اطلاعات تماس
  • 021480*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140007185468417370

فروش دستگاه فایبرمارکینگ

دستگاهی جدید با کاربردهای متفاوت

کد: 140007185468417370

https://bit.ly/3BuYZXl

، تهران , (اخبار رسمی): دستگاه لیزر فایبرمارکینگ را با امکان و برش روی متریال‌های مختلف

دستگاهی جدید با کاربردهای متفاوت
دستگاهی جدید با کاربردهای متفاوت
دستگاهی جدید با کاربردهای متفاوت
دستگاهی جدید با کاربردهای متفاوت

دستگاه لیزر فایبرمارکینگ برای حک با سرعت روی متریال‌های فلزات و غیرفلزات که نور را از خود عبور نمی‌دهند، استفاده می‌شود.

روتک دستگاهی جدید با کاربردهای متفاوت در صنعت دستگاه‌های لیزر ارایه کرد. روتک به‌عنوان تولیدکننده و خدمات‌دهنده فعال در صنعت دستگاه‌های لیزر کشور، دستگاه لیزر فایبرمارکینگ را با امکان و برش روی متریال‌های مختلف از سال 1396 به بازار مصرف عرضه نمود.

به گزارش اخبار رسمی از روابط عمومی روتک، از سال 1396 عرضه دستگاه فایبرمارکینگ در شرکت آغاز شد.

بر اساس این گزارش، علاقه‌مندان به استفاده از دستگاه‌های لیزر هم‌اکنون امکان استفاده از مزیت‌هایی همچون تنوع حکاکی و برش را دارند.

سینا طاهری و مجید قربانی مدیرعاملان روتک با اشاره به مزیت‌های این محصول گفتند: تولید این محصول نتیجه بهره‌گیری از دانش و فناوری جدید بوده و برای تولید این محصول از سال‌های گذشته کار آغاز شده و هم اکنون به‌طور گسترده‌ای در بازار عرضه می‌شود.

در ادامه: دستگاه لیزر فایبرمارکینگ برای حک با سرعت روی متریال‌های فلزات و غیرفلزات که نور را از خود عبور نمی‌دهند، استفاده می‌شود.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به وبسایت روتک مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت رهروتابش کاویان

فعالیت شرکت روتک از سال ۱۳۹۳ با واردات دستگاه‌های برش و حکاکی لیزری شروع شد و در سال ۱۳۹۵ توانست دستگاه‌های لیزر را با طراحی جدید و تحت برند ROTEC وارد بازار ایران نماید. در بازار امروز ایران، روتک به عنوان یکی از بزرگترین و قدرتمندترین عرضه‌کنندگان دستگاه‌های برش لیزری در ایران، مفتخر است با تلاش بی‌وقفه تیم فنی-مهندسی خود که متشکل از مهندسان مجرب و متعهد است، پشتیبانی قدرتمند برای صنعت لیزر کشور عزیزمان باشد.

اطلاعات تماس
  • 021480*****
[نمایش اطلاعات]