اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140007205471014560

یزدان گشت سفیران استخدام می‌کند

کد: 140007205471014560

https://bit.ly/3jabrEJ

، تهران , (اخبار رسمی): شرکت یزدان گشت سفیران برای تکمیل نیروی انسانی خود از میان واجدین شرایط برای سمت کارمند فروش استخدام می‌کند.

یزدان گشت سفیران استخدام می‌کند
آژانس یزدان گشت سفیران مرکز تخصصی وقت سفارت. ویزا استخدام میکند

شرکت یزدان گشت سفیران با هدف تکمیل کادر خود پس از بحران کرونا، از کلیه متخصصین و واجدین شرایط که علاقه‌مند به فعالیت در محیطی حرفه‌ای و صمیمی هستند دعوت می‌کند با پرکردن فرم حاوی اطلاعات فردی، نسبت به درخواست استخدام خود اقدام کنند.

مهارت‌های مورد نیاز برای کارمند فروش :

1-توانائی ارائه پیشنهادات سازنده برای ارتقاء فروش و بهره وری
2- دقت بالا برای بررسی مدارک متقاضیان و راهنمائی ایشان
3- انجام امور مالی مرتبط شامل: دریافت وجه، پرداخت و استرداد
4- تشکیل و به روزرسانی بانک اطلاعاتی
5- فروش تور خارجی
6- سابقه کار مفید در زمینه کانتر خارجی. تور اروپا و شنگن و اخذ ویزای شنگن، استرالیا و کانادا

افراد واجد شرایط می‌توانند فرم همکاری را در سایت شرکت تکمیل و یا به رزومه خود را به ایمیل [email protected] ارسال کنند تا پس از بررسی صلاحیت‌های فردی و تطابق آن با اهداف و برنامه‌های کاری شرکت، برای مصاحبه و دعوت به همکاری با آن‌ها تماس گرفته شود.

شرکت یزدان گشت سفیران  مرکز تخصصی وقت سفارت. ویزا در ایران است. این شرکت فعالیت خود را از سال 1378 آغاز کرده و با داشتن سال ها تجربه یکی از شرکت‌های فعال در صنعت گردشگری است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

یزدان گشت سفیران

دریافت ویزا مولتی کانادا میتوان در طی اعتبار ویزای کانادا به دفعات به کشور کانادا سفر نمود. از خدمات یزدان گشت سفیران عبارتند از: اخذ ویزای کانادا (ویزای مولتی ۵ ساله)، ویزای توریستی و پذیرش تحصیلی کانادا خدمات ویزای کانادا از جمله پیکاپ ویزا کانادا – وقت سفارت کانادا – مشاوره رایگان اخذ ویزا شینگن و انجام کلیه خدمات آن تعیین وقت سفارت شینگن ویزای ایتالیا – پذیرش تحصیلی ایتالیا تعیین وقت سفارت انگلیس در تهران تعیین وقت سفارت آمریکا برگزارکننده تورهای خارجی از جمله تورهای ویژه، نمایشگاهی و تخصصی همچنین دارنده اولین مجوز رسمی حمل پاسپورت یا پیکاپ ویزا می باشد. رزرواسیون پرواز و هتل با نرخ دولتی، صدور بیمه مسافرتی و همچنین ترجمه مدارک از دیگر خدمات آژانس مسافرتی یزدان گشت سفیران می باشد و شما عزیزان از صفر تا صد خدمات را به ما میتوانید بسپارید و با خیال راحت منتظر انجام آن ها در سریع ترین زمان ممکن بمانید ….. یزدان گشت سفیران با شعار « یک اتفاق ساده اما زیبا…!:» یک اتفاق زیبا را به سادگی به سرانجام میرساند . هدف تیم یزدان گشت سفیران رضایت و آسایش شما عزیزان در پناه یزدان است. با ما سفر کنید و در لحظه زندگی کنید. برای اطلاعات بیشتر شماره تماس بگیرید : ۴۱۴۵۴-۰۲۱

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

کار و استخدام