اطلاعات تماس
  • 021882*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 14000916556369921

چگونه آنلاین ارزانترین بیمه نامه را خریداری کنیم؟

کد: 14000916556369921

https://bit.ly/31FRFLz

، تهران , (اخبار رسمی): خرید ارزان ترین بیمه به صورت آنلاین به راحتی از طریق سامانه بیمه تایم امکان پذیر می باشد. شما می توانید انواع بیمه نامه از همه شرکت های بیمه را از طریق ارسال درخواست به صورت آنلاین تهیه نمایید.

چگونه آنلاین ارزانترین بیمه نامه را خریداری کنیم؟
چگونه آنلاین ارزانترین بیمه نامه را خریداری کنیم؟

در ادامه می خواهیم به این موضوع بپردازیم که چگونه می توانیم انواع بیمه نامه را به صورت آنلاین و با ارزانترین قیمت خریداری کنیم.

خرید ارزانترین بیمه ثالث آنلاین

بیمه ثالث بیمه نامه ای است اجباری که همه دارندگان وسایل نقلیه باید این بیمه نامه را تهیه نمایند. قیمت بیمه ثالث با پوشش مالی پایه در همه شرکت های بیمه یکسان است اما اگر بخواهید پوشش مالی بالاتر را خریداری کنید بهتر است قبل از خرید قیمت و شرایط بیمه ثالث شرکت های مختلف را در بیمه تایم مقایسه نمایید.

ارزانترین بیمه ثالث همواره بیمه ثالثی است که با پوشش مالی پایه خریداری شود.

خرید ارزانترین بیمه بدنه آنلاین

بیمه نامه بدنه از جمله بیمه نامه هایی است که شرکت های بیمه تخفیفات قابل توجهی را در بازه های زمانی مختلف ارائه می کند و بیمه گذران می توانند در زمان خرید این بیمه نامه و یا در زمان تمدید بیمه بدنه شان از مقایسه قیمت بیمه بدنه شرکت های مختلف بیمه در بیمه تایم استفاده کنند.

ارزانترین بیمه بدنه را می توانید با پوشش های پایه این بیمه نامه که شامل سرقت کلی، آتش سوزی و انفجار و حوادث را شامل می شود را خریداری نمایید.

البته اگر می خواهید بیمه نامه کاملی داشته باشید می توانید پوشش های اضافی بیمه بدنه را نیز به بیمه نامه تان اضافه نمایید.

خرید ارزانترین بیمه آتش سوزی

معمولا بیمه آتش سوزی منزل مسکونی دارای قیمت کمتر و امکان ارائه تخفیفات بیشتری در شرکت های  بیمه دارد که با افزایش سرمایه مورد بیمه و افزایش پوشش های بیمه ای از قبیل پوشش سرقت و خسارت های ناشی از ترکیدگی لوله آب و .... قیمت بیمه آتش سوزی شما بیشتر می شود.
اگر می خواهید بیمه آتش سوزی ارزانتری داشته باشید می تونید از جشنواره های بیمه ای در بیمه تایم استفاده کنید و یا بیمه تان را با سرمایه پایین تری خریداری کنید که مبلغ کمتری را هم پرداخت کنید.

ارزانترین بیمه عمر با توجه به این که قیمت بیمه عمر مبلغ مشخصی نیست و حق بیمه توسط خود فرد برای سرمایه گذاری انتخاب می شود، از این رو خرید ارزانترین بیمه منجربه سرمایه گذاری کمتر در بیمه های عمر می شود. پیشنهاد ما این است که مبلغ حق بیمه عمرتان را با مبالغ قابل توجه خریداری کنید که سرمایه گذاری مناسب نیز برای شما داشته باشد. با حق بیمه کمتر پوشش کمتری را نیز خواهید داشت از این رو پیشنهاد ما این است که حق بیمه تان را مناسب خریداری نمایید.

ارزان ترین بیمه مسئولیت

بیمه مسئولیت دارای کلوزهای متعددی است که باید در زمان مقایسه قیمت، بیمه نامه ها با شرایط یکسان انجام شود. البته بیمه نامه هایی مثل بیمه مسئولیت پزشکان تخفیفاتی را به صورت گروهی دارند که می توانید از بیمه تایم در خرید این بیمه نامه استفاده نمایید.  حتی اگر پوشش زیبایی در بیمه مسئولیت پزشکان بخواهید می توانید بیمه مسئولیت پزشکان ملت ، بیمه مسئولیت پزشکان ایران را خریداری کرده و از پوشش های این بیمه نامه استفاده نمایید.

ارزانترین بیمه درمان تکمیلی

بیمه تکمیلی انفرادی و بیمه تکمیلی گروهی دو بیمه نامه ای می باشند که توسط برخی شرکت های بیمه با لحاظ شرایط خاص انجام می شود. برای خرید بیمه تکمیلی گروهی با ارزانترین قیمت می توانید درخواست بیمه تکمیلی گروهی را در سامانه بیمه تایم ثبت نمایید و به کمک کارشناسان بخش بیمه های تکمیلی بهترین بیمه نامه را با کمترین قیمت و با بالاترین پوشش خریداری نمایید.

ارزانترین بیمه مسافرتی

اگر قصد سفر به خارج از کشور را دارید، برای خرید بیمه مسافرتی می توانید تعداد روزهای سفر و مقصد سفر را در بیمه تایم ثبت نمایید و از تخفیفات دوره ای در خرید بیمه مسافرتی استفاده نمایید.

ارزانترین بیمه حوادث انفرادی و گروهی

این بیمه برای جبران هزینه های پزشکی و نقص عضو فوت فرد بیمه شده در 24 ساعت شبانه روز در سراسر کشور بدون داشتن محدودیت جغرافیایی که به علت حادثه برای شما اتفاق بیافتد را تحت پوشش قرار می دهد.  برای خرید بیمه حوادث انفرادی و گروهی می توانید درخواست خرید بیمه حوادث را در بیمه تایم ثبت نمایید و این بیمه نامه را خریداری نمایید.

 خرید بیمه عمر به صورت آنلاین

برای استعلام آنلاین بیمه ، می توانید درخواست خرید انواع بیمه نامه را در سامانه بیمه تایم ثبت نمایید. مقایسه قیمت انواع بیمه نامه در سامانه بیمه تایم امکان پذیره و می تونید با یک تماس تلفنی و یا از طریق ثبت آنلاین در بیمه تایم خرید آنلاین بیمه را به راحتی از سایت بیمه تایم انجام دهید.

 منبع BimeTime.com

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 021882*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

بانک، بیمه و سرمایه | شهر و جامعه