اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140008225521217567

رونمایی از دستگاه تصفیه هوا شمیم در پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی

کد: 140008225521217567

https://bit.ly/3qzL1kj

، (اخبار رسمی): از دستگاه برش لیزری فایبر فلزات و ۸ طرح فناورانه پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی توسط دکتر خیرالدین مشاور وزیر علوم در امور علمی، تحقیقاتی و فناوری رونمایی شد.

رونمایی از دستگاه تصفیه هوا شمیم در پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی
رونمایی از دستگاه تصفیه هوا شمیم در پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی، در این آئین از شبیه ساز سه بعدی ریوی و قلبی، تصفیه هوا با روش تولید یون منفی، رگ یاب پیشرفته با تکنولوژی تصویرسازی و الکترود ph ترکیبی با سنسور دما تولید شده توسط فناوران پارک علم و فناوری استان رونمایی شد.

تولید والو خودروهای سبک و سنگین برای تایر تیوب دار و تیوبلس، ساخت آندهای مخلوط اکسیدهای فلزی، موتور جست و جوی انسانی و ماشینی با سیستم سرویس دهی سئو و فیکساتور لوله تراشه عناوین دیگر محصولات فناورانه رونمایی شده در این مراسم بودند.

نمونه اولیه این محصولات توسط شرکت‌های مستقر در مراکز رشد پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی پس از طی مراحل تحقیق و توسعه تولید شده و در ادامه تجاری سازی خواهد شد.

رونمایی از دستگاه برش لیزری فایبر فلزات

دستگاه برش لیزری فایبر فلزات تولید شده توسط شرکت سبزفناوران آراد، مستقر در پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی، با حضور دکترخیرالدین مشاور وزیر علوم در امور علمی، تحقیقاتی و فناوری رونمایی شد.

دستگاه برش لیزری آی برش دارای دو میز با توان بالای ۱۵۰۰ وات است. این دستگاه توانایی برش آهن با ضخامت ۱۵ میلی متر و استیل با ۸ میلی را بدون اتلاف زمانی و هرگونه پلیسه ای با کیفیت بالا داراست.

پروسه طراحی و ساخت مکانیکال دستگاه تولیدی کاملاً توسط متخصصان شرکت فناوران سبز آراد انجام پذیرفته و در تهیه قسمت‌های الکترونیکال و برق از بهترین برندهای حال حاضر جهان استفاده شده است.

این شرکت هم‌اکنون توان تولید ۸ دستگاه در ماه را دارد و در کمتر از ۱۸ ماه خط تولید انبوه خود را راه اندازی می کند.

جهت خرید دستگاه تصفیه هوا می‌توانید سفارش خود را بگذارید.

منبع : وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]