اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139907224699814998

خرید و معرفی صفر تا صد نیترات پتاسیم

کد: 139907224699814998

https://bit.ly/3jfSjTa

، تهران , (اخبار رسمی): نیترات پتاسیم ، نیترات سدیم یا شوره سر، یک ترکیب شیمیایی است که فرمول شیمیایی KNO3 دارد. این ماده شیمیایی به طور طبیعی در دیواره های غار به صورت دایره های سفید یا خاکستری تیره دیده می شود.

خرید پتاسیم نیترات همراه با معرفی 0 تا 100 نیترات پتاسیم
خرید و معرفی صفر تا صد نیترات پتاسیم

گروه بازرگانی مواد شیمیایی تهران یکی از واردکنندگان و فعالان خرید نیترات پتاسیم است و به طور کلی تجربه زیادی در خرید و فروش مواد شیمیایی صنعتی به ویژه فروش نیترات پتاسیم دارد. برای تهیه محصولی با کیفیت و مناسب می توانید با کارشناسان تجارت شیمیایی تهران تماس بگیرید.

نیترات پتاسیم

نیترات پتاسیم ، نیترات سدیم یا شوره سر، یک ترکیب شیمیایی است که فرمول شیمیایی KNO3 دارد. این ماده شیمیایی به طور طبیعی در دیواره های غار به صورت دایره های سفید یا خاکستری تیره دیده می شود. نیترات پتاسیم حاوی 10٪ K2O و 45٪ نیتروژن است. از این ترکیب به عنوان یک ماده اکسید کننده قوی در واکنش ها استفاده می شود.

صورت بلوری ماده معدنی نیترات پتاسیم سفید یا خاکستری است. این ماده شیمیایی با شماره ثبت CES 1-79-7757 به عنوان نیترات طبقه بندی می شود. از دیگر نیترات ها می توان به نیترات سدیم ، نیترات منیزیم و نیترات استرانسیم اشاره کرد.

خواص نیترات پتاسیم

نیترات پتاسیم به عنوان جاذب آن شناخته شده است. این ماده شیمیایی دارای خصوصیات فیزیکی زیر است:

  • نقطه ذوب: 334 درجه سانتی گراد
  • تراکم: 109.2 گرم در سانتی متر مکعب
  • حلالیت: در آب ، آمونیاک و گلیسیرین
  • pH: از 5 تا 7.5 در دمای 20 درجه سانتی گراد
  • دمای نگهداری محصول: 5 تا 30 درجه سانتیگراد

نیترات پتاسیم با خواص فوق در رده معرف طبقه بندی می شود. این ماده به دلیل خاصیت منحصر به فرد خود که به عنوان کود نیترات پتاسیم شناخته می شود، در کودها نیز کاربرد زیادی دارد. در موارد دیگر ، با وجود اینکه این ماده در گروه مواد قابل اشتعال قرار ندارد، اما می تواند برای تسریع واکنش مواد قابل احتراق و روند انفجار نیترات پتاسیم مورد استفاده قرار گیرد.

برای استفاده های مختلف نیترات پتاسیم بخرید!

کشاورزی

نیترات پتاسیم به دلیل ساختار نیتروژن، معمولاً به عنوان کود نیترات پتاسیم برای گیاهان در کشاورزی استفاده می شود. به عنوان منبع غنی از نیترات در کشاورزی استفاده می شود. ازت موجود در این ماده به عنوان جز the اصلی کلروفیل گیاه استفاده می شود. کودهای مهم دیگر شامل نیترات سدیم، نیترات پتاسیم و نیترات کلسیم هستند. بقیه نمک ها ، برخلاف پتاسیم ، قلیایی هستند.

وجود نیترات پتاسیم از زردی لبه های برگ در گیاهان جلوگیری می کند. تغییر رنگ برگ معمولاً در قسمتهای میانی و تحتانی گیاه مشاهده می شود. علاوه بر این، مقدار صحیح این ماده به عنوان کاتالیزور باعث رشد به موقع گیاه می شود. در موارد دیگر ، می تواند حرکت آب را در ساقه های گیاه تسریع کند.

نحوه استفاده برای گیاهان

نیترات پتاسیم به دلیل حلالیت در آب ، برای محصولات به مقدار 200 تا 300 کیلوگرم در هر هکتار استفاده می شود. همچنین برای آبیاری در هر مرحله از رشد از 100 تا 200 کیلوگرم در هر هکتار نیاز دارید.

صنایع غذایی

این ماده شیمیایی به عنوان مواد شیمیایی با درجه غذایی طبقه بندی می شود. این امر منجر به این واقعیت شده است که این ماده نوعی ماده نگهدارنده محسوب می شود و ضمن حفظ رنگ و طعم آنها ، از گوشت و پنیر در برابر میکروب های مختلف محافظت می کند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بازرگانی شیمیایی تهران

بازرگانی شیمیایی تهران از سال 1365 به عنوان یکی از موسسات بازرگانی در زمینه واردات و صادرات مواد شیمیایی صنعتی، دارویی، غذایی با همت گروهی از متخصصان این حرفه تاسیس گردید. بازرگانی شیمیایی تهران در حوزه تامین مواد صنعتی همچون حلال‌ها، اسیدها، نمک‌ها و مواد آلی سابقه و تجربه درخشانی دارد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید