کد: 140010225633117172

الکام پیچ، رویداد جانبی نمایشگاه الکامپ برای استارتاپ‌ها به همراه جوایز ارزشمند

الکام پیچ، فرصتی برای معرفی استارتاپ‌ها

کد: 140010225633117172

https://bit.ly/33CPl8O

، تهران , (اخبار رسمی): ثبت نام برای رویداد الکام پیچ، رویداد ارائه و رقابت تیم‌های استارتاپی آغاز شد و تا 12 بهمن ماه ادامه دارد. این رویداد به صورت حضوری، آنلاین و ویدئویی برگزار می‌گردد.

الکام پیچ فرصتی برای معرفی استارتاپ‌ها
الکام پیچ، فرصتی برای معرفی استارتاپ‌ها

رویداد الکام پیچ به مدت 4 روز از تاریخ 27 تا 30 بهمن‌ماه 1400 در سالن‌های 8 و 9 نمایشگاه بین‌المللی تهران به صورت ترکیبی (حضوری، آنلاین و ویدئویی) برگزار می‌شود.

ثبت نام برای رویداد الکام پیچ به عنوان بخش جانبی الکام استارز در نمایشگاه الکامپ از 21 دی‌ماه لغایت 12 بهمن‌ماه ادامه خواهد داشت.

الکام پیچ، فرصتی برای استارتاپ‌های برتر

الکام پیچ فرصتی برای استارتاپ‌هاست که با ارائه کسب و کار خود بدانند که نظر مخاطبان خود را بدانند، با صاحبان کسب‌وکارهای موفق ارتباط برقرار کنند و علاوه بر آن با ارائه ایده‌های برتر خود در حوزه‌های فناوری اطلاعات، ارتباطات و اقتصاد دیجیتال به رقابت بپردازند و در معرض قضاوت داوران خبره این رویداد قرار گیرند.

امکان شرکت در الکام پیچ به صورت ویدئویی

در نمایشگاه الکامپ 1400، برای نخستین بار شکل تازه‌ای از ارائه‌های استارتاپ فراهم شده است که ویدئو پیچ نام دارد.  ویدئو پیچ امکان شرکت به صورت غیر حضوری را در اختیار تیم‌ها (به ویژه تیم‌های مستقر در سایر شهرهای کشور) قرار می‌دهد؛ به این صورت که مطابق استانداردها و دستورالعملی که طراحی شده ویدئویی 5 تا 10 دقیقه‌ای از کسب و کار خود آماده و ارسال کنند. سپس بعد از پخش ویدئو به همان شکل که داوری نمایشگاه حضوری انجام می‌شود، با شرکت کننده تماس برقرار می‌گردد و داوران با پرسش‌های خود، شرکت کننده را مورد ارزیابی قرار می‌دهند. هزینه شرکت در رویداد الکام پیچ 250 هزار تومان است.

متقاضیان برای حضور در الکام پیچ و ویدئو پیچ می‌توانند حداکثر تا تاریخ 12 بهمن در سامانه ثبت نام بیست و ششمین دوره نمایشگاه الکامپ ثبت نام کنند.

متقاضیان برای کسب اطلاعات بیش‌تر می‌توانند با شماره تلفن 09981271786 تماس حاصل فرمایند.

تاریخ برگزاری الکام پیچ و ویدئو پیچ

رویداد الکام پیچ به مدت 4 روز از تاریخ 27 تا 30 بهمن‌ماه 1400 در سالن‌های 8 و 9 نمایشگاه بین‌المللی تهران به صورت ترکیبی (حضوری، آنلاین و ویدئویی) برگزار می‌شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آی تی جو

رسانه تخصصی و پیشرو در حوزه‌های مراکزداده، شبکه، فناوری اطلاعات و دنیای دیجیتال

منتشر شده در سرویس:

کارآفرینی و استارتاپ