اطلاعات تماس
  • 021882*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 14000622543299921

راهنمای مزایا و استعلام شرایط بیمه عمر خاورمیانه

کد: 14000622543299921

https://bit.ly/3k3sg50

، تهران , (اخبار رسمی): شرکت بیمه خاورمیانه تنها شرکت بیمه ای است که به صورت تخصصی در زمینه بیمه های عمر فعالیت می نماید. شما می‌توانید با خرید انواع بیمه عمر، همراه سرمایه‌گذاری طولانی مدت، از پوشش‌های بیمه‌ای مختلف استفاده کنید.

راهنمای مزایا و استعلام شرایط بیمه عمر خاورمیانه
راهنمای مزایا و استعلام شرایط بیمه عمر خاورمیانه

بیمه عمر خاورمیانه برای افراد شاغل، زنان خانه‌دار، کودکان و تمامی گروه‌های شغلی و سنی مناسب می باشد. در این مطلب قصد داریم خدمات، ویژگی‌ها و مزایای بیمه عمر خاورمیانه را به صورت کامل بررسی کنیم.

انواع بیمه عمر خاورمیانه

  • بیمه عمر و مستمری بیمه عمر و سرمایه گذاری بیمه مستمری آنی بیمه تمام عمر بیمه عمر زمانی بیمه عمر مانده بدهکار

مهمترین و پرطرفدار ترین طرح های بیمه عمر خاورمیانه، بیمه عمر و مستمری و بیمه مستمری آنی می باشد.

پوشش‌های بیمه عمر خاورمیانه

پوشش اصلی همه بیمه‌های عمر از جمله بیمه عمر خاورمیانه، پوشش فوت است. یعنی اگر بیمه‌شده در مدت بیمه‌نامه به صورت طبیعی یا در اثر حادثه فوت کند، به جز سرمایه بیمه‌نامه، سرمایه فوت هم به ذی‌نفعان او تعلق می‌گیرد.

پوشش های دیگر بیمه عمر خاورمیانه  عبارتند از پوشش نقص عضو، پوشش ازکارافتادگی، پوشش امراض خاص و پوشش سرطان به صورت جداگانه و ... می باشد. شما می‌توانید اطلاعات دقیق و تکمیلی در مورد بیمه عمر خاورمیانه را در سایت بیمه تایم مطالعه و بررسی کنید.

مزایای بیمه عمر خاورمیانه

  • امکان دریافت مستمری مادام العمر پرداخت سود تضمینی و سود مشارکت قابل توجه در سال های گذشته امکان دریافت سرمایه بیمه عمر به صورت یک جا معافیت سرمایه بیمه عمر از مالیات امکان پرداخت حق‌بیمه به شکل ماهیانه، سه ماهه، شش ماهه و سالیانه امکان افزایش سالیانه حق بیمه برای رفع تورم امکان صدور بیمه نامه بدون انجام معاینات پزشکی

سود بیمه عمر خاورمیانه

  • در بیمه عمر خاورمیانه همانند سایر بیمه های عمر دو نوع سود تضمینی و سود مشارکت در منافع به بیمه نامه ها پرداخت می شود. سود تضمینی توسط بیمه مرکزی مشخص می‌شود و در تمام شرکت‌ها یکسان است. در واقع سود تضمینی حداقل سودی است که شرکت بیمه به دارندگان بیمه عمر پرداخت می‌کند. میزان این سود در دو سال اول بیمه‌نامه ۱۶ درصد، دو سال دوم ۱۴ درصد و سال‌های بعد ۱۰ درصد است. اما سود مشارکت در منافع مقدار مشخصی ندارد و در هر شرکتی متفاوت است. میزان سود مشارکت بر اسا عملکرد هر شرکت بیمه در هر سال گذشته محاسبه و اعلام می شود.
  • در بیمه عمر خاورمیانه، سود قطعی (مجموع سود تضمینی و سود مشارکت در منافع) که به بیمه‌گذاران بیمه عمر پرداخت شده، در سال 96 معادل 21 درصد و در سال 97 به میزان 24 درصد، برای سال 98 به میزان 25 درصد و برای سال 99 به میزان 83 درصد بوده که این میزان سود بالاترین سود پرداخت برای بمیه های عمر در بین شرکت های بیمه  بوده است.

استعلام بیمه عمر  خاورمیانه و خرید اینترنتی

یکی از راه‌های انتخاب بهترین بیمه عمر، مقایسه طرح‌ها و قیمت بیمه در شرکت‌های مختلف و استعلام بیمه‌های عمر مختلف مثل استعلام بیمه عمر خاورمیانه است.

شما می‌توانید به شکل آنلاین یا تلفنی قیمت بیمه عمر در شرکت‌های مختلف از جمله دانا، سامان، پاسارگاد، ایران و ... را بررسی کرده و برای خرید آن به شکل آنلاین اقدام کنید.

این امکان در سایت BimeTime.com فراهم شده و علاوه بر استعلام قیمت، می‌توانید با کارشناسان بیمه عمر بیمه تایم تماس بگیرید تا برای خرید بیمه عمر بهترین مشاوره را به شکل رایگان دریافت کنید.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 021882*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه