اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140008225522017475

بهترین قیمت لمینت دندان

قیمت لمینت دندان 1400 (تخفیف ویژه)

کد: 140008225522017475

https://bit.ly/3ncnwLV

، تهران , (اخبار رسمی): قیمت لمینت دندان در سال 1400 بر اساس عوامل مختلفی مثل مارک لمینت دندان و تعداد لمینت دندان مشخص می شود. لمینت دندان قیمت و انواع مختلفی دارد. در ادامه در مورد قیمت لمینت دندان، عوارض لمینت دندان و تصاویر لمینت دندان صحبت میکنیم و میتوانید در مورد لمینت دندان طرح لبخند اطلاعات کاملی بدست آورید.

قیمت لمینت دندان 1400 (تخفیف ویژه)
لمینت دندان 1400
قیمت لمینت دندان 1400 (تخفیف ویژه)
روکش لمینت دندان
قیمت لمینت دندان 1400 (تخفیف ویژه)
عکس لمینت دندان دندانپزشکی آیریک

قیمت لمینت دندان 1400 در دندانپزشکی آیریک دارای تخفیف ویژه است. شما عزیزان می توانید با مراجعه به سایت دندانپزشکی آیریک و پر کردن فرم موجود در صفحه از تخفیف ویژه قیمت لمینت دندان بهره مند شوید.

قیمت لمینت دندان 1400 به نسبت دیگر روش های زیبایی دندان ها بالاتر است و بالا بودن هزینه لمینت دندان به دلیل کیفیت ساخت و مواد استفاده شده در ساخت لمینت ها می باشد. قیمت لمینت دندان در تهران و در کلینیک دندانپزشکی آیریک در سال 1400 مناسب است و دارای تخفیفات ویژه میباشد.

در ادامه این مطلب در جدول هزینه لمینت دندان می توانید قیمت لمینت دندان در سال 1400 را مشاهده کنید.

لمینت دندان چیست ؟

لمینت دندان یا ونیر دندان روکش هایی بسیار نازک از جنس سرامیک و شیشه هستند که برای زیبایی دندان ها استفاده می شوند. امروزه داشتن لبخندی زیبا و دندان هایی سالم و درخشان دیگر سخت نیست و با استفاده از لمینت دندان طرح لبخند براحتی می توانید لبخندی زیبا داشته باشید.

لمینت دندان روکش ظریف و لایه ای نازک از جنس سرامیک و شیشه است که جهت زیبایی دندان ها و درخشندگی بیشتر دندان ها استفاده می شود. امروزه یکی از راه های اصلاح فرم دندان ها استفاده از لمینت دندان بر روی دندان های اصلی است  که با نام لمینت دندان طرح لبخند شناخته می شوند

لمینت دندان طرح لبخند جهت اصلاح فرم دندان ها، اصلاح رنگ و شکل ظاهری دندان ها استفاده می شود. در مواردی نیز برای اصلاح شکستگی های کم و دندان هایی با فواصل زیاد نیز استفاده می شود.

لمینت دندان چگونه است ؟ 

روش کار لمینت دندان به این شکل است که پزشک متخصص لمینت دندان پس از معاینه و ویزیت رایگان در کلینیک دندانپزشکی آیریک، در ابتدا مقداری از لایه دندان های شما را میتراشد تا ظاهری صیقلی و صاف داشته باشند.  لازم است بدانید که لمینت دندان ها برای باستحکام بیشتر بر روی دندان های شما نیازمند مقداری تراش بر روی دندان هستند که این میزان بسیار کم و ناچیز است و آسیبی به دندان های شما وارد نمی شود. 

پس از تراش دادن دندان ها قالبگیری لمینت دندان انجام می شود و پزشک متخصص از دندان های شما قالبگیری می کند تا این قالب برای طراحی و ساخت به لابراتوار دندانسازی فرستاده شود. این قالب ها با ظرافت و دقت خاصی ساخته می شوند و پس از آن برای امتحان نهایی بر روی دندان های شما تست می شوند و بعد از رفع مشکلات نهایی لمینت دندان های اصلی ساخته می شوند. 

لمینت دندان ها ضخامت بسیار کم و در حد 0.4 الی 0.7 سانتی متر دارند بصورتی که براحتی و بدون مشکل بر روی دندان های اصلی شما با مواد خاص چسبانده می شوند و به استحکام و زیبایی دندان های شما می افزایند. لمینت دندان طرح لبخند نیز به همینگونه بر روی دندان ها چسبانده می شوند اما تفاوت لمینت دندان طرح لبخند با لمینت دندان معمولی در رنگ لمینت دندان، جنس لمینت و ضخامت لمینت دندان است. 

قیمت لمینت دندان 1400

قیمت لمینت دندان در سال 1400 در کلینیک دندانپزشکی آیریک دارای تخفیف ویژه و مناسب است و شما عزیزان می توانید با مراجعه به سایت دندانپزشکی آیریک و پر کردن فرم موجود در صفحه از تخفیف ویژه قیمت لمینت دندان بهره مند شوید. همچنین برای اطلاع از قیمت لمینت دندان 1400 و مشاهده عکس لمینت دندان می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید. 

قیمت لمینت دندان 1400

قیمت لمینت دندان در تهران چقدر است؟ 

بصورت کلی قیمت لمینت دندان بر اساس انواع لمینت دندان تعیین میگردد بصورتی که جنس لمینت دندان ها مانند لمینت دندان سرامیکی یا لمینت دندان طرح لبخند بر روی قیمت آنها تاثیرگذار می باشد یا به عنوان مثال تعداد لمینت دندان در قیمت نهایی لمینت تاثیرگذار است. لمینت دندان های سرامیکی بدلیل ساختار بسیار زیبا و ظریفی که دارند معمولا برای کارهای فوق العاده حساس و مهم مانند طراحی طرح لبخند استفاده می شوند. 

لمینت دندان های سرامیکی بسیار درخشان و نازک هستند و قیمت لمینت دندان سرامیکی از دیگر لمینت دندان ها گرانتر است. لمینت دندان های سرامیکی بدلیل ضخامت کمی که دارند استحکام و مقاومت کمتری دارند و از نظر شکنندگی باید بسیار مراقبت شوند اما ظاهر بسیار درخشان و طرح لبخند زیبای شما خیلی جذاب و دیدنی است.

بطور کلی قیمت لمینت دندان در دندانپزشکی آیریک از 1.000.000 تومان تا 5.000.000 تومان می باشد که این قیمت لمینت در سال 1400 بسیار بالاتر است و تمام تلاش ما در کلینیک دندانپزشکی آیریک در ارائه بهترین لمینت دندان با مناسب ترین قیمت است. 

شما عزیزان می توانید برای مشاهده قیمت دیگر درمان های دندانپزشکی مانند  هزینه ایمپلنت دندان - قیمت ایمپلنت دندان فوری، هزینه بلیچینگ دندان در سال 1400 و ... به سایت دندانپزشکی آیریک مراجعه نمائید. 

دندانپزشکی آیریک با بهره مندی از بهترین تجهیزات دندانپزشکی، برترین و باتجربه ترین دندانپزشکان و متخصصان با ارائه بهترین لمینت دندان ها در خدمت شما عزیزان است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

کلینیک دندانپزشکی آیریک

کلینیک دندانپزشکی آیریک متخصص کاشت ایمپلنت دندان طبیعی در تهران با بهره مندی از بهترین تجهیزات روز و مجرب ترین پزشکان متخصص دندانپزشکی

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]