اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140009035543315287

هزینه درمان زگیل تناسلی مردان و زنان با لیزر و کرایو(فریز)

کد: 140009035543315287

https://bit.ly/3CSOhtr

، (اخبار رسمی): هزینه درمان زگیل تناسلی مردان و زنان بستگی به تعداد، نوع و وسعت زگیل ها، همچنین روشی که برای درمان انتخاب میکنید، دارد. در این صفحه قصد داریم به بررسی کامل هزینه درمان و لیزر زگیل تناسلی بپردازیم:

هزینه درمان زگیل تناسلی مردان و زنان با لیزر و کرایو(فریز)
هزینه درمان زگیل

به منظور کاهش هزینه لیزر زگیل بیماران می بایست سریعاً و با ظاهر شدن اولین زگیل برای درمان مراجعه کنند، هرچقدر تعداد زگیل ها بیشتر شود، هزینه های درمان هم به همان نسبت افزایش خواهد یافت.

هزینه لیزر زگیل تناسلی 
لیزر زگیل تناسلی روشی سرپایی و بدون درد یا خونریزی است که به طور کامل زائده های زگیل را از بین می برد. لیزر به صورت عمقی و به طور کامل زائده ها را از بین می برد. در این روش پزشک توسط تابش اشعه زائده های لیزر را از پوست جدا می کند.

هزینه لیزر زگیل به نسبت تعداد زگیل ها، وسعت آنها، نوع زگیل (مسطح یا برجسته) و نوع لیزر و نیز دستمزد پزشک تعیین میشود. بنابراین امکان اینکه دقیقا بگوییم، هزینه لیزر چه مقدار است، وجود ندارد! 

به منظور کاهش هزینه لیزر زگیل بیماران می بایست سریعاً و با ظاهر شدن اولین زگیل برای درمان مراجعه کنند، هرچقدر تعداد زگیل ها بیشتر شود، هزینه های درمان هم به همان نسبت افزایش خواهد یافت.

بیماران برای اطلاع از هزینه دقیق می توانند حضوری برای معاینه به کلینیک مراجعه کنند و یا از زائده های عکس بگیرند و به واتساپ کلینیک ارسال کنند تا پزشک پس از بررسی زائده ها، هزینه درمان زگیل با لیزر را تعیین نماید.

در نظر داشته باشید، هزینه ای که برای لیزر می پردازید، فقط یکبار بوده و همه زگیل ها از بین می رود.

تعیین هزینه دقیق لیزرزگیل تناسلی
  با ارسال عکس ازطریق واتساپ از حدود هزینه های درمان آگاه شوید.

۰۹۱۹۷۷۱۵۵۲۷
آیا بیمه هزینه لیزر زگیل را تقبل می کند؟
بله، اغلب بیمه های تکمیلی این هزینه را می پردازند. بیماران می بایست هزینه را پرداخت و بعد تاییدیه را برای دریافت هزینه به دفتر بیمه مربوطه ارائه دهند. برای اطلاعات بیشتر میتوانید با دفاتر بیمه تکمیلی مربوطه در ارتباط باشید.

هزینه کرایوتراپی زگیل تناسلی
کرایو یا همان فریز کردن یکی از روشهای قدیمی درمان این بیماری است که تاثیرگذاری کمتری از لیزر دارد اما اگر تعداد جلسات بیشتری را برای انجام کرایو مراجعه کنید، می تواند زگیل ها را از بین ببرد. در این روش با اعمال گاز نیتروژن مایع بر روی زگیل ها سعی در از بین بردن آنها دارند. برای نتیجه گیری مثبت از کرایو بسته بع تعداد و وسعت زگیل ها باید ۳ تا ۵ جلسه مراجعه کنید.

هزینه درمان زگیل با کرایو بر اساس تعداد زگیل ها، تعداد جلسات درمان، نوع کرایو و مرکزی که درمان را در انجام می دهید. بنابراین امکان اینکه دقیقا بگوییم این هزینه چه مقدار است، وجود ندارد.

مقایسه هزینه لیزر با فریز کردن
هزینه پرداختی برای لیزر درمانی به نسبت کمتر از سایر روشها مثل کرایو می باشد. لیزر به طور عمقی نفوذ کرده و تا ۲ برابر موثرتر از کرایو می باشد. به همین علت میزان عود زگیل ها در بیمارانی که با لیزر درمان شده اند، بسیار کمتر از بیمارانی است که با سایر روشهای درمان میشوند.

در بیشتر موارد امکان رفع زگیل ها در یک جلسه با کرایوتراپی وجود نداشته و بیماران می بایست حداقل در ۳ جلسه برای درمان مراجعه کنند. این موضوع یعنی هزینه های درمان با کرایو ممکن است تا ۳ برابر هم افزایش یابد. در حالی  که لیزر در یک جلسه سرپایی و در کمتر از نیم ساعت به طور کامل زائده های زگیل را حذف می کند.

مزایای درمان با کرایو نسبت به زگیل تناسلی :

لیزر در یک جلسه انجام میشود، در حالی که برای کرایو باید اغلب تا ۴ جلسه مراجعه کنید، این یعنی صرف ۴ برابر هزینه بیشتر
لیزر روش موثرتر است و تا ۲ برابر پاکسازی بیشتری دارد. بنابراین نیازی به انجام دیگر روشها و یا صرف هزینه های بیشتر نیست.
با انجام لیزر نیازی به پرداخت هزینه بابت داروی بیهوشی و یا بستری در بیمارستان نیست.
بعد از لیزر می توانید به محل کار بازگردید و نیازی به استراحت در منزل نیست.
بعد از عمل با لیزر درد و خونریزی وجود نخواهد داشت.
لیزر ضایعه و اسکاری را ایجاد نمیکند.
لیزر را میتوانید در هرشرایطی هر بارداری انجام دهید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

drabedian

کلینیک عابدیان، مرکز تخصصی درمان بیماریهای نشیمنگاهی با لیزر در تهران است. خدمات این مرکز شامل موارد زیر میشوند: درمان بواسیر با لیزر درمان کیست مویی با لیزر درمان شقاق با لیزر درمان فیستول با لیزر درمان واریس با لیزر

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بهداشت و درمان