اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140003115158915547

بازاریابی اینترنتی را با نوین مارکتینگ تجربه کنید

برای بازاریابی اینترنتی به چه چیز نیاز داریم؟

کد: 140003115158915547

https://bit.ly/3i789m7

، تهران , (اخبار رسمی): قبل از انجام هر اقدامی در فضای دیجیتال مارکتینگ باید به خوبی فرآیند انجام آن کار را بدانید در غیر این صورت زمان و هزینه شما بازدهی لازم را نحواهد داشت. در این مقاله فرآیند کاملی از بازاریابی دیجیتال را بررسی می‌کنیم.

برای بازاریابی اینترنتی به چه چیز نیاز داریم؟
تبلیغات در گوگل با نوین مارکتینگ

اهمیت بازاریابی اینترنتی برای کسب کارهای B2B و B2C پوشیده نیست. به همین جهت باید بدانیم برای داشتن دیجیتال مارکتینگ موفق به چه مواردی باید توجه داشته باشیم . آژانس دیجیتال مارکتینگ نوین مارکتینگ با سابقه دو دهه فعالیت در حوزه تبلیغات در گوگل، سئو و طراحی سایت فرآیند واقعی بازاریابی حرفه‌ای را با شما در این خبر از سایت موبایلستان به اشتراک می‌گذارد. 

طراحی سایت

امروزه عمر کسب‌و‌کارهایی که فاقد وب‌سایت هستند رو به پایان است، از این رو برای هدف‌گیری مشتریان راهی جز طراحی سایت اختصاصی با رابط کاربری مناسب ندارید و این دقیقا کاری است که تیم طراح سایت نوین مارکتینگ برای شما به بهترین نحو ممکن انجام خواهد داد.

 اقدام برای طراحی سایت یک عامل مهم برای برندسازی و ساخت هویت بصری برند محسوب می‌شود. اگر شما یک فروشنده هستید باید بدانید که فروش اینترنتی بیشتر از آنچه که یک منبع درآمد باشد یک سبک زندگی است. در دورانی که مردم تمام مایحتاج خود را از طریق اینترنت سفارش می‌دهند عدم حضور شما در اینترنت به معنی یک باخت بزرگ است. آژانس دیجیتال مارکتینگ نوین مارکتینگ ارائه دهنده خدمات طراحی سایت شرکتی و طراحی فروشگاه اینترنتی به شما برای داشتن یک بیزینس آنلاین کمک می‌کند. 

تبلیغات در گوگل

روزانه چند میلیارد جستجو از طریق گوگل انجام می‌شود، در تبلیغات گوگل ادز، تبلیغ شما به مخاطبانی نمایش داده می‌شود که به محصولات و یا خدمات شما علاقه‌مند هستند و بدون شک از پر‌بازدیدترین روش های تبلیغات اینترنتی به حساب می‌آید

یکی از زودبازده‌ترین روش‌های بازاریابی اینترنتی تبلیغات در گوگل با نوین مارکتینگ می‌باشد. در این روش گوگل سایت شما را در صفحه اول نتایج به کاربر نمایش می‌دهد. در این حالت هر زمان که کاربر بر روی لینک سایت شما کلیک کند گوگل از شما به ازای هر کلیک هزینه دریافت می‌کند. عموما کاربر عادی متوجه تبلیغاتی بودن لینک شما نمی‌شود و این روش می‌تواند به خوبی فروش شما را بالا ببرد. 

آژانس دیجیتال مارکتینگ نوین مارکتینگ به عنوان نماینده رسمی گوگل در ایران خدمات تبلیغ در گوگل را به شکل بهینه و مدیریت شده ارائه می‌کند. 

تولید محتوا

اگر محتوا تولید نمی‌کنید پس شما وجود خارجی ندارید. در دنیای امروز نقش تولید محتوای هدفمند و با کیفیت به حدی است که شما در هر حوزه‌ای که فعالیت داشته باشید، مردم می‌خواهند بدانند شما چه می‌کنید و چطور آن کار را انجام می‌دهید. در حوزه تبلیغات اینترنتی نیز تولید محتوا انواع مختلفی دارد.

اگر شما صاحب یک سایت هستید لازم است بدانید برای سایت خود باید استراتژی تولید محتوا داشته باشید. استراتژی تولید محتوا به شما کمک می‌کند تا برنامه محتوایی چند ماه آینده خود را بدانید. تجربه نشان می‌دهد بهتر است برای تولید محتوا ابتدا تحقیق کلمات کلیدی انجام دهید . با تحقیق کلمات کلیدی مشخص می‌شود که مخاطبان شما بیشتر به دنبال چه محتوایی هستند و رقبای شما به انتشار چه محتواهایی پرداخته‌اند. به این شکل می‌توانید یک برنامه هدفمند و زمانبندی شده برای تولید محتوای سایت خود داشته باشید. به خاطر داشته باشید محتوای شما باید جدید، غیر کپی، خوانا و با نگارش و ادبیاتی روان باشد. آژانس دیجیتال مارکتینگ نوین مارکتینگ خدمات تولید محتوای تخصصی را به صورت حرفه‌ای ارائه می‌کند. 

توزیع لینک محتوا

اگر در سایت خود تولید محتوا داشته باشید لازم است این محتوا در دسترس بقیه کسانی که با سایت شما آشنایی ندارند نیز قرار گیرد. برای این کار لازم است  لینک محتوایی را که در سایت منتشر می‌کنید را توزیع کنید. برای توزیع لینک محتوا می‌توانید از شبکه‌های اجتماعی و پیام رسان‌ها کمک بگیرید. برای آنکه کاربران شبکه‌های اجتماعی را برای کلیک کردن بر روی لینک محتوا ترغیب کنید لازم است چند خطی بنویسید. این نوشته کوتاه می‌تواند طرح یک مشکل یا بیان یک دغدغه باشد که ذهن کاربر را درگیر کند و کاربر به دنبال یک راه حل نهایی بر روی لینک مقاله شما کلیک کند. حتی می‌توانید خلاصه ای از محتوا را بنویسید اما به کل محتوا اشاره ای نداشته باشید تا کاربر کنجکاو شود به دنبال ادامه مطلب به لینک شما سری بزند. 

سئو سایت 

سئو سایت با هدف بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو انجام می‌شود. این بدین معناست که محتوای سایت و تفکیک صفحات سایت باید به گونه‌ای باشد که ربات‌های خزشگر به سادگی بتوانند در میان صفحات سایت شما خزش کنند و اطلاعات سایت را به درستی درک کنند و درست در زمانی که کاربر گوگل مشغول جستجوی عبارت مورد نظر خود است مرتبط ترین نتیجه را به کاربر نمایش دهد. در صورتی که شما با آن کلمه خاص، جایگاه مناسبی در نتایج موتورهای جستجو داشته باشید؛ مشتریان زیادی را برای کسب‌وکار خود فراهم می‌کنید. به زبان ساده سئو و بهینه سازی وب سایت موجب می‌شود تا شما در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل بیشتر و بالاتر از رقبایتان دیده شوید؛ و در نتیجه میزان فروش خود را افزایش دهید! 

سئو مجموعه فاکتورهایی است که موجب امتیاز گرفتن سایت توسط موتور جستجوگر می‌شود. هر چه یک سایت بتواند فاکتورهای سئو را به شکل بهینه‌تری در سایت خود پیاده سازی کند و امتیاز بالاتری دریافت کند در صفحه نتایج جستجوی گوگل جایگاه بالاتری خواهد داشت. بدیهی است که سایتی که بالاتر از سایر رقبا قرار دارد کلیک بیشتر و فروش بیشتری را تجربه می‌کند. 

آژانس دیجیتال مارکتینگ نوین مارکتینگ با تیم سئو حرفه‌ای خود خدمات سئو سایت را برای انواع سایت‌های شرکتی، فروشگاهی و شخصی ارائه می‌کند. برای دریافت خدمات سئو نوین مارکتینگ به :  https://novinmarketing.com/seo/ مراجعه کنید. 

بازنشر محتوا

یکی از اقداماتی که برای سئو سایت حائز اهمیت است بحث بازنشر محتواست . در واقع زمانی که شما یک محتوای شاخص و با کیفیت تولید می‌کنند بسیاری از سایت‌ها هستند که محتوای شما را کپی می‌کنند و در سایت خود قرار می‌دهند. گاها سایت‌های امانت داری وجود دارند که به شما لینک می‌دهند و گاها سایت‌هایی هستند که محتوای شما را بدون ذکر منبع کپی می‌کنند. در هر دو حالت شاید کاربر سایت متوجه نشود که مالک اصلی محتوا چه کسی است اما قطعا گوگل می‌داند که این محتوا را ابتدا در سایت شما دیده و امتیاز این بازنشری نصیب سایت شما خواهد شد و بر روی سئو سایت شما تاثیر مثبت دارد.

شبکه های اجتماعی

سبک کار بازاریابی اینترنتی  در شبکه‌های اجتماعی کمی از سایت متفاوت می‌باشد . اما در نهایت می‌تواند کاربر سایت را برای خرید محصول یا سرویس به سایت هدایت کند. شبکه‌های اجتماعی نیز روش‌های بازاریابی مخصوص به خود را دارند. مانند نحوه استفاده از هشتگ‌ها، کامنت مارکتینگ، اینفلوئنسر مارکتینگ وبرگزاری کمپین‌های مختلف بازاریابی برای افزایش فالوور که تمام این‌ها با هدف فروش محصول یا خدمات انجام می‌شود. 

برای سفارش تبلیغ در گوگل و خدمات سئو از تاریخ 17 خرداد با تیم تبلیغات در گوگل ادوردز ما در نوین مارکتینگ  (NovinMarketing.com)  تماس بگیرید و یا با ایمیل با کارشناسان ما در تماس باشید. 

شماره تماس :

 ۰۲۱-۲۲۳۱۹۱۶۵

۰۲۱-۲۲۳۲۳۱۷۱

ایمیل : 

[email protected]

[email protected]

آدرس شرکت نوین مارکتینگ :

 تهران ، پاسداران، خیابان ساقدوش، نبش بوستان هفتم، پلاک 96، طبقه 5

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آژانس بازاریابی دیجتال نوین مارکتینگ

نوین مارکتینگ یک آژانس تمام دیجیتال می‌باشد که با بیش از ده سال سابقه، به مشتریان خود در طیف وسیعی از صنایع در حال خدمات رسانی می‌باشد. طراحی سایت، تبلیغات در گوگل، سئو و تولید محتوا بخشی از سرویس‌های این مجموعه را در بر می‌گیرد. با نوین مارکتینگ قابلیت فروش خود را افزایش دهید!

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]