اطلاعات تماس
  • 021752***** - 021886*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140012235767517325

چگونه بهترین جراح بینی در تهران را پیدا کنیم؟

کد: 140012235767517325

https://bit.ly/36jktvo

، تهران , (اخبار رسمی): انتخاب بهترین جراح بینی یکی از انتخاب های مهم در زندگی افرادی است که قصد انجام عمل رینوپلاستی را دارند. اهمیت این انتخاب به حدی است که سال ها افراد با نتیجه حاصل از آن باید زندگی کنند.

چگونه بهترین جراح بینی در تهران را پیدا کنیم؟
چگونه بهترین جراح بینی در تهران را پیدا کنیم؟

انتخاب بهترین جراح بینی یکی از انتخاب های مهم در زندگی افرادی است که قصد انجام عمل رینوپلاستی را دارند.  اهمیت این انتخاب به حدی است که سال ها افراد با نتیجه حاصل از آن باید زندگی کنند. زمانی که بینی و صورت خود را به دست یک جراح می سپاریم. از او انتظار داریم تا حالت زیباتری از گذشته در بینی ما به وجود بیاورد. حال اگر پزشک جراح نتواند انتظارات ما را برآورده کند. دچار یاس و ناامیدی خواهیم شد. زیرا از یک سو متحمل هزینه های گزاف شده ایم و از طرفی دیگر وقت و انرژی خود را صرف کاری بی نتیجه نموده ایم. پیدا کردن بهترین جراح بینی کاری سخت و دشوار نیست. بلکه با رعایت چند نکته کلیدی و کمی صبر و حوصله می توان به این مهم دست یافت.

 پیدا کردن بهترین جراح بینی

برای پیدا کردن بهترین جراح بینی راه های‌ متعددی وجود دارد. شما باید ابتدا ویژگی های جراح را بررسی کنید.

 اولین ویژگی این است که پزشک انتخابی باید دارای مدرک معتبر در خصوص جراحی های زیبایی بخصوص بینی باشد. همچنین باید دارای مدرک معتبر و مورد تائید از انجمن جراحان زیبایی باشد.

دومین راه برای پیدا کردن بهترین جراح بینی این است که از پزشک سوالاتی در خصوص مشکل بینی خود بپرسید. بینی افراد سه دسته اند. استخوانی، گوشتی و نیمه گوشتی. هر کدام از این بینی ها  جهت اصلاح نیاز به یک تکنیک و تخصص ویژه دارند. بنابراین از جراح درباره تخصصش در خصوص نوع بینی خود مطمئن شوید.

سومین راه برای پیدا کردن بهترین جراح بینی یافتن حس زیبا شناسی در او است. جراحی که در کنار کیفیت عمل به زیبایی نتیجه کار هم دقت کند. بدون شک جراح قابل و مطمئنی خواهد بود. برای حصول اطمینان می توانید از او عکس نمونه کارهایش را طلب کنید.

همچنین می توانید از بیماران قبلی جراح که مشکلاتی مشابه مشکل شما داشته اند پرس و جو کنید.

چهارمین راه برای پیدا کردن بهترین جراح بینی توجه به احساسات خودتان است. اگر در برخورد اول حس مطلوبی به جراح و کادر او داشتید می توانید به او اطمینان کنید و عمل خود را به او بسپارید.

ویژگی بعدی برای انتخاب بهترین جراح رینو پلاستی استفاده از پیشرفته ترین و مدرن ترین تجهیزات پزشکی جهت انجام عمل است. زیرا بهره گیری از ابزار و وسایل پیشرفته تا حد زیادی بر نتیجه عمل تاثیر گذار خواهد بود

میزان و نوع خدمات ارائه شده توسط کادر درمانی که زیر نظر جراح فعالیت می کنند.

آخرین راه برای گزینش بهترین جراح در خصوص عمل بینی  است. آموزش ها و اطلاعاتی که این افراد قبل و بعد از عمل در اختیار افراد قرار می دهند. حائز اهمیت بوده و تا حد زیادی بر نتیجه عمل تاثیر گذار می باشند.

نکات کلیدی در پیدا کردن بهترین جراح رینو پلاستی

 نکات کلیدی و طلایی در خصوص انتخاب و پیدا کردن بهترین جراح بینی عبارتند از:

۱: پرس و جو از اطرافیان، دوستان و نزدیکان.

۲: جست و جو در اینترنت و توجه به سابقه کاری جراح.

۳: یک یا چند جراح را انتخاب کرده و از نزدیک با آنها ملاقات کنید.

۴: از پرسنل و کادر درمانی که با جراح همکاری می کنند پرس و جو کنید. کسب اطلاع درباره نحوه کار جراح بسیار مهم است.

عوارض عدم انتخاب بهترین جراح برای عمل رینو پلاستی

در صورت عدم انجام عمل توسط بهترین جراح بینی مشکلات و عوارض فراوانی در آینده  گریبانگیر بیمار خواهند بود. این عوارض از این قرار می باشند:

بروز آلرژی.

ایجاد عفونت.

نامتقارن بودن سوراخ های بینی.

به جای ماندن جای اسکار در قسمت هایی از بینی.

ایجاد مشکلات تنفسی.

سوراخ شدن تیغه بینی.

از دست دادن حس بویایی.

بی حسی فک بالایی و از دادن حس در بینی

ویژگی های بهترین جراح رینو پلاستی

بهترین جراح بینی باید دارای ویژگی ها و خصوصیات بارزی باشد. یک جراح بینی خوب شخصی است که در کارنامه خود دارای تعداد زیادی عمل موفقیت آمیز باشد. صبور بودن هنگام صحبت با بیماران، داشتن مهارت لازم، داشتن مدارک عالیه و معتبر از دیگر ویژگی های یک جراح بینی خوب می باشند.

به روز بودن از لحاظ اطلاعات و تکنیک های مربوط به رینوپلاستی، توانایی استفاده از تجهیزات مدرن و پیشرفته پزشکی از خصوصیات مهم یک جراح درجه یک به شمار می آیند.

نکته: مسئله مهمی که درباره بهترین جراح رینو پلاستی وجود دارد این است. یک جراح خوب هرگز تکنیک و دانش خود را فدای مادیات و موضوعات مالی نخواهد کرد. این دسته از جراحان ارزش فراوانی برای علم و زحماتی که در راه کسب آن کشیده اند قائل هستند. بنابراین هرگز به خاطر درآمد بالا حاضر به زیر سوال بردن مهارت خود نمی باشند.

بهترین جراح بینی چه تغییراتی را باید در بینی و چهره ما ایجاد کند؟

بهترین جراح بینی می تواند تغییرات اساسی در استخوان، غضروف و پوست بینی افراد به وجود بیاورد. علاوه بر این باید قادر باشد برخی تغییرات ظاهری را در بینی افراد به وجود بیاورد. این تغییرات عبارتند از:

عدم تقارن در بینی را به بهترین شکل ممکن اصلاح کند.

یک بینی کشیده را کوتاه و به اندازه طبیعی در بیاورد.

باید قادر به صاف کردن قوز و برجستگی های روی بینی باشد.

اندازه نوک بینی را در حد نرمال و طبیعی کاهش دهد.

نوک بینی را به شکل طبیعی اصلاح کند.

مشکلات تنفسی افراد را رفع کند.

راه های تنفس مسدود شده در بینی را باز کند.

عمل بینی را با کمترین آسیب ممکن انجام دهد.

بینی ها خیلی بزرگ را به اندازه های نرمال تغییر دهد.

بینی های پهن را باریک کند.

نکته پایانی  

دریافت دستمزد بالا و دریافت هزینه های گزاف هیچگاه دلیلی بر بهتر بودن جراح رینو پلاستی نیست. از طرفی دریافت هزینه های خیلی کم و انجام عمل بینی با کمترین دستمزد نیز نباید افراد را وسوسه نماید. زیرا به دلیل افزایش تقاضا برای انجام عمل رینو پلاستی برخی از پزشکان عمومی با تمرکز بر روش های جراحی پلاستیک اقدام به جراحی بینی می کنند. بنابراین در انتخاب بهترین جراح برای انجام رینو پلاستی باید نهایت توجه و دقت را به کار بست. 

امیدوارم این مطلب برای شما مفید بوده باشد. اطلاعات لازم را کسب کرده باشید. برای اطلاعات بیشتر در مورد جراحی بینی گوشتی و استخوانی میتوانید به سایت دکتر سعید ظفرمند به آدرس  www.drzafarmand.com  مراجعه کنید.

 

 

 

 

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دکتر سعید ظفرمند جراح بینی

جراح ومتخصص گوش ، حلق ، بینی و حنجره آندوسکوپی پیشرفته بینی و سینوس جراح پلاستیک بینی وصورت همکاری علمی – آموزشی با دانشگاههای علوم پزشکی شهید بهشتی و آزاد اسلامی عضو انجمن جراحان گوش وحلق و بینی وسر وگردن ایران عضو انجمن علمی راینولوژی ایران عضو کالج جراحان گوش وحلق و بینی اروپا دکترای پزشکی عمومی ازدانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی (۱۳۶۸) دکترای تخصصی در رشته ENT از دانشگاه علوم پزشکی تهران (۱۳۷۸)

اطلاعات تماس
  • 021752***** - 021886*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

سلامت و زیبایی