اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139908094722414999

خانه نوآوری تعلیم و تربیت برگزار می‌کند

رویداد «تَکانِش»؛ توسعه کارآفرینی و نوآوری آموزشی

کد: 139908094722414999

https://bit.ly/3ezYgcz

، تهران , (اخبار رسمی): چهارمین دوره رویداد تَکانِش با هدف حمایت از افراد و تیم‌های خلاق برای حل مسائل تعلیم و تربیت به صورت مجازی از 24 آبان‌ماه تا ۵ آذرماه توسط خانه نوآوری تعلیم و تربیت برگزار می‌شود.

رویداد «تَکانِش»: توسعه کارآفرینی و نوآوری آموزشی
رویداد «تَکانِش»؛ توسعه کارآفرینی و نوآوری آموزشی

رویداد تکانش به منظور شناسایی، توان‌مندسازی و شبکه‌سازی جوانان و افراد دغدغه‌مند برای شناسایی و حل مسائل تعلیم و تربیت برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی خانه نوآوری تعلیم و تربیت، خانم نبی‌زاده، دبیر چهارمین دوره رویداد تکانش با بیان این خبر، درباره اهمیت و دلایل برگزاری این دوره گفت: «رویداد تکانش به منظور شناسایی، توان‌مندسازی و شبکه‌سازی جوانان و افراد دغدغه‌مند برای شناسایی و حل مسائل تعلیم و تربیت برگزار می‌شود.»

وی در زمینه فرآیند برگزاری و برنامه‌های این رویداد افزود: «در رویداد مجازی تکانش، با ارائه وبینارهای آموزشی و تخصصی و با تکمیل کاربرگ‌ها و بوم‌های مختلف، شرکت‌کنندگان با فرآیند شناسایی و حل مسائل نظام تعلیم وتربیت آشنا می‌شوند. همچنین در این فرآیند، افراد و تیم‌ها با همراهی مشاوران و رهیاران (منتورهای) باتجربه، با ابعاد مسائل نظام تعلیم و تربیت آشنا شده و برای حل آن مسائل تلاش می‌کنند.»

در این رویداد، شرکت‌کنندگان برای حل مسائل خود می‌توانند از قالب‌های مختلف از جمله موارد زیر استفاده کنند:

 • پژوهش، سیاست‌گذاری و مطالعات راهبردی در حوزه تعلیم و تربیت
 • کسب و کار و استارتاپ‌های آموزشی
 • تولیدات هنری و رسانه‌ای در حوزه تعلیم و تربیت
 • برگزاری رویداد، اقدام و کمپین اجتماعی
 • طراحی الگوهای آموزشی، برنامه درسی و تولید محتوا 
 • فناوری آموزشی

در انتهای دوره نیز، شرکت‌کنندگان با ارائه نتایج کار، در فرآیند داوری قرار گرفته و افراد و تیم‌های برگزیده مورد حمایت خانه نوآوری تعلیم و تربیت قرار می‌گیرند و در دوره یک‌ساله شتاب‌دهی خانه، برای به نقطه اثر رساندن راه حل خود، فعالیت می‌کنند. در طول دوره شتاب‌دهی، پذیرفته‌شدگان از خدمات اختصاصی خانه نوآوری تعلیم و تربیت به شرح زیر بهره‌مند می‌شوند:

 • اختصاص فضای کار شامل میز کار، اینترنت، اتاق‌های جلسات، کتابخانه، استودیو
 • استفاده رایگان از دوره‌های آموزشی
 • استفاده از شبکه مشاورین و مربیان تخصصی
 • دسترسی به شبکه فعالان تعلیم و تربیت
 • کمک به تیم‌ها برای تامین مالی به صورت جذب سرمایه، حمایت و انجام پروژه

دبیر رویداد تکانش تاکید کرد: «همه دانشجویان، طلاب و تازه‌فارغ‌التحصیلان علاقه‌مند به فضای تعلیم و تربیت، به‌خصوص افراد یا تیم‌هایی که برای حل یک مشکل در فضای تعلیم و تربیت نیاز به کمک داشته یا ایده‌ای برای شکوفایی یک فرصت تعلیم و تربیتی در ذهن می‌پرورانند، فرصت حضور در این رویداد را از دست ندهند.»

رویداد تکانش توسط خانه نوآوری تعلیم و تربیت، که شتاب‌دهنده‌ای تخصصی و مسئله‌محور در حوزه تعلیم و تربیت است از ۲۴ آبان تا ۵ آذر به صورت مجازی برگزار می‌شود. علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام، می‌توانند به صفحه رویداد تکانش به آدرس زیر مراجعه کنند.

www.ed1.ir/g

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

خانه نوآوری تعلیم و تربیت

خانه نوآوری تعلیم و تربیت، شتاب‌دهنده‌ای تخصصی و مسئله‌محور در حوزه تعلیم و تربیت است که به تیم‌های دغدغه‌مند برای حل مسائل نظام تعلیم و تربیت با راه‌کارهای نوآورانه کمک می‌کند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش