اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13991111489217871

کلاس حضوری محاسبات عمران ویژه آزمون سال 1400

کد: 13991111489217871

https://bit.ly/3d9Q2Ju

، تهران , (اخبار رسمی): دوره جدید محاسبات عمران ویژه آزمون نظام مهندسی سال 1400، با اساتید برجسته‌ی قطب محاسبات سازه کشور ارائه می‌گردد که با توجه به تعویق آزمون، فرصت بسیار مناسبی برای آمادگی برای آزمون است.

کلاس حضوری محاسبات عمران ویژه آزمون سال 1400
کلاس حضوری محاسبات عمران ویژه آزمون نظام مهندسی سال 1400

با آموزش‌های این دوره مهارت طراحی سازه را به صورت حرفه‌ای و تخصصی یاد بگیرند تا علاوه بر آزمون، در فعالیت‌های شغلی آینده‌ی خود نیز موفق شوند.

کلاس‌های جدید آمادگی آزمون محاسبات عمران موسسه سرا، از همین هفته آغاز می‌شود. این دوره به صورت حضوری در تهران برگزار می‌گردد و داوطلبانی که قصد شرکت در آزمون محاسبات 1400 را دارند، می توانند با آموزش‌های این دوره مهارت طراحی سازه را به صورت حرفه‌ای و تخصصی یاد بگیرند تا علاوه بر آزمون، در فعالیت‌های شغلی آینده‌ی خود نیز موفق شوند.

در دوره محاسبات عمران حضوری مباحث فولاد، بتن، زلزله، بارگذاری، خاک و پی به داوطلبان آموزش داده می‌شود.

اساتید برجسته گروه آموزشی دکتر خلوتی، که سابقه درخشانی در حوزه طراحی سازه‌ها و آموزش‌های نظام‌مهندسی دارند، در این دوره تدریس می‌کنند.

کلاس‌ها روزهای پنجشنبه و جمعه در شهر تهران برگزار می‌شوند.

علاقه‌مندان می‌توانند برای ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر از طریق راه‌های زیر با موسسه سرا در ارتباط باشند:

داوطلبان آزمون می‌توانند برای کسب مشاوره در خصوص کلاس‌های آزمون نظام مهندسی با تلفن‌های 02122638713 - 02122638714 تماس بگیرند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه سرا

موسسه تخصصی سرا با هدف اصلی پرورش توانمندیها و ارتقا سطح دانش حرفه ای مهندسان ومتخصصان حوزه صنعت ساختمان وبارویکرد انتقال دانش فنی وتکنولوژیهای نوین مرتبط با سازه،زلزله و سایر گرایش های مهندسی ساختمان ،درزمینه های آموزشی وپژوهشی از یک سو وارائه خدمات تخصصی فنی ومهندسی توسط متخصصین و مشاوران عالی از سوی دیگر به مدیریت آقای دکتر امیرحسین خلوتی فعالیت می نماید. در همین راستا مؤسسه سرا خدمات آموزشی خود را به شرح زیر ارائه می‌نماید: • برگزاری دوره‌های آنلاین • برگزاری دوره‌های ارتقاء پروانه اشتغال ویژه کاردان‌های فنی ساختمان همچنین مؤسسه سرا منطبق بر نیاز روز کلیۀ دست‌اندرکاران صنعت ساختمان دوره‌های متنوع و کاربردی را در همۀ سطوح و به صورت تخصصی در دپارتمان‌های مختلف طراحی و تدوین نموده است *** سرا قطب محاسبات سازه کشور ***

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

مسکن و ساختمان | علم و آموزش