اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139912024923715347

شش گام اصلی برای تبدیل شدن به بهترین مشاور فروش

کد: 139912024923715347

https://bit.ly/2P5Ri6D

، اصفهان , (اخبار رسمی): رابطه بین مشتری و مشاور فروش یک خیابان دو طرفه است. قبل از شروع کار یا امضای قرارداد، آشنایی با نیازها و کمبودهای مشتری و آموزش شناخت این نیازها ضروری است.

6 گام اصلی برای تبدیل شدن به بهترین مشاوره فروش
شش گام اصلی برای تبدیل شدن به بهترین مشاور فروش

شما برای ایجاد یک تعامل پایدار با مشتریان خود، به مشاوری کاملا مستقل نیازمند هستید. برای کسب صلاحیت لازم جهت به دست آوردن مشتریان جدید و افزایش فروش از طریق ارائه خدمات مشاوره فروش، 6 مرحله را دنبال کنید.

ذهنیت فروش را در خود تقویت کنید!

از نظر برخی افراد، فروشنده بودن یک امر کاملا طبیعی است. برای دیگران، ممکن است در ابتدا کمی طاقت فرسا باشد. تشخیص اینکه کدام یک از استراتژی های مشاوره فروش را می توانید برای بهبود فروش خود به کار گیرید و انجام کارهای جدید با سرعت بیشتر، می تواند ترفندهای قابل توجهی به نظر برسد. احراز صلاحیت یکی از اولین مراحل موفقیت در مشاوره به ویژه مشاوره فروش است.

نیازهای مشتری بالقوه خود را بشناسید!

توانایی درک نیازهای مشتری بالقوه برای افزایش احتمال فروش ضروری است. به بیان ساده، واجد شرایط بودن بدین معنی است که بدانید مشتری به چه چیزهایی نیاز دارد، چگونه کسب و کار شما می تواند این نیازها را برآورده کند و چقدر احتمال دارد مشتری از خدمات شما استفاده کند. هدف این است که مطمئن شوید بین خدمات مشاوره فروش شما و آنچه مشتری مایل و قادر به خرید است، واقعاً یک ارتباط مناسب وجود دارد.

با تصمیم گیرنده اصلی آشنا شوید!

برای تایید خرید محصولات یا دریافت خدمات مشاوره فروش، تعدادی از جزئیات وجود دارد که باید آنها را کشف کنید. ساده ترین راه برای انجام این کار این است که از مشتری خود بپرسید، به نظر واضح است، اما همیشه بهتر است ابتدا با صحبت با تصمیم گیرنده اصلی، فرایند فروش را شروع کنید.

ارزیابی نیازها را انجام دهید!

سوالاتی که در فرآیند صلاحیت مشاوره فروش مطرح می شود اغلب به عنوان “نیازسنجی” شناخته می شوند. ارزیابی نیازها با سوالات گسترده برای تعیین درک مشتری بالقوه از نیازهای خود آغاز می شود. با پیشرفت مکالمه ، طبیعتاً باید در خلل بحث، صحبت از نیازهای خاص آنها جریان یابد. در تمام این مراحل سعی کنید صریح و فهمیده عمل کنید و مشتری را تشویق کنید تا جزئیات را توضیح دهد و با شما این جزئیات را به اشتراک بگذارد.

صادق و شفاف باشید!

این تنها شرط صلاحیت شما نیست و شروط صلاحیت مشاوره فروش در اینجا متوقف نمی شوند. به اشتراک گذاشتن فرآیند احراز صلاحیت با مشتریان خود، یک عمل تجاری صادقانه و شفاف را نشان می دهد و از همان ابتدا به آنها اطمینان می دهد.

با ایجاد نمایه حرفه ای در بازار کار مشاوره آنلاین، مدیرانی که به دنبال استعدادهای مستقل هستند می توانند شما را پیدا کنند، در مورد مهارت ها و تخصص شما تحقیق کنند و در مورد پروژه هایی که ممکن است مناسب شما باشد با شما تماس بگیرند.

علاقه مندان برای مطالعه بیشتر می توانند به سایت شخصی دکتر احسان پیروز مراجعه نمایند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

احسان پیروز

مشاور و مدرس فروش b2b

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

کسب و کار و خرده فروشی