اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140002255132612462

بیسکویت فرخنده و حضور بهارانه در معابر، همزمان با بهبود هویت بصری

کد: 140002255132612462

https://bit.ly/3bsqSV2

، اصفهان , (اخبار رسمی): اخیرا مشتریان و مخاطبان برند سرشناس و قدیمی بیسکویت فرخنده، ضمن مشاهده دگرگونی‌هایی در هویت، عناصر و المان‌های ظاهری این برند قدیمی، شاهد حضور گسترده این برند محبوب در تابلوهای تبلیغاتی شهرهای بزرگ کشور هستند.

بیسکویت فرخنده و حضور بهارانه در معابر، همزمان با بهبود هویت بصری
بیسکویت فرخنده و حضور بهارانه در معابر، همزمان با بهبود هویت بصری

بیسکویت فرخنده که در طول دهه‌های مختلف، مخاطبان ماندگار و وفاداری برای خود ساخته و طرفداران پروپا‌قرصی در میان گروه‌های سنی گوناگون دارد، این روزها در تلاش برای ایجاد ارتباطی به مراتب بیشتر با نسل جدید جوان و نوجوان کشور، کمپین‌های اطلاع‎رسانی مختلفی را در دست اجرا دارد.

یوسف قاضی عسگر، مدیر عامل شرکت فرخنده در خصوص ابعاد کمپین جدید فرخنده و حضور آن در تابلوها و گذرگاه‌های شهرهای بزرگ ایران و اهداف اجرای این پروژه می‌گوید: «نگاهی به تاریخ بیسکویت فرخنده نشان می‌دهد که یکی از خصوصیت‌های بارز این مجموعه، که از دلایل اصلی موفقیت آن هم به شمار می‌رود، به کاربستن رویکردی انعطاف‌پذیر نسبت به تحولات بازار داخلی، مناسبات بازار بین‌الملل، ذائقه مخاطب و مشتری‌مداری؛ یعنی ارتباط پویا با مشتریان، بوده است.»

مدیر عامل فرخنده می‌افزاید: «کمپین اطلاع‌رسانی و ریبرندینگ بیسکویت فرخنده با هدف نمایشی نوگرایانه، روزآمد و زیبا از هویت بصری این برند در محیط‌های شهری، فضای دیجیتال و سایر مجاری اطلاع‌رسانی در حال اجراست تا با توجه به ذهنیت تنوع‌طلب جامعه و حس نوجویی و نو‌طلبی مخاطبان (بویژه نسل جدید)، نمایشی پویا و انعطاف‌پذیر از هویت بصری خود را با اتکا به المان‌های تازه و جذاب و همچنین یادآوری مقوله کیفیت محصولات، تنوع تولیدات و گستردگی بازار مصرف، به مخاطبین خود ارائه دهد.»

بیسکویت فرخنده و حضور قدرتمند در بازارهای مدرن

مدیر عامل فرخنده در خصوص تحولات اخیر این برند ریشه دار ایرانی در بخش نشانه‌های بصری‌، می‌گوید: «فرخنده که با ریشه‌هایی در گذشته، در پی ساختن افق‌های جدیدی در آینده و بهبود هویت بصری است، تلاش کرده تصویر و تجربه جدیدی را برای مصرف کنندگان خلق کرده و برای حضور قدرتمند در بازارهای سنتی و دیجیتال به طور همزمان آماده باشد.»

به گفته وی، برند فرخنده که سال‌های متمادی به عنوان یکی از اصلی‌ترین تولید‌کنندگان بیسکویت در فلات مرکزی ایران و از فعالان اصلی بازار بیسکویت کشور بوده و مدت‌هاست که موفقیت‌های جهانی بسیاری در صادرات و اخذ تاییدیه‌های جهانی کیفیت و مدیریت به دست آورده، تغییرات بزرگ و بنیادینی درعناصر برند و ساختار محصولات آغاز کرده است. این تحولات در حالی است که برندهای ایرانی به پیروی از الگوی جهانی کسب و کار، دو اصل «مشتری مداری» و «تحول دیجیتال» را به عنوان دو نیاز اساسی امروز مورد توجه قرار داده اند.

لازم به ذکر است که تغییرات گسترده در هویت بصری برند فرخنده، بهبود کیفی و زیباشناختی در شکل ظاهری و بسته‌بندی محصولات، ورود محصولات جدید به بازار، بازطراحی سایت اینترنتی، دسترسی ساده به اطلاعات محصولات و شبکه فروش، بخشی از دگرگونی‌های صورت گرفته در چارچوب پروژه ریبرندینگ فرخنده است که در کمپین اخیر بدان اشاره شده است.

برنامه ریبرندینگ بیسکویت فرخنده شامل بخش‌های مختلفی است که علاوه بر موارد فوق، شامل کمپین ردپای دیجیتال و مسابقه «شعر بازی» است که هدف مسابقه مزبور، ایجاد نوعی ارتباطی صمیمانه با مشتریان کم سن و سال‌تر در راستای اهداف مشتری‌مداری، ذکر شده است.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بیسکویت فرخنده

تابستان داغ سال ۱۳۴۰ بود و تازه دو سال از افتتاح اولین فروشگاه لوازم قنادی اصفهان توسط حاج عبدالله واعظ شوشتری می گذشت. او که همیشه رویای کارآفرینی برای شهرش را در سر داشت، اولین بیسکویت اصفهانی را در کارگاهی واقع در خیابان مسجد سید اصفهان از تنور دیواری دست سازش بیرون آورد. وی نام این بیسکویت دایره ای را در ابتدا «آستارا» گذاشت که بعدها به «فرخنده» تغییر نام داد. فرخنده، اولیـن و قدیمی‌ترین تولیدکننده بیسـکویت در فـلات مـرکزی ایــران است که از ابـتدای فعالیت تاکنون به صورت تخصصی فقط محصول بیسکویت تولید کرده است. حفظ همیشگی طعم و کیفیت در طول ۶۰ سال تولید بیسکویت باعث شده همواره فرخنده در سراسر ایران و بیش از 35 کشور جهان حضوری پررنگ در بازار شیرینی‌جات و بیسکویت داشـته باشد. مصرف‌کنندگان فرخنده سـال‌هاست از انـواع این بیسـکویت بـه عنوان یک مـیان وعـده سالم و مقوی در خانه یا محل کار خود استفاده می‌کنند و چای یا قهوه خود را با فرخنده میل می‌نمایند. فرخنده با بیش از 10 طعم و ترکیب خوشمزه و در ۳۸ نوع بسته بندی، در اغلب سوپرمارکت‌ها، فروشگاه‌های زنجیره‌ای و فروشگاه‌های اینترنتی کشور در دسترس است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]