اطلاعات تماس
 • ۰۲۱۸۸۸*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140005165365416450

بهترین پزشک متخصص لیزر بواسیر و دکتر جراح هموروئید در تهران

کد: 140005165365416450

https://bit.ly/3fHpYG8

، (اخبار رسمی): بواسیر یا هموروئید از شایع ترین بیماری هایی است که افراد زیادی در طول زندگی خود با آن مواجه می شوند. بیشتر افراد حتی با وجود درد شدید و خونریزی از مراجعه به پزشک و آغاز درمان بیماری خود خجالت می کشند و همین می تواند مشکل را بدتر کند.

بهترین پزشک متخصص لیزر بواسیر و دکتر جراح هموروئید در تهران
بهترین پزشک متخصص لیزر بواسیر و دکتر جراح هموروئید در تهران

آغاز درمان می تواند دغدغه های زیادی را برای بیماران ایجاد کند، مثل اینکه بهترین پزشک متخصص بواسیر و یا بهترین دکتر هموروئید کیست؟

سخن گفتن ادعایی بیش نیست ولی تجربه نشان داده بهترین پزشک ها با کارنامه کاریشان به اثبات می رسند. انجام بیش از صد عمل موفقیت آمیز و بدون بازگشت، همراه با کسب بیشترین درصد رضایت بیماران شاید گواهی باشد، بر تجربه و مهارت پزشک متخصصی که سالیان سال با کسب دانش و تجربه در کنار مطالعه و درمان بیماران کسب کرده است.

آشنایی کلی با بیماری بواسیر

بواسیر یا هموروئید در اثر  متورم شدن و یا گشاد شدن شبکه ای از سیاهرگ ها ایجاد می شود. اگر سیاهرگ آسیب دیده داخل مقعد است، هموروئید داخلی و  اگر سیاهرگ آسیب دیده بر روی دریچه و عضله خارج مقعد ایجاد شده است، هموروئید از نوع خارجی است. بواسیر ممکن است شبیه به یک تکه گوشت اضافه از مقعد خارج شود، که در این صورت بواسیر بیرون زده است.

علائم

مسلماً درجات مختلف این بیماری علائم متفاوتی دارند. اما شایع ترین علائم این عارضه عبارتند از:

 • درد
 • خارش و سوزش
 • خونریزی
 • ترشحات
 • بیرون زدگی های گوشتی
 • التهاب و قرمزی اطراف دریچه مقعد

بهتر است به محض شروع این علائم، با پزشک خود در مورد بهترین روش درمان مشورت نمایید.

درمان

این بیماری به هیچ وجه خود به خود و یا با داروها و روش های خانگی درمان نمی شود! تنها راهکار از بین بردن بواسیر، جراحی و قطع آن با روش های مختلف است. زیرا رگی که متورم شده است با هیچ درمانی به حالت اول برنمی گردد.

در صفحه درمان بواسیر در همین سایت مفصلاً در مورد روشهای مختلف درمان این بیماری و مزایا و معایب هر یک پرداخته شده است.

برای درمان بواسیر به چه پزشکی مراجعه کنیم؟

این سوال هم یکی دیگر از مهم ترین دغدغه های بیماران است. بیماری بواسیر از عارضه های پرعلامت است که تشخیص  آن کار مشکلی نیست. معمولاً یک پزشک عمومی یا داخلی نیز می تواند این بیماری را به راحتی تشخیص دهد.

اما جهت درمان این عارضه باید از متخصص کمک گرفته شود، مقعد ناحیه ای بسیار حساس است و انجام جراحی بر روی آن ممکن است با خطراتی همراه شود. بنابراین توصیه می کنیم، حتما از یک متخصص، مجرب و ماهر برای درمان کمک بگیرید. بهترین پزشک متخصصی که تسلط کافی بر جراحی را داشته باشد، متخصص جراح عمومی است. 

برای درمان بواسیر خود باید یه یک دکتر جراح عمومی که در تشخیص، درمان و جراحی این بیماری بالاترین تجربه و تخصص را دارد، مراجعه نمایید. 

البته می توانید به جهت صرفه جویی در زمان و هزینه از ابتدا با پزشک متخصص جراح مشورت نمایید.

تماس با دکتر بواسیر

همین حالا از طریق این شماره تماس با دکتر هموروئید مشورت کنید.

۰۲۱۸۸۸۷۱۰۴۷

تاثیر تخصص پزشک در درمان بواسیر!

مسلم است که تخصص و مهارت پزشک می تواند نتیجه گیری مثبت از درمان را تضمین کند. جراحی بواسیر نیازمند تجربه کافی است تا ضمن از بین بردن کامل زائده اضافه، آسیبی به مقعد وارد نشود، چرا که مقعد ناحیه ای مملو از اعصاب است که آسیب دیدن آنها ممکن است منجر به بی اختیاری کوتاه مدت و یا دائمی شود.

در حال حاضر پزشکان جراحی لیزری را توصیه می کنند. لیزر می تواند دقت پزشک را افزایش دهد و از ایجاد عوارض ناگواری نظیر بی اختیاری جلوگیری نماید. البته کار با اشعه لیزر، خود یک تخصص محسوب میشود.

اگر درمان بواسیر با لیزر، توسط پزشک متخصص و مجرب انجام گیرد، احتمال عود مجدد بیماری کمتر از ۲ درصد پیش بینی می شود.

بهترین گزینه پزشک برای بواسیر، متخصص جراح عمومی است که تجربه انجام این جراحی و تسلط کافی در کار با لیزر را نیز داشته باشد.

ویژگی های بهترین دکتر بواسیر

توصیه می کنیم، هنگامی که برای درمان بواسیر به دنبال پزشک هستید، حتما نکات زیر را مد نظر قرار دهید:

 • پزشک متخصص، با تجربه و مهارت کافی را انتخاب  کنید.
 • بهترین انتخاب برای درمان این بیماری، متخصص جراح عمومی است.
 • پزشکی شما باید با روش های مختلف درمان آشتایی داشته باشد، و اگر قرار است درمان با لیزر انجام شود، تجربه کافی در کار با لیزر را داشته باشد.
 • تجربه و نتیجه گیری مثبت دیگر بیماران می تواند میزان مهارت این پزشک را تضمین کند.
 • پزشک باید زمان کافی برای شما را داشته باشد، ایجاد تاخیر در درمان میتواند وضعیت بیماری شما را تشدید کند.

چرا کلینیک نوین را پیشنهاد می کنیم؟

کلینیک نوین، یکی از با سابقه ترین مراکز درمان لیزری بواسیر است که در حدود ۲ دهه تجربه موفق هزاران بیمار را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده است. این مجموعه از پزشک و کادری متخصص و مجرب تشکیل شده است که در محیطی آرام و استریلیزه به درمان بیماران می پردازند.

نوبت دهی تشخیص و درمان در این مرکز در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می گیرد. کارشناسان و مشاوران حرفه ای کلینیک نوین همه روزه از ۹ صبح تا ۹ شب آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند. در ضمن شما می توانید به صورت حضوری، تلفنی و یا از طریق پیام رسان ها و شبکه های اجتماعی با این مرکز در ارتباط باشید.

دکتر بواسیر خانم- متخصص هموروئید خانم

بسیاری از بیماران خانم برای درمان بیماری خود مثل لیزر بواسیر یا هموروئید به دلیل حساس بودن ناحیه تناسلی و یا بعضی مسائل دیگر مایل هستند که توسط پزشک خانم ویزیت و درمان شوند. به همین خاطر در کلینیک نوین به این موضوع توجه ویژه ای شده است و شما می توانید کادر پزشکی و متخصص هموروئید خانم را انتخاب کنید اما باید به این نکته بسیار توجه کنید که پزشک زنان و یا متخصص زنان نباید عمل جراحی بواسیر یا هموروئید را برای شما انجام دهد، چون مجاز به انجام این کار نیست و مهارت کافی هم برای این کار ندارد. او فقط می تواند بیماری های تناسلی را تشخیص دهد و دارو برای شما تجویز کند. در نهایت برای درمان و جراحی هموروئید یا بواسیر شما باید به یک متخصص جراحی مراجعه کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
 • ۰۲۱۸۸۸*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

سلامت و زیبایی