اطلاعات تماس
  • 021451*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140012035724018056

تعمیر مک بوک

با نمایندگی تعمیر مک بوک آشنا شوید

کد: 140012035724018056

https://bit.ly/3I8qIAp

، تهران , (اخبار رسمی): اگر مشکل نرم افزاری دارید، ممکن است بتوانیم به شما کمک کنیم. اگر OSX شما خراب است یا هارد دیسک شما در حال از بین رفتن است، ممکن است بتوانیم اطلاعات شما را با سرویس بازیابی اطلاعات خود بازیابی کنیم

خدمات تشخیصی رایگان تعمیرات مک بوک
مطمئن نیستید که مشکل مک شما چیست؟ ما آن را به صورت رایگان بررسی می کنیم و مشکل را به شما نشان می دهیم و توضیح می دهیم. پس از نقل قول ما، می توانید تصمیم بگیرید که آن را تعمیر مک بوک کنید یا نه، بدون هیچ رشته ای.
خدمات تشخیصی رایگان
راهکار های مجانی
نصب رایگان آنتی ویروس

خدمات تعویض قطعات مک بوک
ما می توانیم تمام قطعات مک را سریع و با نرخ رقابتی تعویض کنیم. قطعاتی که ما استفاده می کنیم اورجینال، نو و دست دوم یا قطعات OEM با کیفیت بالا هستند. تمامی قطعات دارای حداقل 3 ماه گارانتی می باشند. میانگین زمان تعویض 1-2 ساعت برای اکثر تعویض قطعات است.
قطعات با کیفیت مک بوک
3 ماه گارانتی
به طور متوسط ​​1-2 ساعت زمان تعمیر

تمیز کردن آسیب مایعات
اگر دستگاه شما خیس شد، پیشنهاد می کنیم آن را داخل برنج نگذارید. در عوض آن را با دمنده مو روی حرارت کم خشک کنید، آن را روشن نکنید یا سعی نکنید آن را شارژ کنید و آن را برای تمیز کردن اولتراسونیک در اسرع وقت وارد نکنید. اگر از روش فوق پیروی کنید، نرخ بازیابی 80٪ داریم!
تمیز کردن اولتراسونیک
درمان ضد خوردگی
3 ماه گارانتی!

تعمیر لوجیک برد
اگر مک شما از کار بیفتد ممکن است به دلیل معیوب بودن برد منطقی (همچنین مادربرد) باشد. به جای تعویض کامل برد، مانند اپل، اغلب امکان تعمیر مک بوک وجود دارد. برخی از آی سی های کوچک ممکن است باعث اتصال کوتاه شوند و با تعویض آن ممکن است مشکل برطرف شود. ما بدون تعمیر، بدون پرداخت، خدمات تعمیر مک بوک داریم، بنابراین ارزش تلاش کردن را دارد! تعمیرات ما نیز با ضمانت 3 ماهه روی برد کامل پشتیبانی می شود.
تعمیر سطح کامپوننت
بدون تعمیر، بدون پرداخت
3 ماه گارانتی کامل برد

راه حل های ارتقاء سیستم
به خصوص مک‌بوک‌های قدیمی‌تر از سال 2012 و قبل از آن، ماشین‌های عالی برای ارتقا هستند. رم اضافی و یک درایو SSD باعث می شود این دستگاه پرواز کند! با مک های جدیدتر فضای ذخیره سازی تمام شده است؟ ما راه حلی برای آن ها و همچنین مدل های 2015 داریم.
ارتقاء حافظه
تعویض هارد
راه اندازی و نصب

نمایندگی تعمیر مک بوک

خدمات نرم افزاری
اگر مشکل نرم افزاری دارید، ممکن است بتوانیم به شما کمک کنیم. اگر OSX شما خراب است یا هارد دیسک شما در حال از بین رفتن است، ممکن است بتوانیم اطلاعات شما را با سرویس بازیابی اطلاعات خود بازیابی کنیم. ما همچنین می توانیم یک نسخه جدید OSX را نصب کنیم، نسخه فعلی را ارتقا دهیم یا Boot Camp را برای شما راه اندازی کنیم (مجوز ویندوز مورد نیاز است!).
بازیابی اطلاعات
ارتقا یا نصب مجدد OSX
راه اندازی نرم افزار Time Machine و آنتی ویروس

سرویس نظافت
مک بوک ها بعد از چند سال استفاده شروع به داغ شدن می کنند. دلیل آن تجمع گرد و غبار در فن و اطراف اگزوز فن است. همچنین خمیر خنک کننده خشک شده و هر 3 سال یکبار نیاز به تعویض دارد. خدمات نظافتی ما به این مسائل رسیدگی می‌کند و باعث می‌شود که مک محبوب شما خنک‌تر شود و در نتیجه دوام بیشتری داشته باشد.
گرد و غبار را بردارید و خوردگی را بررسی کنید
محفظه را تمیز کنید و خمیر خنک کننده را جایگزین کنید
پیچ های از دست رفته و پایه های پایینی را تعویض کنید

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ایسوس توتال

ایسوس توتال ، نمایندگی ایسوس در تهران بوده و ارائه دهنده خدمات تعمیرات لپ تاپ ایسوس ، تعمیر سرور ، مادربرد ف کارت گرافیک ، تبلت و ... می باشد

اطلاعات تماس
  • 021451*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

کسب و کار و خرده فروشی