اطلاعات تماس
  • 021882*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 14000712546099921

بهترین بیمه بدنه را چگونه انتخاب نماییم؟

کد: 14000712546099921

https://bit.ly/3l6C1zS

، تهران , (اخبار رسمی): بیمه بدنه بیمه نامه اجباری نیست ولی با توجه به افزایش قیمت انواع خودرو بیشتر دارندگان وسایل نقلیه که به خودرویشان اهمیت می دهند ترجیح می دهند که بیمه بدنه داشته باشند تا زمان خسارت بتوانند از پوشش های این بیمه نامه استفاده نمایند.

بهترین بیمه بدنه را چگونه انتخاب نماییم؟
بهترین بیمه بدنه را چگونه انتخاب نماییم؟
بهترین بیمه بدنه را چگونه انتخاب نماییم؟
بهترین بیمه بدنه را چگونه انتخاب نماییم؟

اگر تصادفی کرده اید که خود شما مقصر بوده و خسارتی هم به خودروی شما وارد شده باشد، می توانید  در صورت داشتن بیمه بدنه به راحتی می توانید از شرکت بیمه هزینه های خسارت به وجود آمده را دریافت نمایید. در ادامه درمورد انتخاب بهترین بیمه بدنه بیشتر توضیح داده‌ایم.

بیمه بدنه چیست و چه کاربردی دارد؟

بیمه شخص ثالت بیمه نامه اجباری است که برای جبران خسارت‌های مالی و جانی برای شخص زیان می باشد، اما فرض کنید خودروی شما به عنوان مقصر در حادثه دچار آسیب‌دیدگی و خسارت شود، یا شخصِ مقصر فرار کند، در این صورت راننده خودروی آسیب دیده باید چه اقدامی انجام دهد؟ در اینجاست که نیاز شدید به بیمه بدنه خودرو احساس می‌شود و بیمه بدنه می‌تواند خسارات خودرو را در حوادثی که تحت نظر پوشش‌های بیمه‌ای است جبران کند.

بهترین بیمه بدنه را از کدام شرکت بیمه بدنه خریداری کنیم؟

شرکت های بیمه مختلف خدمات بیمه بدنه خودرو را ارائه می کنند، از قبیل بیمه ایران، بیمه پارسیان، بیمه پاسارگاد، بیمه پارسیان، بیمه البرز، ببمه دانا و ...

در این میان باید در انتخاب بهترین بیمه بدنه باید به نیازها و اولویت های خودتان توجه نمایید. شاید برای بسیاری از بیمه گذاران گزینه اول قیمت بیمه بدنه باشد و در مرحله بعد پاسخگویی شرکت بیمه در زمان خسارت و پوشش ها و سایر خدماتی که ارائه می کند، گزینه های بعدی در انتخاب شرکت بیمه باشد و از انجاییکه شرایط شرکت های بیمه در ارائه خدمات  و پوشش های بیمه بدنه کاملا با هم متفاوت می باشد از این رو مقایسه درست و کمک گرفتن از مشاوران در انتخاب بیمه نامه درست مهمترین گزینه است که مشاوران بیمه تایم این همراهی را در همه مراحل با شما خواهند داشت.

1-بهترین بیمه بدنه خودرو از نظر پوشش‌های بیمه‌ای

همه ما می‌خواهیم بهترین بیمه بدنه خودرو را خریداری کنیم. به صورت کلی پوشش‌های اصلی بیمه بدنه شامل سرقت کلی خودرو، حادثه، تصادف، واژگونی و یا سقوط، حریق، آتش‌سوزی، انفجار و صاعقه است و پوشش‌های اضافی آن شامل موارد زیراست (برای افزودن این پوشش‌ها به بیمه‌نامه، باید حق بیمه مربوط به هر کدام پرداخت شود)

  • سرقت جزئی لوازم و قطعات خودرو شکست شیشه بلایای طبیعی مثل سیل، زلزله، آتش‌فشان، طوفان… هزینه ایاب و ذهاب پاشیدن مواد شیمیایی و اسیدی نوسانات قیمت ترانزیت حذف فرانشیز کشیدن میخ و خط و خش

باید بدانید که تمام پوشش‌های نام‌برده، توسط تمام شرکت‌ها ارائه نمی‌شود. به عنوان مثال پوشش کشیدن میخ و خط و خش فقط توسط بیمه بدنه ایران ارائه می‌شود و پوشش حذف فرانشیز توسط بیمه بدنه آسیا.

پس اگر به دنبال بهترین بیمه بدنه هستید، کامل بودن پوشش‌های بیمه‌ای ارائه شده را مدنظر داشته باشید.

همچنین توجه داشته باشید که برای مقایسه شرکت‌های بیمه از نظر پوشش‌های بیمه بدنه، نیازی نیست به نمایندگی‌های هر کدام از بیمه‌ها مراجعه کنید. به این دلیل که در سایت بیمه تایم امکان مقایسه دقیق بیمه بدنه در شرکت‌های مختلف بیمه وجود دارد. همچنین می‌توانید به صورت تلفنی از مشاوره کارشناسان بیمه تایم کمک بگیرید.

2-بهترین بیمه بدنه خودرو از نظر سهولت و سرعت در صدور و تمدید بیمه نامه

برای صدور و یا تمدید بیمه بدنه مدارک و مراحل صدور یکشانی در شرکت های بیمه لحاظ می شود اما برخی شرکت های بیمه محدودیت هایی را برای صدور بیمه نامه دارند، به عنوان مثال برخی شرکت ها از قبیل بیمه بدنه پاسارگاد، بیمه بدنه رازی برای خودروهای بالای 20 سال بیمه بدنه صادر نمی کند. و یا حتی برای برخی خودروها از قبیل زانتیا هم بیمه بدنه صادر نمی شود مگر آنکه خودرو بیمه بدنه همان شرکت را داشته باشد و بخواهد بیمه نامه اش را تمدید نماید.

3- بهترین بیمه بدنه خودرو از نظر مردم

همیشه یکی از بهترین‌ راه‌ها استفاده از نظر سایرین جهت تصمیم‌گیری است. میزان خسارتی که گرفته اند، رفتار کارکنان شرکت بیمه و ... همه در رضایت مردم از شرکت بیمه موثر است.

4- بهترین بیمه بدنه از نظر کارشناسان

علاوه بر این کارشناسان بیمه‌ای چند نکته مهم را در انتخاب بهترین بیمه بدنه لحاظ می‌کنند که در ادامه بررسی می‌کنیم:

  • بهترین بیمه بدنه ماشین به لحاظ تخفیفات : شرکت‌های بیمه با توجه به سیاست‌های خود، برای جذب بیشترین پرتفوی و رضایت مشتریان تخفیفاتی را در بیمه بدنه لحاظ می‌نمایند. برخی از تخفیفات بیمه بدنه عبارتند از: تخفیف توافقی، تخفیف سال ساخت خودرو، تخفیف خودرو صفر کیلومتر، تخفیف بر اساس ارزش خودرو، تخفیف حسن سابقه ثالث، تخفیف نقدی بیمه بدنه، تخفیف داشتن حساب سپرده بانکی و تخفیفات دوره‌ای مثل تخفیف بیمه بدنه ویژه عید فطر، عید قربان، ۲۲ بهمن و …. .

توجه: متاسفانه گاهی دیده شده که برخی شرکت‌های بیمه در ارائه تخفیفات بیمه بدنه اقدام به ارزان فروشی زیر عرف بازار جهت جذب بیمه گذار و فروش موقت می‌کنند که این کار ممکن است در زمان خسارت دهی مشکل ساز باشد و نتوانند جوابگویی خوبی داشته باشند.

  • بهترین بیمه بدنه خودرو به لحاظ پرداخت خسارت: از نظر کارشناسان متخصص بیمه‌ایی، یکی از معیارهای بهترین بیمه بدنه خودرو متعلق به شرکتی است که در زمان خسارت بهترین همراهی و پرداخت خسارت را با بیمه گذاران خود داشته باشد.
  • بهترین بیمه بدنه خودرو از لحاظ داشتن خسارت سیار: از نکات دیگری که در خرید بیمه بدنه می‌توان در نظر گرفت تعداد شعب بیمه‌ای و داشتن خسارت سیار در آن شرکت بیمه است. برخی از شرکت‌هایی که خسارت سیار دارند می توان به بیمه بدنه شرکت هایی از قبیل بیمه بدنه البرز، بیمه بدنه سامان، بیمه بدنه پاسارگاد، بیمه بدنه ایران، بیمه بدنه رازی و … اشاره کرد.
  • بهترین بیمه بدنه برای خودروهای صفر: خرید بیمه بدنه خودرو صفر، از دغدغه‌های فکری همه خریدارانی است که خودرو صفر کیلومتر و جدید خریده‌اند. اگر از خریداران خودروهای داخلی باشید از همان ابتدا ذهنتان درگیر می‌شود که کارت طلایی بخرید یا بیمه بدنه؟ و اگر انتخاب شما بیمه بدنه باشد باید بدانید که بیمه خودرو صفر چه ویژگی‌هایی دارد. پیشنهاد می‌کنیم در مطلب بیمه بدنه خودرو صفر نکات بیشتر را مطالعه نمایید.
  • سایر نکات: در حقیقت علاوه بر تمام نکات گفته شده شما با مشاوره با یک کارشناس خبره بیمه می‌توانید با توجه به پوشش‌های مورد درخواست، نوع خودرو خود و بودجه مورد نظر بهترین انتخاب را داشته باشید. برای همین می‌توانید با تکمیل فرم بیمه بدنه سایت بیمه تایم به طور رایگان مشاوره خرید دریافت کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 021882*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه