اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140003315190716672

دوره رایگان اموزش اینستاگرام

کد: 140003315190716672

https://bit.ly/3zFidsG

، تهران , (اخبار رسمی): فرمـول اثبات شده مـن برای فـروش هـرچیزی در اینستاگـرام آموزش اینستاگرام با 3 ساعـت ویدئوی آموزشـی برای ساخت کسب و کار اینستاگرامی سـودآور و کسب درآمد از آموزش اینستاگرام

دوره رایگان اموزش اینستاگرام
دوره رایگان اموزش اینستاگرام

در آموزش اینستاگرام می خوام یه واقعیت مهم رو بهتون بگم، خیلی‌ها تو اینستاگرام فعالیت می‌کنند و حتی بعضی هاشون لایک و بازدید بالایی هم دارند ولی درصد کمی هستند که واقعا از اینستاگرام درآمد بالایی دارند

در آموزش اینستاگرام می خوام یه واقعیت مهم رو بهتون بگم، خیلی‌ها تو اینستاگرام فعالیت می‌کنند و حتی بعضی هاشون لایک و بازدید بالایی هم دارند، ولی درصد کمی هستند که واقعا از اینستاگرام درآمد بالایی دارند چرا؟چون برای کسب درآمد از اینستاگرام نیاز است که آموزش اینستاگرام ببینیم و همه در دوره های آموزش اینستاگرام شرکت نکرده اند.

راز ناگفته فروش بالا در اینستاگرام

واقعیت اینه که خیلی ها تو اینستاگرام فعالیت می کنند به امید اینکه فروششون بیشتر بشه؛ اما قوانین کار با این شبکه اجتماعی قدرتمند را بلد نیستند. حتی من خیلی ها رو دیدم که تعداد لایک ها و فالوورهای زیادی دارند، اما درآمد زیادی به دست نمی آورند. اما یکی از دانشجوهای من با کمک فرمول 4 مرحله ای من تونست در عرض 2 هفته 3 میلیون درآمدزایی از پیجش داشته باشه با اینکه کمتر از دو هزار فالوئر داشت و تازه کارشو تو اینستا آغاز کرده بود.

خوب این نتیجه استفاده‌ی درست از فرمول 4 مرحله ای فروش در اینستاگرام هست. تا وقتی که یاد نگیرید قوانین کار در اینستاگرام چه چیزهایی هستند و چه کارهایی باید انجام بدهید (چه محتوایی رو چه زمانی و با چه هدفی بگذارید!)، نباید انتظار معجزه و نتایج خارق العاده را داشته باشید.

اگر همینطور بدون نتیجه و فروش در اینستاگرام ادامه دهید، به احتمال خیلی زیاد دلسرد می شوید و پیج اینستاگرام خودتان را رها خواهید کرد.پس به نفعته که همین الان توی این دوره رایگان آموزش اینستاگرام شرکت کنی.

یک شبکه تلویزیونی شخصی رایگان می‌خواهید؟

اگه به شما یک شبکه تلویزیونی شخصی بدهند که 24 ساعته در اختیارت باشه تا بتونی محصولات و خدمات کسب و کارت رو توش تبلیغ کنی، چی می گی؟ یا اگر بهت یه مغازه بدهند که تو خیابونی باشه که 30 میلیون آدم ازش هر روز رد می‌شه، چی می گی؟ حاضری چقدر پول بدی تا صاحب این شبکه تلویزیونی یا چنین مغازه‌ای باشی؟ خبر خوب اینه که اینستاگرام دقیقا این فرصت رو برات ایجاد می کنه. اینستاگرام 30 میلیون کاربر ایرانی فعال داره که خیلی هاشون ده‌ها بار در رور بهش سر میزن و توش می‌چرخن. هر روز، میلیون ها نفر به اینستاگرام مراجعه می کنند و از این شبکه اجتماعی برای برقراری ارتباط و خرید محصولات یا خدمات استفاده می کنند.

اگر شما قواعد فعالیت در اینستاگرام را یاد بگیری و بتونی مخاطب هدفت رو جذب کنی و بعد با دادن پیشنهاد درست اون رو تبدیل به خریدار کنی، فکر می کنی درآمدت چند برابر میشه؟ تنها نکته ای که باید بدونی اینه که برای داشتن فروش حرفه ای تو اینستاگرام باید اصول فروش در اینستاگرام رو یاد بگیری. فقط این رو هم بدون که فروش در اینستاگرام با فروش توی مغازه یا وب سایت متفاوته.

اگه به دنبال این مطالب هستید، حتما در دوره آموزش اینستاگرام شرکت کنید:

ایده های کسب درآمد از اینستاگرام

اموزش رایگان کسب درآمد از اینستاگرام

آموزش صفر تا صد کسب درآمد از اینستاگرام

کسب درآمد از اینستاگرام بدون سرمایه

درامد پیج‌های اینستاگرامی چیست؟

میزان درامد از اینستاگرام چقدر است؟

روش‌های افزایش فالوور و افزایش تعامل چیست؟

ترفندهای افزایش فروش در اینستاگرام

ترفند فروش در اینستاگرام چیست؟
برای شرکت در دوره رایگان و بدون هیچ هزینه نوابغ اینستاگرام اینجا کلیک کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آکادمی فرجی

برگزاری دوره های آموزش اینستاگرام برای فروش در اینستاگرام و رسیدن به درآمدهای بالا از اینستاگرام

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

رسانه‌ها