اطلاعات تماس
  • 021266***** - 091284*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140010145619717919

آشنایی با انواع سنگسابی

کد: 140010145619717919

https://bit.ly/3eMDCXB

، (اخبار رسمی): ساب کف از آنجایی اهمیت می‌یابد که موجبات جلوگیری از تعویض سنگ را فراهم می‌کند.در فرایند ساب سنگ پله، در وهله اول یک لایه نازک از روی سنگ برداشته می‌شود.

ساب کف ،ساب سنگ ،سنگسابی
آشنایی با انواع سنگسابی

این فرایند چیست و چه مراحلی دارد؟

ایجاد نمای بصری زیبا همواره موجبات رضایت خاطر را فراهم می‌کند. البته برای داشتن نمای زیبا، تعویض سنگ الزام‌آور نیست. بهترین راه حل جایگزین که نمای فوق‌العاده شفافی را به کف می‌دهد، فرایند ساب کف است. برای آشنایی صفرتاصدی با این فرایند تا پایان همراه ما باشید.

ساب کف چیست ؟

ساب کف از آنجایی اهمیت می‌یابد که موجبات جلوگیری از تعویض سنگ را فراهم می‌کند. اگر برای همتراز و یکسان‌سازی پستی و بلندی سنگ کف چاره‌ای اندیدشیده‌نشود، به مرور موجبات افت کیفیت بصری را فراهم می‌کند. البته باید به مورد فوق انواع و اقسام ترک‌خوردگی و درزهای متفاوت را نیز اضافه‌کرد. اینجاست که برای جلوگیری از تعویض سنگ نیازاست از این فرایند استفاده‌شود.این عملیات در ساده‌‎ترین تعریف ممکن عبارت است از صیغل دادن سنگ کف یا نما. دراین روش تمامی سطوح کف یکدست‌ شده و تمامی نواقص‌ را برطرف می‌کند. پس از انجام کامل عملیات فوق می‌توان به وضوح مشاهده‌کرد که کف سابیده‌شده چه زیبایی خیره‌کننده‌ای دارد. ناگفته‌نماند که این فرایند نیازمند تخصص، مهارت و تجربه است تا در طی چند مرحله تمامی عملیات به دقت هرچه تمام‌تر انجام‌شود. دلیل اصلی آن نیز به مکانیزه‌بودن عملیات مورد نظر مربوط بوده، چرا که باید از دستگاه‌های مخصوصی استفاده شود.

___________________________________

ساب نمای ساختمان

جدای از کف ساختمان و راه‌پله‌ها، همواره نمای ساختمان‌ها نیز در معرض آسیب‌های بصری قراردارد. همچون راه‌پله‌ها، لزوم برطرف‌کردن ایرادات نمای ساختمان، پاکسازی آنها از لکه‌ها و بخشیدن درخششی به شفافیت آینه برای نماهای مختلف وجوددارد. از این رو لزوم انجام دوره‌ای فرایند ساب سنگ نمای ساختمان احساس‌ می‌شود. قیمت نهایی پروژه به عوامل مختلفی بستگی‌ دارد.

برای مثال اگر قرارباشد از داربست استفاده‌شود، طبیعتا مدت زمان پروژه بالاتر رفته و به همین نسبت قیمت نهایی افزایش می‌یابد. از سوی دیگر اگر از طناب استفاده‌شود، سرعت پروژه بالاتررفته که نشان‌دهنده کاهش مدت زمان انجام آن است. جدای از موارد فوق باید اِلِمان جنس و متریال نمای ساختمان را نیز در‌نظرگرفت. چرا که میزان نشست جرم و کثیفی بر روی نماهای مختلف، متفاوت بوده و همین موضوع برمدت زمان انجام پروژه اثرگذاراست. البته نباید از نوع و کیفیت مواد پاک‌کننده مورد استفاده نیز غافل‌شد. برخی از مواد همچون پاک‌کننده‌های نانویی خاصیت عایق‌بندی داشته که طبیعاتا قیمت بالاتری نیز دارند.

 

سنگسابی ساختمان چیست ؟

در مختصرترین تعریف می‌توان گفت که سنگسابی به معنای لایه‌روبی از سطح سنگ‌های کثیف گفته می‌شود. سنگ‌ها به سبب آلودگی، دوده و سایر موارد دیگر پس از مدتی کثیف شده که باعث از بین رفتن زیبایی نماهای ساختمان در بیرون و زشت شدن سنگ‌های استفاده شده در داخل ساختمان می‌شود. برای زیباشدن و طولانی‌تر شدن طول عمر سنگ‌ها باید لایه‌روبی کرد.

 

نمایش جلوه ای چشم نواز از سنگ ها

سنگسابی هنر بازسازی و جلا بخشیدن به سنگ های ساختمان شماست ، تجربه دوباره زیبایی و بی نقصی را از خود دریغ نکنید.

این عملیات با استفاده از دستگاه مخصوص که متناسب با نوع سنگ ، متراژ و محل کار انتخاب می گردد قابل اجراست.

اهداف سنگسابی شامل موارد زیر است:

  • رفع نواقص و ایرادات سنگ
  • پاک کردن آلودگی ها، جرم و لکه های سخت
  • براق و آینه ای کردن سنگ

عملیات مذکور معمولا در هشت مرحله و بسته به شرایط ، با تعداد مراحل بالاتر نیز اجرا می شود.

اساس کلی سنگسابی سابیدن سنگ های کف و دیوار ها با بکار گیری انواع لقمه سنگ ها و برس ها برای دستیابی به نتیجه مطلوب است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ریمو گالری

ریمو گالری با مدیریت مهندسین علی شجاعی و امین ابراهیمی در سال ۹۳ تاسیس گردیده است. این مجموعه با نوآوری علی شجاعی با ۱۲ سال سابقه ی کار در زمینه ی فروش و عرضه ی مصنوعات جواهر در سراسر ایران و امین ابراهیمی سومین نسل از خانواده ابراهیمی در صنعت طلا و جواهر و با سابقه ی ایشان در زمینه ی صنعت تولید مصنوعات جواهر افتتاح گردید. ریمو گالری با نگاهی نو به صنعت طلا و جواهر و بررسی نیاز مخاطبان در این حوزه تلاش بر این دارد که بتواند به بهترین شکل ممکن تقاضای مخابان خود را رفع و گامی نوین در صنعت طلا و جواهر بردارد.

اطلاعات تماس
  • 021266***** - 091284*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

دکوراسیون و منزل