کد: 139904224423311080

پیشرفت و توسعه صنعت رستوران داری و فست فود

طراحی، تولید و فروش تجهیزات باکیفیت فست فود

کد: 139904224423311080

https://bit.ly/2OZuLVH

، تهران , (اخبار رسمی): یکی از مهم ترین مراحل راه اندازی فست فود انتخاب تجهیزات مناسب ، خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی با کیفیت ، طراحی و چیدمان تجهیزات فضای آشپزخانه فست فود با رعایت اصول ارگونومی و موارد ایمنی است.

طراحی ، تولید و فروش تجهیزات باکیفیت فست فود
ساخت و چیدمان تجهیزات فست فود

مخاطب گرامی؛ چنانچه در نظر دارید کسب و کاری در صنایع غذایی همچون راه اندازی فست فود را آغاز کنید، توصیه می‌کنیم مطالب زیر را با دقت مطالعه کنید.

اگر دقت کرده باشید، بسیاری از فست فودها در حالی شروع به کار کرده‌اند که بدون توجه به گرفتن مشاوره از متخصصان این صنعت، فضایی را دایر، تجهیزاتی را خریداری و کسب و کار خود را راه اندازی کرده‌اند. در این بین ملاحظه می‌کنید این دسته از صنف آشپزخانه صنعتی بدون توجه به اصول اولیه مراحل راه اندازی فست فود، دائماً با مشکلات عدیده‌ای روبرو هستند. با این حال، یکی از مهم‌ترین مراحل راه اندازی فست فود، انتخاب تجهیزات مناسب، خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی با کیفیت، طراحی و چیدمان تجهیزات در فضا با رعایت اصول ارگونومی و موارد ایمنی است.

مهم ترین و کاربردی ترین تجهیزات فست فود شامل 4 گروه اصلی زیر است.

تجهیزات آماده سازی و نگهداری فست فود

مهم‌ترین تجهیزات آماده سازی و نگهداری فست فود در فست فودها شامل تاپینگ پیتزا، پوست کن، توستر، خمیر پهن کن، خلال کن، اسلاسیر، کابینت استیل، میز استیل و هات‌داگ پز است.

تجهیزات پخت فست فود

مهم‌ترین تجهیزات پخت غذا در فست فودها شامل انواع گاز، انواع فر پیتزا، انواع گریل، هود صنعتی، اسنک ساز، سیستم تهویه مطبوع، سرخ کن، پاستا پز، تنور سیب زمینی، جوجه گردان، دستگاه مرغ بریان، کباب ترکی پز و هات‌داگ پز است.

تجهیزات سرو و سلف سرویس فست فود

مهم‌ترین تجهیزات سرو و سلف سرویس فست فود در فست فودها شامل ترولی حمل غذا، خط کامل سلف سرویس، سالادبار، شوت سیب زمینی، انواع کانتر فست فود است.

تجهیزات شستشو و نظافت

مهم‌ترین تجهیزات شستشو و نظافت در فست فود ها شامل سینک صنعتی، پولیشر قاشق و چنگال و ماشین ظرف‌شویی آشپزخانه صنعتی است.

یکی از شرکت‌های معتبر و با سابقه در زمینه طراحی، تجهیز و راه اندازی فست فود در ایران شرکت مرسا تجهیز است که می‌توانید از مشاوره متخصصان و کارشناسان این شرکت در زمینه راه اندازی رستوران و فست فود و ارائه پلان طراحی سه بعدی چیدمان تجهیزات بصورت رایگان بهره‌مند شوید. برای ارتباط با کارشناسان این شرکت می‌توانید با شماره‌های تماس: 02165611066 ویا 02165610593 تماس حاصل کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مرسا تجهیز

شرکت مرسا تجهیز تولید کننده تجهیزات آشپزخانه صنعتی