اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140009205571917728

تولید انواع ظروف سنگی برای عرضه به بازار

کد: 140009205571917728

https://bit.ly/3oL139C

، (اخبار رسمی): تولیدات سنگی امروز فقط به سنگ ساختمان محدود نمیشوند. برای مثال ظروف سنگی امروزه میتوانند جلوه زیبایی به میز و مهمانی شما ببخشند.

تولید انواع ظروف سنگی برای عرضه به بازار
سینی سنگی

در سال های گذشته از محصولات سنگی فقط در ساختمان سازی استفاده میشد. نمای ساختمان ها و قسمت های درونی ساختمان که از سنگ های ساختمانی مختلف استفاده میشود، تنها جاهایی بود که میشد محصولات سنگی را دید. اما امروزه با پیشرفت دستگاه های فراوری سنگ تولیدات سنگ فراتر رفته و انواع مختلفی را شامل میشود. تولید انواع ظروف سنگی یکی از این تولیدات جدید است. در گذشته ظروفی مانند شیرینی خوری و سینی ها بیشتر از جنس چینی و یا فلزی بودند. ظروفی که بعضی از آنها تزیینی بودند و بعضی از آنها نقش اساسی در آشپزخانه ها داشتند. سینی های سنگی زیبا میتوانند جایگیزین سینی های قدیمی باشند. از این سینی ها برای فینگر فود ها و سرو غدا نیز استفاده میشود. تصور کنید برای پذیرایی از مهمانهایتان با شیرینی از یک سینی سنگی سفید زیبا استفاده کنید. و یا اینکه آن ها زا در یک شیرینی خوری زیبای سنگی بچینید. قطعا استفاده از این ظرف های متفاوت در مهمانی های شما میتواند شما را فردی با سلیقه خاص نشان دهد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

صنایع سنگ ملورینا

مجموعه صنایع سنگ ملورینا از سال 1396 در شهرک صنعتی شمس آباد تهران با یک سالن و یک خط تولید کار خود را برای تولید سنگ ساختمان آغاز کرد. در این سال‌ها سعی به فرآوری بروز و ارتباط مستقیم با مصرف کننده‌های انواع سنگ داشته ایم… در ماه های اولیه پس از بررسی قسمت های مختلف این صنعت گسترده و یافتن کمبودها و نقاط ضعف موجود در صنعت ساخت و ساز کشور و با مشورت و همفکری با بسیاری از اساتید و اهالی فن توانستیم لیست نهایی این مشکلات را با توجه به اولویت های فعالان این حوزه تهیه نماییم. در حال حاضر همکاری با سازندگان و معماران مطرح ایرانی و به دست آوردن جایگاه مناسب در بازار سنگ ایران از افتخارات صنایع سنگ ملورینا می باشد. چشم انداز ما در تولید انواع سنگ ساخنمان: چشم‌انداز ما تولید و ارائه انواع سنگ با بهترین کیفیت و قیمت رقابتی در سطح کشور می‌باشد و از نقاط قوت صنایع سنگ ملورینا ، می‌توان به نیروهای جوان و با انگیزه این مجموعه و رزومه موفق در زمینه تامین سنگ پروژه‌های انبوه سازی با بهترین کیفیت و نازل‌ترین قیمت اشاره کرد. انبار و کارخانه تولید سنگ ساختمانی: اینک مجموعه صنایع سنگ ملورینا با تولید و عرضه انواع سنگ های پرفروش ساختمانی در سراسر کشور مشغول به تامین پروژه‌های ساختمانی و انبارداران شهرستانها می‌باشد‌. انبار و کارخانه این مجموعه واقع در شهرک صنعتی شمس آباد – خیابان خواجه نصیر – نبش شقایق پنجم میباشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

کسب و کار و خرده فروشی