اطلاعات تماس
  • 021888***** - 091243*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139905094467810052

شروع مجدد فروش لوازم و تجهیزات ورزشی در اسپرت باما

کد: 139905094467810052

https://bit.ly/2EC9GP8

، تهران , (اخبار رسمی): فروش لوازم و تجهیزات ورزشی ، انواع ورزش های هوازی و بدن سازی ، ایروبیک و پیلاتس ، ورزش های رزمی ، لوزم فوتبال و والیبال و بسکتبال ، ورزش های راکتی در اسپرت باما

فروش لوازم ورزشی

اسپرت باما از شروع فعالیت خود با توجه فروش کتانی رانینگ و کتانی بسکتبال که در حوزه ورزش می باشند بطور غیر تخصصی و در جهت حفظ رضایت مشتری لوازم ورزشی لازم را نیز در سبد کالا ی خود کنجانده بود . 

اما از ابتدای سال 99 با توجه به وضعیت بوجود امده و لزوم و نیاز مردم به ماند در خانه و بالا رفتن درخواست مشتریان از اسپرت باما در جهت تامین تجهیزات ورزشی  ، این مجموعه تصمیم گرفت تا تمرکز خود را بر روی این دشته از محصولات بالا ببرد. 

فروشگاه اینترنتی اسپرت باما که از ایتدا فروش خود را بصروت آنلاین شروع کرد ، نیاز مشتریان را در زمینه خرید انلاین کتانی برآورد نمود ، با توجه به شیوع ویروس کرونا در انتهای سال 98 در کشور عزیزمان ایران ، برای حفظ سلامت و ایمنی مردم خرید اینترنتی توصیه بسیاری از کارشناسان بود. بنابر این اسپرت باما نیز با افزایش نیروی کار خود و همچنین رعایت اصول بهداشتی در تامین کالا و ارسال خرید های مشتریان سعی بر ایجاد ایمنی و کمک به حفظ سلامت جامعه نمود. 

انواع لوازم و تجهیزات ورزشی تمرین در خانه

تعداد اقلام لوازم ورزشی جهت تمرین در خانه مودجود در فروشگاه اسپرت باما شامل دسته بندی کالاهای زیر میباشد : 

  • لوازم ورزشی ایروبیک و پیلاتس (توپ ، کش و ...)
  • ورزش های هوازی و بدنسازی(طناب ، مت و ...،)
  • ورزش های رزمی 
  • لوازم تی ار ایکس

نکته قابل توجه که باید به اطلاع خوانندگان عزیز برسانیم تمامی اقلام و لوازم ورزشی مورد نیاز قابل تامین و فروش بصورت تکی و حتی عمده می باشد. برای مشاهده محصولات و ارتباط با اسپرت باما میتوانید به ادرس وب سایت مجموعه مراجعه بفرمایید 

آدرس وب سایت : www.sportbama.com 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فروشگاه کفش کتانی اسپرت باما

فروشگاه انلاین کفش و کتانی ورزشی ، رانینگ و پوشاک ورزشی

اطلاعات تماس
  • 021888***** - 091243*****
[نمایش اطلاعات]