اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13990721469900011

جزئیات ثبت نام تلفن ثابت تهران ویژه کسب و کارها

کد: 13990721469900011

https://bit.ly/2IngCSg

، تهران , (اخبار رسمی): علی دشتی، مدیر عامل شرکت دفترشما، در مورد خدمات دفتر کار مجازی و کمکی که به کاهش هزینه‌های راه اندازی کسب و کارهای ایران آن هم در این شرایط کرونا و تحریم کرده، گفتگویی انجام داده است.

جزئیات ثبت نام تلفن ثابت تهران ویژه کسب و کارها
جزئیات ثبت نام تلفن ثابت تهران ویژه کسب و کارها
جزئیات ثبت نام تلفن ثابت تهران ویژه کسب و کارها
جزئیات ثبت نام تلفن ثابت تهران ویژه کسب و کارها
جزئیات ثبت نام تلفن ثابت تهران ویژه کسب و کارها
جزئیات ثبت نام تلفن ثابت تهران ویژه کسب و کارها

علی دشتی، مدیر عامل شرکت دانش بنیان «دفتر شما» که عرضه کننده خدمات دفتر کار مجازی در ایران است، از آخرین جزئیات ثبت نام جدید خط تلفن ثابت با امکانات متعدد برای کسب و کارهای خرد و متوسط خبر داد.

«دفتر شما» از سال 92 به کسب و کارهای ایرانی خدمات دفتر کار مجازی شامل شماره ثابت تهران با امکانات تلفن گویا، سانترال، صندوق صوتی و فکس اینترنتی ارائه می‌کند.

 با کمک دفتر شما هر جای ایران که باشید با ثبت نام تلفن ثابت تهران در 5 دقیقه می‌توانید صاحب امکانات دفتر کار شوید.

با علی دشتی، مدیر عامل این شرکت در مورد خدمات دفتر کار مجازی و کمکی که به کاهش هزینه‌های راه اندازی کسب و کارهای ایران آن هم در این شرایط کرونا و تحریم کرده است، گفتگو کردیم.

دفترشما چند سالی است که به کسب و کارها خدمات دفتر کار مجازی ارائه می‌کند، در این باره بیشتر توضیح می‌دهید

بله دفتر کار مجازی در پاسخ به نیاز کسب و کارهای کوچک به کاهش هزینه‌ها فعالیت می‌کند. بسیاری کسب و کارهای جدید زمان و پول کمتری صرف تجهیزات غیر ضروری کسب و کار در عصر حاضر می‌کنند، مثل هزینه‌هایی چون اجاره دفتر کار، خرید شماره ثابت، تجهیزات اداری و غیره، این کاهش هزینه به مدد استفاده از «دفتر کار مجازی» است که با هزینه بسیار پایین تر این امکانات را برای شما فراهم می‌کند.

کسب و کارهای هرجای ایران که باشند می‌توانند صاحب خط تلفن ثابت تهران بدون نیاز به اجاره دفتر کار با امکانات تلفن گویا، صندوق صوتی، فکس اینترنتی و منشی شوند. به خصوص در این شرایط نابسامان اقتصادی و همچنین شیوع کرونا، دفتر کار مجازی باعث تسهیل دورکاری هم می‌شود شما می‌توانید تماس هایی که با یک تیم پراکنده می‌شود را مدیریت کنید. 

دفترشما در حال حاضر بیش از 5 هزار مشترک فعال دارد که از خدمات دفتر کار مجازی این مجموعه استفاده می‌کنند.

چه کسانی مشتریان اصلی خدمات دفتر مجازی هستند؟

استارتاپ‌ها، مشاغل خانگی، مشاوران در حوزه های مختلف، فریلنسرها، عرضه کنندگان خدمات آنلاین، خرده فروشان اینترنتی و همچنین شرکت‌هایی که در شهرستان ها فعالیت می کنند از مشتریان عمده دفترشما هستند. در حقیقت تمام کسانی که می‌خواهند در بازار پایتخت حضور داشته باشند و به هر دلیلی امکان داشتن فضای فیزیکی، استخدام منشی و داشتن خط ثابت تهران را ندارند، می‌توانند از خدمات دفترشما استفاده کنند. حالا می‌تواند یک استارتاپ تازه کار باشد که ترجیح می‌دهد بجای اجاره دفتر و استخدام منشی سرمایه محدود خود را برای تبلیغات و برندسازی هزینه کند؛ یا حتی می‌تواند یک تولیدکننده صنایع دستی در اصفهان باشد که می‌خواهد بدون واسطه و مستقیم در بازار پایتخت رقابت کند.

با تلفن ثابت مجازی و خط مجازی تهران چه خدماتی ارائه می‌کنید؟

«دفتر شما» یک خط تلفن مجازی تهران با پیش شماره 2 به همراه کلیه امکانات ارتباطی سیستم تلفن گویا یا منشی را برای مشتریان خود فراهم می کند. اگر مایل باشید تماس را مستقیما خودتان پاسخگو باشید، سرویس تلفن گویای دفترشما می تواند به شما کمک کند و اگر مایلید تماس ها توسط مرکز تماس دفترشما و منشی‌های حرفه ای پاسخ داده شود می توانید از سرویس منشی مجازی استفاده کنید.

سرویس تلفن گویای دفترشما چه امکاناتی در اختیار مشترکین می گذارد و چه هزینه ای دارد؟

در سرویس تلفن گویای دفترشما، تمام امکانات یک سانترال حرفه ای ارائه می شود. نظیر پخش پیام خوشامدگویی در ساعات مختلف روز، تعریف منو، داخلی و شماره هایی که مایلید تماس ها به آنها دایورت شود. خدمات متنوع دیگری نظیر فکس اینترنتی و صندوق صوتی نیز همراه این سرویس قابل ارائه است. همچنین گزارش کامل تماس ها و دقایق مصرفی بصورت آنلاین از طریق پورتال دفتر مجازی دفتر شما در دسترس است.

هزینه بسته های تلفن گویا از کمتر از 50 هزار تومان در ماه شروع می شود و مشترکین براساس میزان تماس خود می توانند بسته مناسب خود را انتخاب و فعال کنند. در این سرویس هزینه دایورت برای مشترکین رایگان است.

منشی مجازی چیست؟ آیا منظور شما بکارگیری یک منشی دورکار است؟ هزینه این سرویس چقدر است؟

بله. در سرویس منشی مجازی دفتر شما یک فرد حقیقی به صورت دورکار پاسخگوی تماس های شما خواهد بود. در واقع منشی مجازی اپراتوری حرفه ای است که بدون اینکه در محل شما حضور داشته باشد، تمامی تماس‌های کاری شما را مدیریت می‌کند و شما را از استخدام منشی و هزینه‌های حقوق، بیمه و مزایا، اجاره دفتر کار و خریداری تجهیزات اداری بی‌نیاز می‌کند.

دفتر شما با فراهم کردن زیرساخت های سخت افزاری و نرم افزاری و به کارگیری منشی های مجرب، اولین شرکت ارائه دهنده خدمات منشی مجازی در ایران است و شرایطی را فراهم کرده است تا هر فرد کارآفرین بتواند با حداقل هزینه یک منشی حرفه‌ای دورکار داشته باشد.

در این سرویس هر شخص می تواند از طریق پورتال آنلاین دفترشما، پس از طی مراحل خرید بسته منشی خود، دستور العمل پاسخگویی تماس های منشی را مشخص نماید تا بدین ترتیب با کمترین هزینه و در کوتاهترین زمان ممکن، مدیریت تماس های کاری خود را به اپراتورهای حرفه ای واگذار کند.

شما اخیرا از امکان تماس خروجی مستقیم رونمایی کرده اید که دورکاری را برای کسب و کارها راحت تر می‌کند، لطفا در این باره هم توضیح دهید.

بله اکنون با اضافه شدن سرشماره‌های 9 امکان برقرای تماس خروجی مستقیم برای مشترکین دفترشما هم به وجود آمده است و مشترکین مالک این خطوط می‌شوند.

با امکان برقراری تماس ورودی و خروجی بدون نیاز به اینترنت با هزینه پایین امکان دورکاری برای کسب و کارها بسیار راحت تر شده است.

و حرف پایانی؟

به صاحبان کسب و کار ها پیشنهاد می‌کنم که اگر فکر می‌کنید امکانات دفترکار مجازی می‌تواند به کسب و کار شما کمک کند، ۱۵ روز خدمات دفتر کار مجازی را به‌صورت رایگان آزمایش کنید و سپس در صورت تمایل به خرید تلفن ثابت با امکانات دفتر مجازی اقدام کنید.

با مراجعه به سایت دفتر شما به آدرس daftareshoma.com می‌توانید در 5 دقیقه شماره ثابت تهران بگیرید و 4 رقم آخر شماره تلفن را هم خودتان انتخاب کنید، با جستجو در میان شماره‌ها شانس خود را برای گرفتن شماره رند و یا دلخواه امتحان کنید.

اگر هر سوال یا ابهامی هم در رابطه با سرویس‌های دفترشما دارید، با ما تماس بگیرید. شماره تماس ما 02128420 است و همینطور ما را در اینستاگرام، تلگرام و توییتر و آپارات با آی‌دی daftareshoma پیدا کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دفترشما

خدمات دفتر شما ریشه در زمینه دورکاری مرکز تماس و اپراتوری دارد. این موسسه اعتقاد دارد که دفتر کار و کلیه امور مربوطه می‌بایست به صورت دورکاری انجام شود و آمادگی خود را برای ارائه هرگونه خدمات دفتری اعلام می کند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]