اطلاعات تماس
  • 041333*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140011105669117901

رزومه کاری چیست

کد: 140011105669117901

https://bit.ly/3B5mozm

، تبریز , (اخبار رسمی): ملی کار چگونه مشکل استخدام شما را حل می‌کند؟

رزومه کاری چیست
استخدام رایگان

استخدام رایگان و داشتن شغل مناسب و همچنین نیاز به کار یکی از نیاز های اساسی بشر از زمان های گذشته بوده و همواره یکی از راه های کسب درآمد داشتن شغل می باشد.

استخدام رایگان و داشتن شغل مناسب و همچنین نیاز به کار یکی از نیاز های اساسی بشر از زمان های گذشته بوده و همواره یکی از راه های کسب درآمد داشتن شغل می باشد.

امروزه نیز یکی از دغدغه های اصلی افراد به خصوص جوانان پیدا کردن شغل متناسب با زمینه تحصیلات و مهارت ها می باشد.

جهت پیدا کردن شغل مورد نظر خود به طور رایگان می توانید رزومه خود را در این سامانه ثبت نمایید.

همچنین کارفرمایان نیز می توانند با نام نویسی در این سامانه رزومه های ثبت شده را مشاهده کرده و در کمترین زمان ممکن نیروی مورد نیاز خود را جذب نمایند.

در واقع استخدام توافقی میان کارگر و کارفرما می باشد که در طی آن کارگر مسئولیتی را در قبال دریافت حق السعی (حق الزحمه) بر عهده می گیرد و این توافق دوطرفه می باشد که در زیر تعریف کارگر و کارفرما به طور خلاصه آمده است.

تعاریف استخدام از لحاظ قانون کار

در این روند دولتی و طبق ماده ۲ قانون کار، کارگر کسی است که به هر عنوان در مقابل دریافت حق‌السعی اعم از مزد، حقوق، سهم سود و سایر مزایا به درخواست ‌کارفرما کار می کند.
‌همچنین کارفرما شخصی حقیقی یا حقوقی است که کارگر به درخواست و به حساب او در مقابل دریافت حق‌السعی کار می‌کند.
به عبارت دیگر میتوان گفت کافرما شرایط و قوانین مدنظر خود را جهت جذب نیرو  اعلام می کند و کارجویان واجد شرایطی که فکر می کنند از می توانند از عهده این وظایف برآیند اعلام آمادگی می نمایند.

بعد از انجام اقدامات اولیه و مصاحبه کارفرما از میان این داوطلبان شخصی را انتخاب می کند و با قراردادی به صورت توافقی و طبق ضوابط قانون کار بین آنها منعقد می شود که بعد از این مراحل می توان گفت که شخص به مشغول به کار شده است.

در حقیقت استخدام حسابدار مهم‌ترین اتفاقات زندگی هر فردی می تواند باشد و می توان به صراحت بیان کرد که انتخاب شغل و محل کار از نظر درجه اهمیت در کنار تصمیم‌های تأثیر گذاری زندگی مانند انتخاب رشته تحصیلی و انتخاب همسر قرار داد.

در این پروسه نیرو توسط کارفرما نیز اساسی‌ترین وظایف هر کارفرما، شناخت کامل از توانایی ها ، استعدادها و قابلیت های منحصر به فرد کارجویان می باشد تا با کمک این شناخت ها انتخاب دقیق تری از میان افراد کارجو که متناسب با حیطه و تخصص کاری مورد نیاز خود باشند.

ملی کار چگونه مشکل استخدام شما را حل می‌کند؟

سامانه کاریابی الکترونیکی ملی کار به عنوان استخدام معتبرترین مرجع درخصوص خدمات کار و استخدام رایگان در تبریز به کارجویان و کارفرمایان کمک میکند که در کوتاه‌ترین زمان ممکن بهترین فرصت‌های شغلی استخدامی را در دید کار جویانی که دارای سابقه کار درخشان در حیطه مورد نظر کارفرما هست را ببینند.

در دنیای امروزه که تعداد شرکت‌ ها و سازمان‌ ها گسترش یافته و همچنان در حال گسترش است و از طرف دیگر تعداد افراد تحصیل‌ کرده روز به‌ روز بیشتر می‌ شود، جذب نیرو توسط کار فرما به سادگی امکان پذیر می باشد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

استخدام

سامانه ملی کار با هدف ایجاد ارتباط سریع ، امن و راحت تر کارفرمایان و کارجویان در فضای اینترنت و براساس نیازهای روزبازار کار توسط بخش خصوصی .طراحی و در اختیار مخاطبان قرار گرفته است مطالعه جامعه آماری بسیار گسترده از کارجویان و کارفرمایان در سطح کشور، روشنگر راه ما در زمینه ایده پردازی ، طراحی و اجرا بوده است. تخصص و تجربه کاربران عزیز می تواند مارا در راه نیل به اهداف که مهمترین آن تامین نیازهای بازار کار میباشد، یاری نماید.

اطلاعات تماس
  • 041333*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

کار و استخدام