اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 14000617542107871

چهار مرحله آزمون بودجه‌بندی شده و جامع با تست‌های استاندارد

آزمون‌های آزمایشی تالیفی کارشناسی رسمی راه و ساختمان سرا

کد: 14000617542107871

https://bit.ly/3niEWam

، تهران , (اخبار رسمی): آزمون‌های آزمایشی سرا، برای داوطلبان شرکت‌ در آزمون کارشناسی رسمی راه و ساختمان به صورت آنلاین برگزار می‌شود.

آزمون‌های آزمایشی تالیفی کارشناسی رسمی راه و ساختمان سرا
آزمون آزمایشی تالیفی کارشناسی رسمی راه و ساختمان موسسه سرا

یکی از مهم‌ترین کارها پیش از آزمون‌های حرفه‌ای، شرکت در آزمون‌های آزمایشی استاندارد است.

آزمون کارشناسی رسمی، یکی از همین آزمون‌های حرفه‌ای است که به دلیل رقابتی بودن و جزوه بسته بودن آزمون، از شرایط ویژه‌ای برخوردار است و داوطلبان باید بتوانند با بالاترین مهارت و آمادگی وارد فضای آزمون شوند.

آزمون‌های آزمایشی موسسه سرا، به داوطلبان کمک می‌کند تا شرکت در چهار مرحله آزمون آزمایشی که توسط اساتید حرفه‌ای طراحی شده است و دارای سوالات استاندارد و نزدیک به آزمون می‌باشد، به آمادگی قابل قبولی برای روز امتحان برسند.

موسسه سرا در مدت زمان باقی مانده تا آزمون کارشناسی رسمی، سه مرحله آزمون آزمایشی بودجه‌بندی شده و یک مرحله آزمون آزمایش جامع برگزار می‌کند.

این آزمون‌ها همگی به صورت آنـلایـن هستند و در پایان هر آزمون، اطلاعات ارزشمندی چون: کارنامه تفکیکی درس به درس، پاسخنامه تشریحی، کارنامه رتبه‌بندی بین رقبا، کارنامه عملکردی و کارنامه پیشرفت تحصیلی در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد.

جهت شرکت در آزمون‌های آزمایشی کارشناسی رسمی رشته راه و ساختمان موسسه سرا وارد لینک زیر شوید و ثبت‌نام کنید:

علاقه‌مندان می‌توانند برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص آزمون‌های کارشناسی رسمی به سایت موسسـه سـرا مراجعه کرده و یا با تلفن‌های 22638713 - 22638714 تماس حاصل فرمایند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه سرا

موسسه تخصصی سرا با هدف اصلی پرورش توانمندیها و ارتقا سطح دانش حرفه ای مهندسان ومتخصصان حوزه صنعت ساختمان وبارویکرد انتقال دانش فنی وتکنولوژیهای نوین مرتبط با سازه،زلزله و سایر گرایش های مهندسی ساختمان ،درزمینه های آموزشی وپژوهشی از یک سو وارائه خدمات تخصصی فنی ومهندسی توسط متخصصین و مشاوران عالی از سوی دیگر به مدیریت آقای دکتر امیرحسین خلوتی فعالیت می نماید. در همین راستا مؤسسه سرا خدمات آموزشی خود را به شرح زیر ارائه می‌نماید: • برگزاری دوره‌های آنلاین • برگزاری دوره‌های ارتقاء پروانه اشتغال ویژه کاردان‌های فنی ساختمان همچنین مؤسسه سرا منطبق بر نیاز روز کلیۀ دست‌اندرکاران صنعت ساختمان دوره‌های متنوع و کاربردی را در همۀ سطوح و به صورت تخصصی در دپارتمان‌های مختلف طراحی و تدوین نموده است *** سرا قطب محاسبات سازه کشور ***

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش