کد: 139910164847315028

طرح مشترک سازمان ورزش شهرداری تهران و استارتاپ پیگام

پیاده‌روی کنید و آخر هر ماه از شهرداری تهران جایزه بگیرید

کد: 139910164847315028

https://bit.ly/3bEp3Ft

، بجنورد , (اخبار رسمی): این طرح با هدف مقابله با کم تحرکی در زمان شیوع ویروس کرونا با همت سازمان ورزش شهرداری تهران و استارتاپ پیگام برنامه ریزی شده است تا فرصتی جهت افزایش تحرک در جامعه ایجاد شود. این طرح در چندین فاز برنامه ریزی شده است که فاز اول آن از شهر تهران آغاز شده است و به زودی در دیگر کلانشهرها نیز اجرا خواهد شد

ماراتن پیاده روی انفرادی ویژه کلانشهر تهران
ماراتن پیاده روی انفرادی تهران - پیگام

مراحل این ماراتن به صورت ماهانه در نظر گرفته شده است و کاربرانی که در طول ماه زودتر رکورد 42195 متر را کسب کنند جوایز نفیسی از سوی سازمان ورزش شهرداری تهران و مجموعه پیگام دریافت خواهند کرد.

مراحل این ماراتن به صورت ماهانه در نظر گرفته شده است و کاربرانی که در طول ماه زودتر رکورد 42195 متر را کسب کنند جوایز نفیسی از سوی سازمان ورزش شهرداری تهران و مجموعه پیگام دریافت خواهند کرد. کاربران تهرانی جهت شرکت در این کمپین کافیست مراحل زیر را دنبال کنند:

1- ابتدا وارد سایت varzesh.p-gum.com شوید و فرم ثبت نام را تکمیل نمایید.

2- نصب اپلیکیشن پیگام از سایت p-gum.com

2- با استفاده از اپلیکیشن پیگام پیاده روی کنید

3- رکوردهای شما به صورت روزانه و خودکار در اختیار سازمان ورزش شهرداری تهران قرار خواهد گرفت.

نکته:
دقت داشته باشید هنگام ثبت نام در سایت varzesh.p-gum.com، با شماره تماسی که در اپلیکیشن پیگام حساب کاربری دارید، ثبت نام کنید. در غیر این صورت رکوردهای روزانه شما صفر ثبت خواهد شد.

انتها هر ماه توسط سازمان ورزش شهرداری تهران، مراسمی برگزار خواهد شد که از برگزیدگان تقدیر به عمل خواهد آمد و تماس با برگزیدگان توسط سازمان ورزش شهرداری تهران صورت خواهد گرفت.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

پیگام

پیگام اپلیکیشنی در حوزه سلامتی مبتنی بر فین‌تک است؛ به طوری که با ایجاد انگیزه در حوزه سلامت، کاربران را تشویق به پیاده‌روی مستمر می‌کند. کاربر با استفاده از این اپلیکیشن در ازای قدم‌زدن امتیازهایی را دریافت می‌کند که قابلیت تبدیل شدن به واحد پول رایج کشور خود را دارد تا بتواند از امتیازهای کسب شده جهت خرید در فروشگاه‌های فیزیکی و اینترنتی طرف قرارداد، استفاده کند.

منتشر شده در سرویس های:

بهداشت و درمان | شهر و جامعه