اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139906124527814713

روش استفاده از فیس براش به صورت مرحله ای

فواید استفاده از فیس براش

کد: 139906124527814713

https://bit.ly/3hafZHz

، اهواز , (اخبار رسمی): استفاده از فیس براش ها نباید بیش از دو یا سه بار در هفته باشد، چرا که در صورت استفاده مداوم و بیش از حد ، پوست گوشت طبیعی خود را از دست میدهد و این امر مانع تعادل PH پوست می شود. همچنین دقت کنید برس فیس براش باید بلافاصله پس از استفاده، برای از بین بردن باکتریها کاملا شسته و تمیز و خشک شود.

فواید استفاده از فیس براش
فواید استفاده از فیس براش

نکته‌ای که لازم است درباره شستشوی صورت با استفاده از دست بدانید این است که این روش خیلی سطحی و ساده بوده و نمی‌تواند آن جور که باید آلودگی‌هایی که در لایه پایین‌تری از پوست قرار دارد را از بین ببرد

فواید استفاده از فیس براش

فواید استفاده از فیس براش ، پاکسازی صورت بعنوان حساس ترین ارگان بدن که در معرض انواع آلودگی ها و آب و هوا قرار می‌گیرد یک ضرورت است که همواره باید مورد توجه افراد در سنین مختلف قرار گیرد. پاکسازی پوست خانم‌ها به دلیل استفاده مداوم از مواد آرایشی بسیار حائز اهمیت است.
چند نکته مهم در استفاده از فیس براش

چه تفاوتی بین شستشوی صورت با دست و شستشو با فیس براش وجود دارد؟

سوالی که درباره استفاده از فیس براش برای اکثر افراد ایجاد می‌شود این است که استفاده از این دستگاه چه مزیتی نسبت به شستشو با دست دارد؟ و آیا لازم است برای شستشوی صورت از فیس براش کمک بگیریم؟

اما زمانیکه برای شستشوی پوست به درستی از فیس براش استفاده شود با میزان فشاری مساوی با فشار دست حین شستشو، پوستی به شدت تمیزتر خواهید داشت.

بعد از اولین استفاده از فیس براش برقی یاد دستی برای شستشوی پوستتان شاهد تفاوت نتیجه با شست و شوی دستی می‎شوید و این خود بهترین نشانه برای کار آمدی شستشوی پوست با دستگاه است. باید به این نکته توجه کنیم که اولین قدم برای حفظ سلامتی و بهبود وضعیت کلی پوست شستشو صحیح و پاکسازی مرتب آن است. بنابراین یک شستشوی کامل برای پوست مزایای بیشماری برای پوستتان دارد.

از دیگر مزایای شستشوی صورت با فیس براش

بعد از پاک شدن منافذ پوست جذب کرم‎ها، لوسیون‎ها و آب رسان‎ها به شدت افزایش خواهد یافت. استفاده از کرم‎ها و محصولات مراقبت پوستی روی پوست آلوده و منافذ بسته شده، تا حدود زیادی بی فایده خواهد بود، زیرا جذب سطحی این محصولات از طریق منافذ پوست انجام می‎شود.

روش استفاده از فیس براش به صورت مرحله ای

ابتدا آرایش صورت خود را با استفاده از پاک کننده پوست خود پاک کنید

براش‌ها برای پاک کردن کرم‌ها و لوسیون‌ها ساخته نشده‌اند. اگر صورتتان با مواد آرایشی پوشیده شده است، قبل از هر چیز آن را پاک کنید. فیس براش نه تنها نمی‌تواند به خوبی آرایش را از صورتتان پاک کند، بلکه ممکن است موجب نفوذ عمقی آن به منافذ پوست شده و حساسیت و جوش ایجاد کند.
بنابراین اولین کاری که قبل از استفاده از فیس براش انجام می‌دهید، پاک کردن آرایشتان باشد.

از یک ماده شستشوی ملایم یرای صورت خود استفاده کنید

برای شستشوی صورت ( بدون براش )، حتما از پاک کننده‌های ملایم استفاده کنید. پاک کننده‌های قوی و صابونی موجب بیرون کشیدن آب از منافذ پوست و خشکی شدید آن می‌شوند. می توان تصور نمود که ترکیب این پاک کننده‌ها با فیس براش می‌تواند خشکی دو برابری را برای پوست ایجاد کند.

از استفاده منظم فیس براش برای تمیزی صورت خود غافل نشوید

تعویض سری فیس براش و شستشوی آن مطابق با دفترچه راهنمای محصول نکته‌ی بسیار مهمی است. انبوهی از باکتری و آلودگی که روی برس جمع شده است، می‌تواند موجب ایجاد جوش و انواع حساسیت‌های پوستی شود.

چه زمانی استفاده از فیس براش را متوقف کنید

اگر هر روز از فیس براش استفاده می کنید، به محض ظهور نشانه‌های سرخی و تحریک پوست، استفاده از آن را متوقف کنید. به زودی متوجه خواهید شد که پوست شما چندبار در هفته به فیس براش نیاز دارد.

فیس براش و استفاده آن برای انواع پوست

پوست چرب

اگر پوست چربی دارید، می‌توانید به طور روزانه و بدون هیچگونه عارضه‌ای از فیس براش ( دستی و یا برقی ) استفاده کنید. چربی پوست شما از خشک شدن بیش از حد پوستتان محافظت خواهد کرد. با استفاده مرتب از فیس براش صورت، تأثیر آن را در پاکسازی منافذ و کنترل چربی پوست خواهید دید. فیس براش‌های برقی برای افراد دارای پوست چرب انتخاب بسیار مناسبی خواهند بود.

 پوست خشک

افراد دارای پوست خشک هستند باید تنها فقط یک بار و یا دو بار در هفته از برس پاکسازی صورت استفاده کنند. اگر در استفاده از فیس براش زیاده روی کنید، ممکن است به خشکی و کشیدگی پوست دچار شوید. استفاده از مرطوب کننده بعد از استفاده از فیس براش ضروری است.

پوست مختلط

اگر دارای پوستی مختلط هستید، استفاده از فیش براش را به چند بار در هفته محدود کنید تا از خشک‌تر شدن نواحی خشک پوست خودداری کنید. استفاده بیش از حد روزانه از برس پاکسازی صورت می‌تواند نواحی خشک پوستتان را اذیت کند.

پوست حساس

اگر دارای پوستی حساس هستید، حداکثر دو بار در هفته مجاز به استفاده از برس پاکسازی صورت خواهید بود. در حین استفاده آن را بیش از حد به پوست فشار ندهید و برای مدت طولانی از آن استفاده نکنید. اگر در دستورالعمل برس خریداری شده حدود 3 تا 5 دقیقه شستشو توصیه شده است، شما این مدت را کاهش دهید تا به پوست حساستان آسیبی وارد نشود. برای افراد دارای پوست‌ حساس فیس براش‌های برقی که برس نرم دارند و به آرامی حرکت می‌کنند بهترین انتخاب خواهند بود.

#فروشگاه اینترنتی نگار بیوتی شاپ

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فروشگاه اینترنتی نگار بیوتی شاپ

فروشگاه اینترنتی نگار بیوتی شاپ دارای نماد اعتماد و دارای درگاه معتبر بانکی میباشد، هدف از ایجاد این سایت کمک به سلامتی پوست شماست و به راحتی شما میتوانید محصولات پوستی خود را از برندهای کاملا معتبر تهیه کنید. نگار بیوتی شاپ

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

سلامت و زیبایی