اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13990603451296094

همکاری Vodafon و Trend Micro

توسعه های همکاری های شرکت مخابراتی ودافون و شرکت امنیتی ترندمیکرو

کد: 13990603451296094

https://bit.ly/3hsmGEW

، تهران , (اخبار رسمی): شرکت مخابراتی ودافون که پیش از این خبر همکاری این شرکت با ترندمیکرو جهت تامین امنیت شبکه مخابراتی 5G منتشر شده بود، همکاری با ترندمیکرو را بیش از گذشته توسعه می شود.

توسعه های همکاری های شرکت مخابراتی ودافون و شرکت امنیتی ترندمیکرو
همکاری شرکت مخابراتی ودافون و شرکت امنیتی ترندمیکرو

به گزارش روابط عمومی شرکت دورانتاش، شرکت مخابراتی ودافون ( Vodafon ) همکاری خود با کمپانی ترندمیکرو Trend Micro را توسعه میدهد.

بر همین اساس شرکت مخابراتی ودافون ( فودافون ) برای حفاظت از کامپیوترها و نوت بوک های مشتریان تجاری خود از آنتی ویروس های ترندمیکرو استفاده میکند تا مشتریانش را در برابر تهدیدات مختلف سایبری از جمله ویروس ها، بکدورها، باج افزارها، کیلاگرها و تهدیدات پیچیده سایبری حفاظت کند.

درباره ترندمیکرو Trend Micro

شرکت ژاپنی، بین‌المللی ترندمیکرو از شرکت‌های مطرح و پیشرو عرضه کننده سرویس‌های امنیتی و نرم افزارهای آنتی ویروس برای کاربران خانگی، شبکه و دیتاسنترهای فیزیکی، مجازی و کلود در دنیاست.

از جمله مشتریان بزرگ و شرکای استراتژیک ترندمیکرو می‌توان به غول‌های فناوری از جمله IBM ،Cisco (سیسکو سیستمز)، F5 Networks ،Citrix ،Siemens ،HP ،ASUS ایسوس، DELL ،VMware تی پی لینک، پاناسونیک و Amazon اشاره کرد.

ترندمیکرو بیش از 500 هزار مشتری شرکتی و سازمانی از جمله موسسات مالی و بانکی، بیمه، شرکتهای ارتباطی و مخابراتی، شرکت‌های نفت، گاز، پتروشیمی و پالایشگاهی و شرکت‌های بین‌المللی حمل و نقل در دنیا دارد.

واحد ZDI یکی از بخش‌های کلیدی ترندمیکرو است که در زمینه برگزاری رویدادهای امنیتی و ثبت آسیب پذیری‌های امنیتی فعالیت دارد و هر ساله هزاران دلار به محققین و متخصصین امنیتی بابت شناسایی نقص‌های امنیتی و آسیب پذیری‌ها، پاداش می‌دهد.

از جمله رقبای ترندمیکرو می‌توان به شرکت‌های سیمانتک Symantec و مکافی McAfee اشاره کرد.

در بازار آنتی ویروس‌های خانگی Home Antivirus، علاوه بر مکافی و سیمانتک ( نورتون )، دیگر شرکت‌های آنتی ویروس مانند وبروت، بیت دیفندر، آویرا، ایست ( نود32 )، پاندا سکیوریتی تلاش دارند تا با ترندمیکرو رقابت کنند.

محصولات ترندمیکرو در برخی کشورها با نام پی.سی.سیلین (PC-Cillin ) نیز شناخته می‌شود و از سال 1387 شمسی توسط شرکت دورانتاش در ایران عرضه می‌شوند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت دورانتاش

شرکت دورانتاش پیشرو در ارائه راهکارهای امنیتی و نرم افزارهای آنتی ویروس برای کاربران خانگی ، شرکتها ، سازمانها و موسسات در تمام محیطهای فیزیکی ، مجازی و ابری و از با سابقه ترین شرکتهای عرضه کننده محصولات امنیتی معتبر در ایران است. مشتری مداری ، ارائه اطلاعات صحیح همراه با راهکارهای مفید از اهداف دورانتاش و عمل به این اهداف از زمان تاسیس شرکت دورانتاش در سال 1385، سرلوحه فعالیتهای شرکت قرار داده شده است. www.ddn.ir

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]