کد: 140002165118215028

جذب سرمایه استارتاپ پیگام

سرمایه گذاری شرکت شناسا در استارتاپ پیگام

کد: 140002165118215028

https://bit.ly/3tubTzW

، بجنورد , (اخبار رسمی): شرکت شناسا با اتکا به ظرفیت های موجود در زنجیره ارزش خود و نیز با توجه به ارتباط استارتاپ پیگام با حوزه های سلامت، فناوری اطلاعات و تکنولوژی مالی که از جمله حوزه های مورد توجه شناسا می باشد، اقدام به سرمایه گذاری در این استارتاپ نمود.

سرمایه گذاری شرکت شناسا در استارتاپ پیگام
سرمایه گذاری شناسا در استارتاپ پیگام

شرکت پیشگامان امین سرمایه پاسارگاد (شناسا)، شرکت سرمایه گذاری جسورانه گروه مالی پاسارگاد است که از سال 1391 فعالیت خود را در این عرصه آغاز نموده است.

شناسا به عنوان یک سرمایه گذار جسورانه با ماموریت ارتقای وضعیت سلامت و سبک زندگی افراد جامعه و استفاده بهینه و پایدار از منابع طبیعی در زمینه شناسایی، شکل دهی، تجاری سازی، سازماندهی و راهبری کسب و کارهای نوآور مستعد رشد و بالندگی مبتنی بر فناوری های حوزه های سلامت، مدیریت منابع طبیعی و سبک زندگی به فعالیت مشغول است.

شرکت شناسا با اتکا به ظرفیت های موجود در زنجیره ارزش خود و نیز با توجه به ارتباط استارتاپ پیگام با حوزه های سلامت، فناوری اطلاعات و تکنولوژی مالی که از جمله حوزه های مورد توجه شناسا می باشد، اقدام به سرمایه گذاری در این استارتاپ نمود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

پیگام

پیگام اپلیکیشنی در حوزه سلامتی مبتنی بر فین‌تک است؛ به طوری که با ایجاد انگیزه در حوزه سلامت، کاربران را تشویق به پیاده‌روی مستمر می‌کند. کاربر با استفاده از این اپلیکیشن در ازای قدم‌زدن امتیازهایی را دریافت می‌کند که قابلیت تبدیل شدن به واحد پول رایج کشور خود را دارد تا بتواند از امتیازهای کسب شده جهت خرید در فروشگاه‌های فیزیکی و اینترنتی طرف قرارداد، استفاده کند.