اطلاعات تماس
  • 021229*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140006085403117124

کلاس تدریس خصوصی آیلتس آنلاین

کد: 140006085403117124

https://bit.ly/3kDd9hH

، تهران , (اخبار رسمی): شهر آیلتس در کنار برترین سایت های آموزش زبان و تدریس خصوصی آیلتس چون استاد بانک، آیلتس ایران وآیلتس قرارگرفته و با مشاوره رایگان و هزاران مقاله آموزشی شما را به مقصد خود یعنی آیلتس حداقل 7 می رساند. پس با ما همراه باشید برای معرفی شهر آیلتس مرجع کلاس های تدریس خصصوی آیلتس ایران

کلاس تدریس خصوصی آیلتس آنلاین
کلاس تدریس خصوصی شهر آیلتس بصورت آنلاین در تمام شهر های ایران و جهان

نحوه برگزاری کلاس تدریس خصوصی آیلتس برای شرکت در کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی آیلتس شما تنها نیاز است با مشاورین ما تماس گرفته و جهت تعیین سطح و مدت زمان مورد نیاز شما برای دریافت مدکر آزمون آیلتس صحبت

آیبتس چیست؟

آیلتس (به انگلیسی: IELTS) که برگرفته از سرواژگان (International English Language Testing System) به معنای سامانه جهانی ارزیابی زبان انگلیسی است، یکی از آزمون‌های مورد قبول و معتبر زبان انگلیسی است که در سراسر جهان برگزار می‌شود. آیلتس در واقع آزمونی بریتانیایی بوده و از این نظر در برابر آزمون آمریکایی تافل، قرار می‌گیرد. داوطلبان آزمون آیلتس در کنار تفاوت ساختاری آزمون آیلتس به تافل، باید هنگام انتخاب کشور مقصد در مهاجرت نیز بین این دو آزمون، اولویت‌بندی داشته باشند. این آزمون به دست دانشگاه کمبریج انگلستان، شورای فرهنگی بریتانیا و مرکز آیلتس استرالیا برگزار می‌شود.

آزمون آیلتس چگونه است؟

نمره‌بندی این آزمون از ۰ تا ۹ سطح را شامل می‌شود که نمرهٔ قبولی برای آزمون وجود ندارد، اما به‌طور معمول سطح ۵ نمرهٔ متوسط و ۶ به بالا خوب تلقی می‌شود. دانشگاه کمبریج، دانشگاه آکسفورد و دانشگاه هاروارد آیلتس با حداقل سطح ۷ را می‌پذیرند.

آزمون آیلتس از ۴ بخش شنیدار، خواندن، نوشتن و مکالمه تشکیل شده‌است که نمره نهایی آیلتس، میانگین این ۴ بخش در نظر گرفته می‌شود. در صورتی که بهتر است هر کدام از آنها کمتر از نمره متوسط نباشد. کل آزمون دارای دو گونه دانشگاهی (Academic) و آموزش عمومی(General training) است که گونهٔ آکادمیک برای ورود به دانشگاه‌ها مورد نیاز می‌باشد.

آیلتس معیاری است جهت سنجش دانش زبان انگلیسی اشخاصی که می‌خواهند در کشورهای انگلیسی زبان درس بخوانند، کار کنند یا به آن کشورها مهاجرت نمایند. آزمون آیلتس با همکاری مشترک دانشگاه کمبریج، کنسولگری انگلستان و سازمان IDP استرالیا برگزار می‌شود. این امتحان از بالاترین و معتبرترین استانداردهای بین‌المللی جهت سنجش سطح زبان انگلیسی داوطلبان پیروی می‌کند و چهار توانائی شنیداری (Listening)، خوانداری (Reading)، نوشتاری (Writing) و گفتاری (Speaking) را مورد ارزیابی قرار می‌دهد. بسیاری از دانشگاه‌ها در کشورهای مختلفی همچون کانادا، انگلستان، استرالیا، نیوزیلند و آمریکا آزمون آیلتس را به رسمیت می‌شناسند. همچنین جهت مهاجرت به کشورهای کانادا، استرالیا و نیوزلند، داشتن مدرک آیلتس الزامی است. این امتحان در بیش از ۲۷۰ مرکز امتحانی واقع در ۱۱۰ کشور مختلف دنیا برگزار می‌گردد. شرکت کنندگان در آزمون آیلتس به طیف وسیعی از سوالات بسیار ساده تا بسیار مشکل پاسخ می‌دهند. نمرهٔ هر بخش از امتحان بین صفر تا ۹ می‌باشد. نمرهٔ کلی امتحان با معدل‌گیری از نمره چهار بخش امتحان محاسبه می‌گردد. در کارنامه آیلتس، علاوه بر نمره کلی، نمره هر بخش به‌طور جداگانه ذکر می‌شود.

هر دانشگاه برای پذیرش متقاضیان حداقل نمره‌ای را مشخص می‌کند و اکثر آن‌ها حداقل نمره کلی ۶٫۵ را می‌خواهند بطوری‌که نمره هر بخش هم از ۶ کمتر نباشد (البته این قاعده کلی است و هر دانشگاه شرایط خاص خود را دارد). به عنوان مثالی دیگر، برای اینکه حداکثر امتیاز زبان انگلیسی را جهت مهاجرت به کانادا کسب نمایید، باید در هر چهار قسمت آزمون آیلتس حداقل نمره ۷ بگیرید.

در روز امتحان ابتدا به سوالات شنیداری سپس به سوالات خوانداری و بعد به سوالات نوشتاری پاسخ خواهید داد. تاریخ و ساعت برگزاری قسمت گفتاری در روز امتحان به شرکت کنندگان اعلام می‌شود و معمولاً امتحان گفتاری از عصر روز امتحان شروع شده و بمدت ۵ روز ادامه می‌یابد. تمامی مراحل کتبی امتحان باید با مداد نوشته شود و داوطلبان اجازه استفاده از خودنویس یا خودکار را در هیچ مرحله‌ای از امتحان کتبی ندارند.

نتایج آزمون آیلتس دو هفته پس از پایان یافتن امتحان گفتاری اعلام خواهد شد و کارنامه فقط به شخص امتحان دهنده داده می‌شود و از طریق تلفن، فاکس یا رایانامه قابل دریافت نیست.

تا ۵ کارنامه برای دانشگاه‌ها و موسسات مورد درخواست شما به صورت رایگان توسط دفاتر برگزارکننده امتحان ارسال می‌گردد، بشرطی که از تاریخ امتحان شما بیشتر از یک ماه نگذشته باشد. اگر بیشتر از یک ماه از تاریخ امتحانتان سپری شود یا بخواهید بیشتر از ۵ کارنامه برایتان ارسال شود، به ازای هر کارنامه باید مبلغی را بپردازید. اکثر دانشگاه‌ها کارنامه آیلتس را که بیشتر از دو سال از تاریخ آن گذشته باشد، قبول ندارند. مسئولیت نوع امتحانی که می‌خواهید در آن شرکت نمائید بر عهده شماست و باید در هنگام ثبت نام، نوع امتحان مورد نظرتان را در فرم ثبت نام قید کنید. کتاب‌های IELTS Cambridge از جمله منابع خوب برای امتحان آیلتس به‌شمار می‌آیند.

نحوه برگزاری کلاس تدریس خصوصی آیلتس

برای شرکت در کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی آیلتس شما تنها نیاز است با مشاورین ما تماس گرفته و جهت تعیین سطح و مدت زمان مورد نیاز شما برای دریافت مدکر آزمون آیلتس صحبت کنین تا با بررسی دقیق شرایط شما بهتریه برنامه رسید به نتیجه مطلوب شما طراحی گردد، بدون شک هر شخص برنامه ای متفاوت داشته و برنامه کلی برای همه میسر نمی باشد در همین راستا شما با یک تماس با کارشناسان ما راه رسیدن به آیلتس تضمینی را طی خواهید کرد.

مکان برگزاری کلاس های خصوصی؟

کلاس های تدریس خصوصی و نیمه خصوصی آیلتس در شهر های تهران، تبریز، اهواز ، مشهد ، قم، کرج و تمام شهر های ایران برگزاری میگردد، چطور ؟ خیلی ساده به صورت مجازی و آنلاین کلاس های تدریس برگزار می شود و هر زبان آموزی میتواند در هرجای ایران وجهان در کلاس های ما شرکت نماید.

هزینه کلاس های خصوصی و آزمون آیلتس چقدر است؟

با توجه به شرایط فعلی و عدم ثبات ارزی امکان تعیین مبلغ ثابتی برای کلاس و آزمون آیلتس نمی باشد و شما کافیست با کارشناسان ما تماس بگیرید تا آخرین قیمت های موجود را خدمت شما اعلام نمایند.

آیلتس تضمینی؟

به نظر خودتان امکان دارد شرکت یا موسسه ای بتواند چنین کاری را انجام دهند؟

به نظر ما خیر چون اگر برترین اساتید آیلتس را هم در اختیار داشده باشید(که ما در شهر آیلتسielts-city.com  برترین استاد آیلتس را به شما معرفی میکنیم) باز هم تا خود شما انگیزه و تلاش خودتان را انجام ندهید امکان پذیر نیست، به دلیل اینکه شما باید آیلتس را با تمام وجود بپذیرد تا بتوانید در آزمون های چند گانه آیلتس موفق شوید.

آیا مشاوره های شهر  آیلتس رایگان است؟

بله ، تمام مشاوره های سایت شهر آیلتس بصورت رایگان در اختیار شما زبان اموزان گرامی قرار خواهد گرفت تا بدون نگرانی با ما در ارتباط بوده و تمام سوالات خود را از ما جویا شوید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سایت تدریس خصوصی آیلتس شهر آیلتس

شهر آیلتس https://ielts-city.com مرجع کلاس های تدریس خصوصی در تمام نقاط کشور می باشد. آزمون آیلتس و تافل تجربه ۱۵ ساله و نمرات بالای بیش از ۱۲۰۰ زبان آموز ما در امتحانات بین المللی به خصوص آیلتس و تافل گویای کیفیت خدمات منحصر به فرد تیم ما می باشد. مکالمه و یادگیری زبان انگلیسی بهترین تدریس خصوصی ایلتس در تهران، شیراز، اصفهان و…بهترین معلم خصوصی آیلتس را در لیست اساتید شهر آیلتس مشاهده نمایید.برای قیمت کلاس های خصوصی آیلتس لطفا با ما در تماس باشید.

اطلاعات تماس
  • 021229*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

علم و آموزش | شهر و جامعه