اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13990426443357871

جدیدترین دوره نظارت و اجرا موسسه سرا به صورت آنلاین برگزار می شود.

دوره جامع آنلاین نظارت و اجرا عمران و معماری - ویژه آزمون نظام مهندسی

کد: 13990426443357871

https://bit.ly/3eK2Gfx

، تهران , (اخبار رسمی): داوطلبان آزمون نظام مهندسی می توانند از سراسر کشور، با حداقلی ترین امکانات سخت افزاری، به صورت آنلاین در دوره جامع نظارت و اجرا شرکت کنند و از آموزش های تخصصی بهره‌مند شوند.

در این دوره محور آموزش، ارائه تخصصی موضوعات و بررسی جامع منابع آزمون است تا داوطلبان به درک عمیقی از مباحث رسیده و بتوانند به سوالات مفهومی آزمون به درستی پاسخ بدهند

دوره جدید آمادگی آزمون نظارت و اجرا موسسه سرا، به صورت آنلاین برگزار می شود.

این دوره با حضور برترین اساتید گروه آموزشی دکتر خلوتی ارائه می‌گردد و تمامی داوطلبان آزمون نظارت و اجرا در سراسر کشور میتوانند در این دوره آنلاین شرکت نمایند.

موسسه سرا با سابقه درخشان در حوزه آمادگی آزمون نظام مهندسی (40 نفر قبولی در آزمون نظارت و اجرا مهر 98)، با دوره آنلاین نظارت و اجرا همراه داوطلبان آزمون می‌باشد.

در این دوره محور آموزش، ارائه تخصصی موضوعات و بررسی جامع منابع آزمون است تا داوطلبان به درک عمیقی از مباحث رسیده و بتوانند به سوالات مفهومی آزمون به درستی پاسخ بدهند.

دوره جدید نظارت و اجرا از روز سه‌شنبه 31 تیر ماه آغاز می شود. این دوره روزهای یکشنبه و سه شنبه (و برخی از دوشنبه ها) از ساعت 16 تا 20 به صورت آنلاین برگزار می گردد.

لازم به ذکر است که تمام جلسات دوره، پس از برگزاری آنلاین، دارای بازپخش می باشند تا داوطلبانی که فرصت حضور در جلسه کلاس را نداشتند، بتوانند در زمان تعیین شده، مجدد از محتوای آموزشی استفاده کنند.

برای ثبت نام در این دوره حرفه ای وارد لینک‌های زیر شوید و فرآیند ثبت‌نام را طی کنید.

در صورتی که نیاز به مشاوره یا اطلاعات بیشتر در خصوص آزمون نظارت و اجرا داشتید، با تلفن‌های موسسه سرا تماس بگیرید:

سایت موسسه سرا : www.OmranSara.ir

دوره جامع آنلاین نظارت و اجرا عمران و معماری - ویژه آزمون نظام مهندسی

برای مشاهده این تصویر در سایز اصلی اینجا را کلیک کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه سرا

موسسه تخصصی سرا با هدف اصلی پرورش توانمندیها و ارتقا سطح دانش حرفه ای مهندسان ومتخصصان حوزه صنعت ساختمان وبارویکرد انتقال دانش فنی وتکنولوژیهای نوین مرتبط با سازه،زلزله و سایر گرایش های مهندسی ساختمان ،درزمینه های آموزشی وپژوهشی از یک سو وارائه خدمات تخصصی فنی ومهندسی توسط متخصصین و مشاوران عالی از سوی دیگر به مدیریت آقای دکتر امیرحسین خلوتی فعالیت می نماید. در همین راستا مؤسسه سرا خدمات آموزشی خود را به شرح زیر ارائه می‌نماید: • برگزاری دوره‌های آنلاین • برگزاری دوره‌های ارتقاء پروانه اشتغال ویژه کاردان‌های فنی ساختمان همچنین مؤسسه سرا منطبق بر نیاز روز کلیۀ دست‌اندرکاران صنعت ساختمان دوره‌های متنوع و کاربردی را در همۀ سطوح و به صورت تخصصی در دپارتمان‌های مختلف طراحی و تدوین نموده است *** سرا قطب محاسبات سازه کشور ***

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش