مولتیپل(  ویزای پنج ساله توریستی کانادا) شما چندین بار اجازه ورود و خروج به خاک کانادا را خواهید داشت .

اما نکته حائز اهمیت در این است

در هر ورود شما تا ۶ ماه اجازه اقامت در خاک کانادا رادارید و بعد از ۶ ماه باید خروج کرده و مجددا وارد خاک کانادا شوید حتی مسافران میتوانند به ایران برنگردند فقط خروج انها ثبت شود و مجددا وارد شوند.

اطلاعات مهمی که باید بدانید

داشتن حداقل دو ویزای شینگن یا ویزای امریکا. انگلیس. استرالیا به ویزا شدن مسافر بسیار کمک میکند و متقاضی  شانس بیشتری برای اخذ ویزا کسب میکند.همانگونه که داشتن شغل و نکات دیگر بسیار کمک میکند . اما در صورتی که ویزای شینگن ندارند میتوانیم با ارائه مدارک ومستندات دال بروابستگی  کاری یا شخصی میتوانیم درخواست ویزا را ثبت کنیم و مسافر شانس خودش را امتحان کند. سند ملک از ملزومات نیست ولی توصیه میشود هر تعداد سندی که موجود است را ارئه دهند و همچنین موجودی حساب متقاضی ارتباط مستقیم با شغل متقاضی دارد اما توصیه میشود بالای ۸۰ میلیون باشد. پس از ثبت بیومتریک تا ۳۰ روز تایم دارید جهت انگشت نگاری به دفاتر وک مراجعه کنید. مصاحبه ای صورت نمیگیرد و فقط انگشت نگاری انجام میدهید زمان شما را بیشتر از ده دقیقه نخواهد گرفت. تست سلامت لازم نیست با اینکه شما تا ۵ سال اجازه رفت و امد ممتد به کانادا را خواهید داشت. دعوتنامه لزومی ندارد اما کمک شایانی به دریافت ویزا و قبول ویزا م یکند.

پاسپورت خود را   بعد از انجام بیومتریک و قبل از پیکاپ ویزا عوض کنید چون ویزای الحاقی اعتبارش با اعتبار پاسپورت متقاضیان  زده میشود . افراد بالای ۸۰ و زیر ۱۴ سال و همچنین  تعرفه جدید کانادا (افرادی که در ۱۰ سال اخیریک بار بیومتریک شده اند  ) انگشت نگاری ندارند و فقط بایدمنتظر جواب ویزا بمانند. بعد از طی مراحل بیومتریک متقاضی باید منتظر بماند تا جواب ویزای پنج ساله توریستی کانادا بیاید. در صورت قبول درخواست با در دست داشتن پاس با اعتبار نزدیک ۵ سال و مدارک درخواستی از سمت دفتر یزدان گشت سفیران جهت پیکاپ ویزا به دفترمراجعه فرمایید.

پیکاپ ویزا کانادا

پیکاپ ویزا کانادا هر هفته یکشنبه و چهار شنبه انجام می شود. متقاضیان پیکاپ اگر قصد دارند پاسپورتشان همراه پرواز یکشنبه با پاس متقاضیان دیگر برود تا ساعت ۱۴ روز شنبه و اگر میخواهند چهارشنبه برود تا ساعت ۱۴ روز سه شنبه مهلت تحویل پاس را دارند. کارگزاران یزدان گشت سفیران با جمع اوری پاس متقاضیان در طول هفته خدمات پیکاپ ویزا را مستقیما نجام می دهند . یزدان گشت سفیران,مرکز تخصصی وقت سفارت و پیکاپ ویزا جهت کسب اطلاعات بیش تر با دفتر یزدان گشت تماس حاصل فرمایید. چک لیست مدارک مورد نیاز کانادا شامل مدارک هویتی.شغلی. مالی میباشد که در لینک بطور کامل توضیح داده شده است.

هزینه ویزا کانادا:

تعرفه ویزا کانادا را باید با دفتر چک بفرمایید زیرا شامل تخفیف.افر. هدیه وهمچنین افزایش در بعضی اوقات می باشد .

درمورد کانادا بیشتر بدانید.

ویزا مولتی کانادا یا به عبارتی ویزا ۵ ساله کانادا

برای مشاهده این تصویر در سایز اصلی اینجا را کلیک کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

یزدان گشت سفیران

دریافت ویزا مولتی کانادا میتوان در طی اعتبار ویزای کانادا به دفعات به کشور کانادا سفر نمود. از خدمات یزدان گشت سفیران عبارتند از: اخذ ویزای کانادا (ویزای مولتی ۵ ساله)، ویزای توریستی و پذیرش تحصیلی کانادا خدمات ویزای کانادا از جمله پیکاپ ویزا کانادا – وقت سفارت کانادا – مشاوره رایگان اخذ ویزا شینگن و انجام کلیه خدمات آن تعیین وقت سفارت شینگن ویزای ایتالیا – پذیرش تحصیلی ایتالیا تعیین وقت سفارت انگلیس در تهران تعیین وقت سفارت آمریکا برگزارکننده تورهای خارجی از جمله تورهای ویژه، نمایشگاهی و تخصصی همچنین دارنده اولین مجوز رسمی حمل پاسپورت یا پیکاپ ویزا می باشد. رزرواسیون پرواز و هتل با نرخ دولتی، صدور بیمه مسافرتی و همچنین ترجمه مدارک از دیگر خدمات آژانس مسافرتی یزدان گشت سفیران می باشد و شما عزیزان از صفر تا صد خدمات را به ما میتوانید بسپارید و با خیال راحت منتظر انجام آن ها در سریع ترین زمان ممکن بمانید ….. یزدان گشت سفیران با شعار « یک اتفاق ساده اما زیبا…!:» یک اتفاق زیبا را به سادگی به سرانجام میرساند . هدف تیم یزدان گشت سفیران رضایت و آسایش شما عزیزان در پناه یزدان است. با ما سفر کنید و در لحظه زندگی کنید. برای اطلاعات بیشتر شماره تماس بگیرید : ۴۱۴۵۴-۰۲۱

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

گردشگری و میراث فرهنگی