اطلاعات تماس
  • 021821*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140003025145910035

مشارکت اپلیکیشن جعبه‌ابزار و آژانس دیما برای راه‌اندازی سرویس AVOD

کد: 140003025145910035

https://bit.ly/3fbpWXo

، تهران , (اخبار رسمی): اپلیکیشن محبوب جعبه‌ابزار که بیش از ۱۰ میلیون نصب فعال و ۵ میلیون نفر کاربر فعال ماهانه دارد، از ابتدای سال جاری در قالب مشارکت با آژانس تبلیغات دیجیتال دیما اقدام به راه‌اندازی سرویس پخش محتوای ویدئویی (شامل فیلم و سریال و کلیپ) با مدل AVOD کرده است.

مشارکت اپلیکیشن جعبه‌ابزار و آژانس دیما برای راه‌اندازی سرویس AVOD
مشارکت اپلیکیشن جعبه‌ابزار و آژانس تبلیغات دیجیتال دیما برای راه‌اندازی سرویس AVOD

به گزارش روابط عمومی آژانس تبلیغات دیجیتال دیما، در سرویس جدیدی که اپلیکیشن جعبه ابزار و آژانس تبلیغات دیجیتال دیما با مشارکت یکدیگر ارایه کرده‌اند، امکان دسترسی به انواع محتوای ویدئویی در دو بخش «فیلم‌ سینمایی» و «ویدئو گردی» برای کاربران به صورت رایگان فراهم شده و صرفاً پیش از هر بار پخش، یک تبلیغ کوتاه ویدئویی نمایش داده می‌شود.

این روش تبلیغاتی به برندها امکان می‌دهد که دسترسی بیشتری به طیف وسیعی از مخاطبان در قالب تبلیغات مؤثر ویدئویی داشته باشند. همچنین صاحبان محتوای ویدئویی می‌توانند به سادگی با انتشار آن در قالب قرارداد با آژانس تبلیغاتی دیما کسب درآمد کنند.

اپلیکیشن جعبه ابزار، یکی از محبوب‌ترین برنامه‌های کاربردی تلفن همراه ایرانی در ۱۰ سال گذشته بوده است. این اپلیکیشن هم‌اکنون ۸۰ ابزار و سرویس در حوزه‌های مختلف (پرداخت، سلامت، خرید، سرگرمی و …) در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

آژانس تبلیغات دیجیتال دیما در ۵ سال گذشته پیشرو ارائه راه‌کارهای جدید تبلیغات دیجیتال برای بیش از ۱۰۰۰ شرکت بزرگ داخلی و خارجی در صنایع مختلف (پوشاک، FMCG، خدمات دیجیتال و …) بوده و تلاش می‌کند خلق ارزش از طریق خدمات دیجیتال را با حضور بازی‌گران مختلف توسعه دهد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آژانس تبلیغات دیجیتال دیما

آژانس تبلیغاتی دیما (عضو گروه صباسل) متخصص اجرای کمپین‌های تبلیغات دیجیتال نتیجه‌گراست. دیما برنامه‌ریزی، خرید رسانه، اجرا و بهینه‌سازی کمپین‌های دیجیتال را به عهده می‌گیرد تا شرکت‌ها نیازی به سعی و خطا در فضای پیچیده تبلیغات دیجیتال نداشته باشند و فقط در جهت اهداف از پیش تعیین شده حرکت کنند.

اطلاعات تماس
  • 021821*****
[نمایش اطلاعات]