اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139907274705514611

شراکت بزرگ شرکت دومان سامانه و تدبیر تراکنش ایرانیان (ITT)

کد: 139907274705514611

https://bit.ly/3kgHWj6

، تهران , (اخبار رسمی): دو شرکت دومان سامانه و شرکت تدبیر تراکنش ایرانیان (ITT) که از زیرمجموعه‌های بانک قوامین به حساب می‌آید، با هم شریک تجاری شده و در پروژه‌های مدیریت خدمات فناوری اطلاعات با یکدیگر همکاری می‌کنند.

شراکت بزرگ شرکت دومان سامانه و تدبیر تراکنش ایرانیان (ITT)
GAMMADESK

در راستای این مشارکت که با حفظ برند گاما صورت گرفته است، شرکت دومان سامانه به محل شرکت تدبیر تراکنش ایرانیان نقل مکان کرده و از این پس خدماتی بهتر و شایسته‌تر، به شما سروران گرامی ارائه خواهد داد. در این راستا، سبد خدماتی گامادسک به لطف شرکت تدبیر تراکنش ایرانیان بزرگ‌تر شده و در زمینه‌های مختلفی از جمله آموزش‌های تخصصی، نرم‌افزار Help Desk گاما، نرم‌افزار حسابداری آنلاین لاندا، مشاوره، نرم‌افزارهای تخصصی شرکت ITT، دیتاسنتر و… به همکاری می‌پردازند.

همچنین شرکت دومان سامانه که دارای ۲ نرم‌افزار Help Desk و نرم‌افزار حسابداری آنلاین است، مفتخر است اعلام کند که نرم‌افزار Help Desk گاما را بازطراحی کرده که کاملا منطبق بر ITSM می‌باشد. شرکت دومان سامانه با شراکت صورت گرفته، توانسته خدمات و پروژه‌های مدیریت خدمات فناوری اطلاعات خود را گسترش داده و مشتریان جدیدی را جذب کند. مشتریانی همچون شرکت راهبرد هوشمند بانک شهر، سازمان صنایع دفاع، شرکت بیمه سایپا، شرکت نفت فلات قاره و.. مشتریانی هستند که هم‌اکنون گاما افتخار راه‌اندازی نرم‌افزار هلپ‌دسک خود را در این شرکت‌ها داشته است.

لازم به ذکر است شرکت پارس تکنولوژی سداد (که این پروژه بزرگترین پروژه پشتیبانی عملیات IT در کشور است) توسط گاما انجام شده است و راه‌اندازی این پروژه بزرگ برای گاما، افتخار بزرگی به شمار می‌آید.

حوزه‌های فعالیت شرکت تدبیر تراکنش ایرانیان عبارت است از نظام نت، خدمات مرکز داده، سخت‌افزار و تامین قطعات، طراحی و تولید سیستم‌های حسابداری و.. . همچنین شرکت ITT دارای محصولاتی مانند سامانه هوشمند مدیریت و اتوماسیون اداری نیز هست.

این همکاری‌ها و خدمات که بین دو شرکت دومان سامانه و ITT شکل گرفته است، در چندین مرحله ارائه خواهد شد که در مرحله‌ی اول، همکاری در زمینه نرم‌افزار حسابداری آنلاین لاندا است.

برای مطالعه این اطلاعیه، می‌توانید به سایت گامادسک، مراجعه کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

گامادسک

در اوایل سال 1389 بانک رفاه که یکی از مشتریان داده پردازی بود، در مورد سامانه گاما آگاه شده بود، از اینرو خواهان به کار گیری گاما برای مدیریت درخواستهای IT خود در سطح شعبه استفاده کند. با این که سامانه صرفا یک Ticketing بود و بخش تجهیزات، شناسنامه تجهیزات، و انبار قطعات هنوز در گاما ایجاد نشده بود، با توجه به تیم توانمندی که در اختیار داشتیم، به سرعت این بخشها را توسعه دادیم. خوشبختانه بانک رفاه هم اکنون یکی از مشتریان فعال و خوب ما در زمینه استفاده از گاما می‌باشد. این ایده که نرم‌افزار مدیریت درخواستی که برای خودمان و رفع مشکل خودمان تولید کرده بودیم، توانسته بود در یکی از بانکهای کشور آن هم در سراسر کشور و در سطح شعب راه‌اندازی گردد، انرژی دوچندانی به ما برای ادامه راه داد. البته در این راه پر پیچ و خم حتما اشتباهاتی هم داشته‌ایم و ایمان داریم که مسیر کارآفرینی بجز پیمودن این راه دشوار اما زیبا نیست. در این مسیر است که ما رشد می‌کنیم و اعتقاد داریم که این هنوز اول راه است…

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]