اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139909064773415359

هدیه ای ویژه برای فعالان بازار سرمایه:

اپلیکیشن ای تحلیل به صورت رسمی منتشر شد

کد: 139909064773415359

https://bit.ly/37j6e6U

، تهران , (اخبار رسمی): باتوجه به وعده ی پیشین مدیرعامل شرکت آرکا اندیشه صدرا، اپلیکیشن ای تحلیل امروز 1399/9/9 به صورت رسمی فعالیت خود را آغاز کرد و نسخه نهایی آن در دسترس عموم قرار گرفت.

اپلیکیشن ای تحلیل به صورت رسمی انتشار یافت
اپلیکیشن ای تحلیل در سایت atahlil.com در دسترس است

هدیه ای ویژه برای فعالان بازار سرمایه: اپلیکیشن ای تحلیل؛ بیلبورد بازار سرمایه

به گزارش روابط عمومی شرکت آرکا اندیشه صدرا؛ محصول این مجموعه ی فعال در حوزه‌ی بازار سرمایه، از تاریخ 1399/9/9 به صورت رسمی منتشر شد و با شمایل و امکاناتی تازه در اپ استورهای معتبر، در دسترس کاربران و علاقه‌مندان قرار گرفت.
بر اساس این گزارش، در نسخه ی نهایی اپلیکیشن ای تحلیل، بخش‌های ویکی نماد و لیگ تحلیلگران بورس فعال شده است و کاربران می توانند از مزایای این بخش ها بهره مند گردند.
مدیرعامل شرکت آرکا اندیشه صدرا با اعلام این خبر گفت: پس از شش ماه تلاش بی وقفه، همفکری و همکاریِ متخصصین بازار سرمایه و مهندسان برنامه نویس شرکت به بار نشست و حاصل آن اپلیکیشن ای تحلیل شد. 
او همچنین افزود: اپلیکیشن ای تحلیل بیلبورد بازار سرمایه است و قصد دارد تا آیینه ی تمام نمای بهترین راهکارها در بازار سرمایه باشد.

مهدی عین آبادی خاطر نشان کرد: بخش خلاقانه این اپلیکیشن، لیگ تحلیلگران بورس نام دارد. در این لیگ که بر مبنای بازار معاملات دوطرفه طراحی شده است، تحلیلگران و معامله گران بازار به رقابت پرداخته و قدرت تحلیل و دانش تخصصی خود را محک می زنند. در لیگ تحلیلگران بورس، برترین ها بر اساس بیشترین سوددهی رتبه بندی شده و به کاربران معرفی می شوند.

وی در پایان ضمن تشکر از تمام دست اندرکاران موثر در طراحی و انتشار این اپلیکیشن، از تمام فعالان بورس دعوت نمود تا با نصب اپلیکیشن ای تحلیل به جمع این خانواده بپیوندند.
 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ای تحلیل

ای تحلیل با شعار بیلبورد بازار بورس پا به عرصه وجود نهاد. چرا که ای تحلیل طیف وسیعی از راه حل ها را در قالب های مختلفی ارائه می دهد. اگر به دنبال تحلیل با رویکردهای تکنیکال و بنیادی هستید یا نیاز به آموزش دارید، از طریق اپلیکیشن و سایت ای تحلیل تمام خدمات در دسترس شماست. اگر نیاز به رصد قیمت های لحظه ای بازارهای مالی، جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه صندوق های سرمایه گذاری و بازار سهام هستید، ای تحلیل نیاز شما را برطرف می کند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه