اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140011115672018027

اخذ ویزای کانادا

ویزای تضمینی کانادا چیست ؟

کد: 140011115672018027

https://bit.ly/3obp3BZ

، تهران , (اخبار رسمی): ویزای تضمینی کانادا به این معنی نیست که ورود شما به کانادا را بصورت صد در صد تضمین کند. بلکه مراحل اخذ ویزای کانادا را برای شما کمی آسان‌تر می‌کند. اما بخاطر برخی از مسائل، همین روند سخت‌گیرانه‌تر شده و حالا افراد بیشتری به دنبال ویزای تضیمنی کانادا می‌گردند.

ویزای تضمینی کانادا چیست ؟
مهاجرت به کانادا

متقاضیان مهاجرت به کانادا باید مراحل سختی را پشت سر بگذارند. این سخت‌گیری به منظور امنیت هرچه بیشتر این کشور انجام شده تا کنترل بیشتر و بهتری روی ورود و خروج‌ها انجام بگیرد.

 

1- درخواست بسیار مهاجرت به کانادا

در سال‌های اخیر درخواست برای اخذ ویزای کانادا بسیار بالاتر رفته. از زمان اولین تمدن‌های اروپایی در کانادا در قرن شانزدهم، این کشور میزبان مهاجران بسیاری بوده است. تا میانه قرن بیستم، بیشترین تعداد مهاجران در کانادا را اروپایی‌ها تشکیل می‌دادند، تا اینکه اخیراً، شهروندان کشورهای چین و آسیای جنوبی، اکثریت مهاجران کانادا را تشکیل می‌دهند. مهاجرت به کانادا در بیست سال گذشته، هرسال نسبت به سال گذشته رشد داشته و تعداد مهاجران در سال 2017، بیشتر از 240 هزار نفر بود.

افزایش درخوست مهاجرت به کانادا، به یک دلیل اصلی باعث سخت‌گیری‌های بیشتر در امر صدور ویزای کانادا شده است. کانادا به یک کشور مهاجرپذیر تبدیل شده و شامل مردمی از نژادها و ملیت‌های گوناگونی است. این کشور برای کنارهم نگه داشتن این جمعیت متنوع، نیازمند به برقراری نظم و امنیت بسیار بالایی است. بنابراین کانادا، روی افرادی که قصد ورود یا خروج از این کشور را دارند، حساسیت بسیار به خرج می‌دهند و به همین دلیل افراد به دنبال اخذ ویزای کانادا بصورت تضمینی هستند.

2- پناهندگی در کانادا

از طرف دیگر، برخی از افرادی که ویزای کانادا را دریافت می‌کنند، پس از ورود به این کشور، یکی از قوانین اصلی ویزا را زیرپا گذاشته و درخواست پناهندگی در کانادا را می‌دهند. درحالیکه در بخش شرایط اخذ ویزای کانادا ذکر شد، یکی از مواردی که باید به اثبات برسانید، اینست که پس از گذشت اعتبار ویزا، به کشور خود باز خواهید گشت. بنابراین افسرهای مهاجرتی، روی این موضوع، تأکید بسیار زیادی دارند.

3- مهاجرت‌ها و اقدامات غیر قانونی مهاجران در کانادا

یکی از مهم‌ترین دلایل سخت‌گیری صدور ویزای کانادا برای افراد خارجی اینست که این افراد، هم پیش از ورود و هم پس از ورود به کانادا، دست به اعمال غیرقانونی می‌زنند. بعنوان مثال، به منظور دریافت ویزای تضمینی کانادا، به اشتباه به جعل مدارک و گفتن ادعاهای دروغین می‌پردازند که دیر یا زود توسط دولت کانادا، شناسایی می‌شوند. همچنین پس از ورود به این کشور، با اعمال غیرقانونی (به دلیل آشنا نبودن با قوانین کشور کانادا)، اعتماد مقامات این کشور را نسبت به مهاجران و متقاضیان اخذ ویزای کانادا، پائین می‌آورند.

این موارد به اضافه برخی مسائل جزئی‌تر، باعث سخت‌گیری در امر صدور ویزای کانادا شده‌اند. بنابراین افرادی که قصد دریافت ویزا دارند و تجربه و اطلاعات کافی درباره این روند ندارند، سراغ ویزای تضمینی کانادا می‌روند. اما ویزای کانادا بصورت تضمینی، دقیقاً چه چیزی است؟

ویزای تضمینی کانادا چیست؟

ویزای تضمینی کانادا به این معنی است که به شما اطمینان دهد می‌توانید از تمام مراحل اخذ ویزای کانادا، با موفقیت عبور کنید. اما هیچ‌گونه تضمین صددرصدی وجود ندارد، زیرا بسیاری از عوامل دریافت ویزا، دارای متغیرهای زیادی هستند که هیچکس نمی‌تواند آنها را تضمین نماید. پس ویزای تضمینی کانادا چه کمکی به متقاضی می‌کند؟

برخی از آژانس‌های مسافرتی به ازای دریافت مبلغی بیشتر، برنامه‌ای به نام ویزای کانادا بصورت تضیمنی به مشتریان خود ارائه می‌دهند. طبق قوانین این برنامه، اگر به هر دلیلی، متقاضی نتوانست ویزای کانادا را دریافت کند، این مبلغ به او بازگشت داده می‌شود. این آژانس‌های مسافرتی، اقدامات زیادی برای تضمین کردن ویزای کانادا انجام می‌دهند، از جمله چک کردن مدارک متقاضی به منظور نبودن هرگونه مشکلات حقوقی، صدور دعوت‌نامه از طرف یک شخص مقیم کانادا که شانس اخذ ویزا را تا درصد زیادی افزایش می‌دهد و غیره.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه محبوب مهاجر

سازمان مهاجرتی الهام کیا با سابقه درخشان در امور مهاجرتی به شما کمک می‌کند تا تا اقامت کانادا را سریع‌تر به دست آورید. برای دریافت اقامت کانادا راه‌های مختلفی وجود دارد. برای کسب اطلاعات دقیق‌تر و استفاده از مشاوره رایگان می‌توانید با ما در ارتباط باشید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

حقوقی و قانون