اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140004085201216532

ترجمه مجموعه استانداردهای GRI 2020 منتشر شد

کد: 140004085201216532

https://bit.ly/3dlCKsD

، تهران , (اخبار رسمی): مجموعه استانداردهای GRI به عنوان مهم‌ترین و گسترده‌ترین استانداردهای جهانی به کار گرفته شده برای گزارش‌دهی پایداری سازمان ها، در شرکت مهندسی و ساخت بویلر و تجهیزات مپنا ترجمه و با همکاری سازمان مدیریت صنعتی منتشر شد.

ترجمه مجموعه استانداردهای GRI 2020 منتشر شد
مجموعه استانداردهای GRI انتشارات سازمان مدیریت صنعتی ترجمه شرکت مهندسی و ساخت بویلر و تجهیزات مپنا

شرکت مپنا بویلر به منظور توسعه مفهوم پایداری و توجه به کسب و کار مسئولانه در کشور و تسهیل گزارش دهی پایداری در سازمان های ایرانی که نیازمند این استانداردها هستند، اقدام به ترجمه این استانداردها نمود.

این استانداردها زبان مشترکی برای سازمان ها (بزرگ یا کوچک ، خصوصی یا دولتی) ایجاد می کنند تا بتوانند در مورد تأثیرات پایداری خود به روشی ثابت و معتبر گزارش دهند. این موضوع قابلیت قیاس در سطح جهانی را افزایش می دهد و سازمان ها را قادر می سازد شفاف و پاسخگو باشند. این فرایند تضمین می کند که گزارش پایداری، تصویری جامع از موضوعات کلیدی، تأثیرات مربوط به آنها و نحوه مدیریت آنها ارائه می دهد.

نظام مسئولیت اجتماعی شرکت مپنا بویلر در سال 1394 پایه گذاری و استراتژی های مسئولیت اجتماعی از آن زمان تدوین و اجرایی شده است. همچنین اولین گزارش پایداری این شرکت در سال 1397 مطابق با استانداردهای GRI تدوین و منتشر گردید.

شرکت مپنا بویلر به منظور توسعه مفهوم پایداری و توجه به کسب و کار مسئولانه در کشور و تسهیل گزارش دهی پایداری در سازمان های ایرانی و بسیاری از گروه های دیگر از جمله سیاست گذاران، سرمایه گذاران و جامعه مدنی که نیازمند این استانداردها هستند، اقدام به ترجمه این استانداردها نمود.

کتاب «مجموعه استانداردهای GRI»، ترجمه‌ای دقیق از آخرین نسخه استانداردهای منتشر شده توسط هیأت تدوین استانداردهای جهانی پایداری GSSB است که در چهار فصل شامل:

  • فصل اول؛ استانداردهای بخش عمومی GRI100
  • فصل دوم؛ استانداردهای بخش اقتصادی GRI200
  • فصل سوم؛ استانداردهای بخش محیط زیست GRI300
  • فصل چهارم: استانداردهای بخش اجتماعی GRI400

در قالب یک جلد، از سوی سازمان مدیریت صنعتی منتشر شده و در دسترس عموم قرار دارد.

مپنابویلر پیش از این موفق به انتشار گزارش پایداری خود در بانک گزارشات سازمان GRI شده که با این اقدام ضمن اعلام تعهد به مفاد این استاندارد در کنار چند شرکت انگشت شمار متعالی ایرانی ایستاده است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مپنابویلر

شرکت مهندسی و ساخت بویلر و تجهیزات مپنا، شرکتی است توانمند که در زمینه طراحی، تامین، ساخت، نصب و راه‌اندازی انواع بویلرهای بازیافت حرارتی/ تولید همزمان برق و حرارت (CHP)، واترتیوب (پکیج/ صنعتی/ نیروگاهی) و تجهیزات جانبی مرتبط در بخش‌های نیرو، نفت و گاز، پتروشیمی، آب و سایر صنایع در بازارهای داخلی و خارجی به صورت EP و EPC فعالیت می‌کند. این شرکت بر اساس اعتقاد به مسئولیت‌های اجتماعی، اقدام به ارزش آفرینی برای کلیه ذینفعان نموده و پاسخگویی اجتماعی، پویایی اقتصادی و پایداری زیست‌محیطی را سرلوحه فعالیت‌های خود در جهت توسعه پایدار قرار داده است و در راستای منافع ملی گام برمی‌دارد. به منظور برآورده ساختن نیازهای جدید بازار برق، این شرکت در سال ۱۳۹۵ قراردادی را جهت انتقال تکنولوژی و لیسانس بویلرهای بازیافت حرارتی با ظرفیت بالا جهت نصب در پایین دست توربین‌های گاز کلاس H،F و بالاتر با شرکت صاحب نام John Cockerill (CMI) بلژیک منعقد کرد. همچنین این شرکت در حوزه تامین آب شرب و صنعتی، طراحی، تامین، ساخت، نصب و راه‌اندازی سیستم‌های پیش تصفیه، تصفیه و شیرین‌سازی با فناوری‌های غشایی از جمله RO و EDI را نیز در گروه مپنا برعهده داشته و آمادگی ارائه پیشنهاد رقابتی به مشتریان را در این زمینه داراست.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | نشریات و کتاب