اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13990601450897871

ویژه آزمون کارشناس رسمی قوه قضاییه شهریور 99

آزمون آزمایشی جامع کارشناس رسمی راه و ساختمان

کد: 13990601450897871

https://bit.ly/3jnSBHQ

، تهران , (اخبار رسمی): بهترین فرصت برای ارزیابی دانش و مهارت شما در کارشناس رسمی راه و ساختمان، شرکت در آزمون آزمایشی جامع است.

آزمون آزمایشی جامع کارشناس رسمی راه و ساختمان
آزمون آزمایشی جامع کارشناس رسمی راه و ساختمان

آزمون آزمایشی جامع به صورت آنلاین و حضوری برای رشته راه و ساختمان برگزار می‌شود

موسسه سرا، در روزهای پایانی نزدیک به آزمون کارشناس رسمی، اقدام به برگزاری یک آزمون آزمایشی جامع (ویژه رشته راه و ساختمان) نموده است.

آزمون آزمایشی جامع شامل سوالات تالیفی و استاندارد است که کاملا مطابق با شرایط آزمون اصلی طراحی و تهیه شده است.

این آزمون به صورت آنلاین و حضوری در محل موسسه سرا برگزار می‌شود و مهندسان عزیز از سراسر کشور می‌توانند در آزمون آزمایشی شرکت نمایند.

در پایان آزمون به شرکت‌کنندگان، پاسخنامه تشریحی و کارنامه عملکری ارائه می‌شود که به کمک آن می‌توانند نسبت به نقاط ضعف و قوت خود آگاه شده و در زمان‌ باقی‌مانده تا آزمون اصلی، آنها را برطرف نمایند.

آزمون آزمایشی حضوری روز پنجشنبه 6 شهریور ساعت 9 صبح در دفتر موسسه سرا (محدوده مترو قلهک) برگزار می‌شود.

آزمون آزمایشی آنلاین نیز از روز پنجشنبه 6 شهریور ساعت 9، به مدت 48 ساعت در دسترس شرکت‌کنندگان قرار داده می‌شود تا بتوانند طبق زمان‌بندی و برنامه ریزی خود در طی این مدت در آزمون شرکت کنند.

برای ثبت‌نام در آزمون آزمایشی جامع کارشناس رسمی از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه سرا

موسسه تخصصی سرا با هدف اصلی پرورش توانمندیها و ارتقا سطح دانش حرفه ای مهندسان ومتخصصان حوزه صنعت ساختمان وبارویکرد انتقال دانش فنی وتکنولوژیهای نوین مرتبط با سازه،زلزله و سایر گرایش های مهندسی ساختمان ،درزمینه های آموزشی وپژوهشی از یک سو وارائه خدمات تخصصی فنی ومهندسی توسط متخصصین و مشاوران عالی از سوی دیگر به مدیریت آقای دکتر امیرحسین خلوتی فعالیت می نماید. در همین راستا مؤسسه سرا خدمات آموزشی خود را به شرح زیر ارائه می‌نماید: • برگزاری دوره‌های آنلاین • برگزاری دوره‌های ارتقاء پروانه اشتغال ویژه کاردان‌های فنی ساختمان همچنین مؤسسه سرا منطبق بر نیاز روز کلیۀ دست‌اندرکاران صنعت ساختمان دوره‌های متنوع و کاربردی را در همۀ سطوح و به صورت تخصصی در دپارتمان‌های مختلف طراحی و تدوین نموده است *** سرا قطب محاسبات سازه کشور ***

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش