اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140010305649417728

خرید جدید‌ترین روشویی‌های سنگی با ارزانترین قیمت

کد: 140010305649417728

https://bit.ly/33DbzrY

، (اخبار رسمی): برای خرید انواع روشویی سنگی اگر به مراکزی مراجعه کنید که خود آنها تولید کننده هستند میتوانید با قیمت ارزانتری اقدام به خرید روشویی کنید.

خرید جدید ترین روشویی های سنگی با ارزانترین قیمت
روشویی سنگی کوچک مدرن

تولید روشویی های سنگی یکی از محصولات شرکت ملورینا استون است. پیشنهاد میشود برای خرید این محصولات حتما از وبسایت این شرکت بازدید کنید.

تولید روشویی های سنگی یکی از محصولات شرکت ملورینا استون است. پیشنهاد میشود برای خرید این محصولات حتما از وبسایت این شرکت بازدید کنید. این شرکت در ساخت انواع روشویی سنگی، کیفیت را بعنوان اولین آیتم مد نظر قرار میدهد. مزیت بعدی تولیدات این شرکت قیمت ارزان آنهاست. به جرات میتوان گفت این تولیدات 30 درصد زیر قیمت های بازار است.

روشویی سنگی رومی یکی از تولیدات پر طرفدار این سرکت است. این روشویی با طرح خاصی که دارد کاملا با نماهای رومی هم خوانی دارد.

روشویی سنگی دوپایه محصول پر فروش دیگر این شرکت است. این محصول بشدت مورد استقبال مشتریان قرار گرفته است. کیفیت سنگی که در آن بکار رفته است بشدت بالاست.

اگر شما فضای کمی برای روشویی خود در نظر گرفتید پیشنهاد ما روشویی سنگی کوچک مدرن است. این روشویی با طرح نو و جدیدی که دارد یکی از پرفروش ترین روشویی های سنگی است.

این شرکت برای طرفداران طرح های دیپلمات هم یک محصول بشدت خاص دارد. روشویی سنگی دیپلمات با آینه هر بیننده ای را متحیر میکند. این روشویی سنگی سلیقه ی سخت پسندان را نیز تامین میکند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

صنایع سنگ ملورینا

مجموعه صنایع سنگ ملورینا از سال 1396 در شهرک صنعتی شمس آباد تهران با یک سالن و یک خط تولید کار خود را برای تولید سنگ ساختمان آغاز کرد. در این سال‌ها سعی به فرآوری بروز و ارتباط مستقیم با مصرف کننده‌های انواع سنگ داشته ایم… در ماه های اولیه پس از بررسی قسمت های مختلف این صنعت گسترده و یافتن کمبودها و نقاط ضعف موجود در صنعت ساخت و ساز کشور و با مشورت و همفکری با بسیاری از اساتید و اهالی فن توانستیم لیست نهایی این مشکلات را با توجه به اولویت های فعالان این حوزه تهیه نماییم. در حال حاضر همکاری با سازندگان و معماران مطرح ایرانی و به دست آوردن جایگاه مناسب در بازار سنگ ایران از افتخارات صنایع سنگ ملورینا می باشد. چشم انداز ما در تولید انواع سنگ ساخنمان: چشم‌انداز ما تولید و ارائه انواع سنگ با بهترین کیفیت و قیمت رقابتی در سطح کشور می‌باشد و از نقاط قوت صنایع سنگ ملورینا ، می‌توان به نیروهای جوان و با انگیزه این مجموعه و رزومه موفق در زمینه تامین سنگ پروژه‌های انبوه سازی با بهترین کیفیت و نازل‌ترین قیمت اشاره کرد. انبار و کارخانه تولید سنگ ساختمانی: اینک مجموعه صنایع سنگ ملورینا با تولید و عرضه انواع سنگ های پرفروش ساختمانی در سراسر کشور مشغول به تامین پروژه‌های ساختمانی و انبارداران شهرستانها می‌باشد‌. انبار و کارخانه این مجموعه واقع در شهرک صنعتی شمس آباد – خیابان خواجه نصیر – نبش شقایق پنجم میباشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه