اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139905204483211769

جذب نیروی کار

استخدام و دغدغه های نیروی کار

کد: 139905204483211769

https://bit.ly/3gSPUNQ

، تهران , (اخبار رسمی): با نهایی شدن دستمزد در سال 99 و فراز و نشیب های آن و تورم مهار نشده نرخ یک زندگی شاهد یک تراژدی دوسر باخت برای کارجویان و کارفرمایان هستیم!

استخدام و دغدغه های نیروی کار!
ir.جاب تو جاب

کارفرمای خوب، کار خوب، حال خوب...

با گذشت پنج ماه از سال 99 شاهد سردرگمی کارجویان در انتخاب، استخدام و همچنین کلافگی کارفرمایان در انتخاب محدود درخواست ها نسبت به سال های گذشته هستیم.

در حالی که کارجو در دو راهی تن دادن به استخدام با نرخ های پایین و توقعات بی انتهای کارفرما! یا پیوستن به جرگه فعالین در حوزه های نامرتبط با تخصص خود به سر می برد، در آنسوی میز کارفرما سردرگم در میان چند برگ رزومه که اغلب یا ناقص هستند یا بعد از تماس درخواست حقوقی معادل یک مدیر عامل را دارند مواجه می شود!

از طرفی شاهد آمار بالای درخواست های جذب نیرو هستیم و از طرفی با بی میلی نیروی کار مواجه می شویم.به راستی علت(های) فاصله بین انتخاب طرفین چیست؟

  • آیا شما به عنوان کارجو از هزینه های بالاسری از قبیل بیمه و مالیات و مخارج روزانه برای روشن نگاه داشتن چراغ یک بنگاه اقتصادی خبر دارید؟
  • آیا شما به عنوان کارفرما مخارج یک زندگی معمولی را می دانید؟!آیا متعهد به پرداخت دیون قانونی کارمندان خود هستید؟

اینها تنها مشکلات ابتدایی و اولیه یک رابطه کاری به حساب می آیند...

تا زمانی که ما خود برای رفع و درک مشکلات به صورت متقابل گامی برنداشته ایم، نه قانون  و نه قانون گزار نمی توانند این فاصله را از چرخه اشتغال حذف کنند!

جاب تو جاب، سامانه استخدام و کاریابی مهندسین

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

جاب تو جاب

جاب تو جاب یک سایت کاریابی نیست! jobtojob.ir یک سامانه کاملا تخصصی به منظور معرفی مهندسین ، معماران ، سازندگان و فعالین صنعت ساختمان است. تیم فنی و اجرایی جاب تو جاب تحت حمایت جمعی از مهندسین مشاور صاحب نام و با تجربه در قالب یک مجموعه خدمات جانبی مهندسی تشکیل گردیده و به پشتوانه تخصص و تجربه خود در زمینه صنعت ، ساختمان و مهندسی بر این باور است که می تواند به همکاران خود در این حوزه خدماتی ارزنده و در شآن و منزلت جایگاه مهندسی ارائه دهد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

کار و استخدام