اطلاعات تماس
  • 021821*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140007265483610035

دیما‌ افیلیت، پلتفرم همکاری در فروش گروه تبلیغات دیجیتال دیما

کد: 140007265483610035

https://bit.ly/3m9JwXi

، تهران , (اخبار رسمی): دیما افیلیت؛ یک پلتفرم تبلیغاتی است که راه‌اندازی برنامه همکاری در فروش (افیلیت مارکتینگ) را برای کسب و کارها تسهیل کرده است.

دیما‌ افیلیت، پلتفرم همکاری در فروش گروه تبلیغات دیجیتال دیما
دیما‌ افیلیت، پلتفرم همکاری در فروش گروه تبلیغات دیجیتال دیما

دیما افیلیت که به طور آزمایشی از اواسط آبان ماه ۹۹ کار خودش را آغاز کرده؛ یک پلتفرم تبلیغاتی است که راه‌اندازی برنامه همکاری در فروش (افیلیت مارکتینگ) را برای کسب و کارها تسهیل کرده؛ بطوری که بدون نیاز به توسعه‌های فنی زمان‌بر و درگیری تیم‌های مارکتینگ، فروش، پشتیبانی و مالی، صفر تا صد اجرای برنامه همکاری در فروش را بر عهده گرفته است.
دیما افیلیت در آستانه یک سالگی تا امروز با بیش از ۴۰ کسب و کار معتبر و شناخته شده‌ هر حوزه قرارداد دارد؛ برندهایی مانند اسنپ، کارنامه، ایسام، باسلام، خانومی، مقداد آی تی و آچاره برنامه همکاری در فروش خود را از طریق پلتفرم دیما افیلیت اجرا می‌کنند.

همچنین با توسعه شبکه ناشران دیما به ۵۰۰۰ رسانه تایید شده، دیما توانسته نقش مهمی‌در رشد فروش و کاهش هزینه تبلیغات بسیاری از این کسب و کارها داشته باشد. بطوری که از ابتدای سال تا امروز ترافیک دیما ۴ برابر و مبلغ جمع فروش روزانه ۵ برابر رشد داشته است.
البته این رشد ادامه‌دار خواهد بود و هنوز راه طولانی‌ای برای این پلتفرم در فضای تبلیغات دیجیتال کشور وجود دارد که نیازمند همکاری هر دو طرف پلتفرم یعنی کسب و کارها و ناشران افیلیت است.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آژانس تبلیغات دیجیتال دیما

آژانس تبلیغاتی دیما (عضو گروه صباسل) متخصص اجرای کمپین‌های تبلیغات دیجیتال نتیجه‌گراست. دیما برنامه‌ریزی، خرید رسانه، اجرا و بهینه‌سازی کمپین‌های دیجیتال را به عهده می‌گیرد تا شرکت‌ها نیازی به سعی و خطا در فضای پیچیده تبلیغات دیجیتال نداشته باشند و فقط در جهت اهداف از پیش تعیین شده حرکت کنند.

اطلاعات تماس
  • 021821*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تبلیغات و روابط عمومی