اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140101155794318479

بررسی خدمات برترین شرکت های سئو در جهان

کد: 140101155794318479

https://bit.ly/3rmTEyr

، تهران , (اخبار رسمی): بررسی خدمات شرکت های سئو در ایران و جهان، یکی از چالش‌های مهم صاحبان کسب‌وکار است که همواره به دنبال بهترین خدمات سئو برای سایت خود هستند. همچنین انتخاب بهترین شرکت سئو، از مهم‌ترین تصمیماتی است که هر شرکت و کسب‌وکاری باید بگیرد.

بررسی خدمات برترین شرکت های سئو در جهان
بررسی خدمات برترین شرکت های سئو در جهان

اگر کارفرمایان و صاحبان مشاغل در انتخاب برترین شرکت سئو تصمیم درستی بگیرند، این کار کمک شایانی به رشد کسب‌وکار و فروش آن‌ها خواهد کرد. اما اگر انتخاب درستی نداشته باشند، این کار می‌تواند رشد شرکت یا کسب‌وکارشان را چندین ماه به عقب بیندازد. در این مقاله سعی کردیم خدمات ۳ شرکت از شرکت های سئو جهان را برای شما بررسی کنیم.

برترین شرکت سئو جهان کیست و چه خدماتی را ارائه می‌کند؟

شرکتی است که خدماتی را برای بهینه‌سازی سئو سایت در برابر موتورهای جستجو انجام می‌دهد تا باعث رتبه گرفتن سایت شما در نتایج جستجو شود.

هر چه وب‌سایت شما بهتر برای موتورهای جستجو مخصوصاً گوگل بهینه شده باشد، احتمال کسب رتبه بالاتر صفحات سایت در نتایج جستجو بیشتر می‌شود. در واقع می‌توان گفت که شرکت سئو راهی میان‌بر است که مسیر رسیدن شما به بهینه‌سازی و سئو سایت را هموار می‌کند.

معیارهای انتخاب بهترین شرکت سئو

چگونه می‌توانیم با خیال راحت یک شرکت سئو را باتوجه‌به ملاک‌های قیمت و خدمات سئو انتخاب کنیم؟ برای انتخاب یک شرکت یا یک تیم متخصص سئو باید به این موارد توجه کنیم!

۱. اهداف خود را برای انتخاب شرکت سئو مشخص کنیم!

اول‌ازهمه باید به این نکته توجه داشته باشیم که سئو در کوتاه‌مدت نتیجه مدنظر را نمی‌دهد یا به‌اصطلاح معجزه نمی‌کند اما در بلندمدت فرایند بسیار عالی از لحاظ تأمین نرخ بازگشت سرمایه یا ROI مناسب است. برخی از کسب‌وکارها انتظار ترافیک کاربر بسیار زیاد بعد از مدت یک‌ماهه روی سایت خود هستند که این کاملاً نشدنی است.

باید اهداف خود را مشخص کنیم و برای آن بازه زمانی تعیین کنیم. اگر شرکت سئو خوبی را انتخاب کرده باشیم، بدون قول رتبه دادن بعد از چند ماه به نتایج مناسبی می‌رسیم. بهترین شرکت سئو، به‌صورت ماهیانه گزارش کاری از نحوهٔ انجام کارها و میزان پیشرفت پروژه در اختیار ما قرار می‌دهد.

۲. نمونه کارهای آن شرکت سئو را بررسی کنیم!

در مسیر انجام فرایند سئو سایت و انتخاب یک شرکت سئو باتجربه، ما باید تجربه کاری آن‌ها را بررسی کنیم و همچنین نمونه کارهای انجام شده توسط آن‌ها را مشاهده نماییم تا با استفاده از این آنالیز بدانیم که میزان مهارت آن شرکت برای انجام سئو و بهینه‌سازی سایت چگونه است.

به‌علاوه باید بدانیم، هیچ شرکتی وجود ندارد که رضایت صددرصدی کارفرمایان خود را جلب کند. سئو یک علم دقیق نیست و به‌هیچ‌وجه با قطعیت نمی‌توان قول یک رتبه خاص را داد به‌ویژه اینکه رقابت در برخی صنایع به‌شدت زیاد است.

۳. بودجه ما برای انجام سئو سایت چقدر است!

به‌عنوان یک صاحب کسب‌وکار، باید میزان بودجه‌ای که برای سئو هزینه می‌کنیم را مشخص کنیم. بسیار اهمیت دارد که بدانیم فرایندهای سئو سایت مانند تبلیغات کلیکی و گوگل ادز، نتایج فوری به ما نمی‌دهند اما با برنامه‌ریزی‌های سه‌ماهه، شش‌ماهه و یک‌ساله می‌توان نتایج مناسبی از سئو دریافت کرد.

تفاوت سئو یا تبلیغات در این است که نتایج تبلیغات اینترنتی فوری و ملموس است و بهینه‌سازی سایت برای دریافت ورودی طبیعی (Organic traffic) به زمان نیاز دارد. اما برعکس تبلیغات که به‌ازای هر یک کلیک، شما مبلغی باید بپردازید، وب‌سایتی که سئو می‌شود بعد از مدتی، ورودی‌های زیادی را به‌صورت رایگان برای ما دارد.

بودجه‌بندی ما برای سئو باید بر اساس فاکتورهای میزان رقابت، اهداف و مدت‌زمان بازگشت سرمایه تخمین زده شود.

۴.شرکت های مختلف سئو را بررسی کنیم!

با بررسی عملکرد شرکت های مختلف سئو می‌توانیم ذهن خود را برای انتخاب کردن بهترین آن‌ها باز نگه داریم.

بررسی ۳ شرکت برتر در خدمات سئو  

در این بخش می‌خواهیم خدمات ۳ شرکت از شرکت‌های سئو جهان را بررسی و به شما معرفی کنیم.

شرکت اول | شرکت Ignite visibility

این شرکت یکی از بهترین شرکت‌های بازاریابی دیجیتال است که خدمات سئوی سفارشی و متناسب با نیازهای کسب‌وکار شخصی را ارائه می‌دهد. برجسته‌ترین ویژگی این شرکت این است که تاکتیک‌های رتبه‌بندی موتورهای جستجوی محلی را هدف قرار می‌دهد که نتایج مطلوبی را ارائه می‌دهد.

این مجموعه در سال‌های ۲۰۱۶ تا ۲۰۲۰ بهترین شرکت سئو آمریکایی به انتخاب مجله کلاچ شده است. این شرکت بیش از ۱۵۰ نمونه کار در سطح بین‌المللی دارد. همچنین این شرکت در نشریات آنلاین معتبر مختلفی از جمله  Forbes، Inc، Huffington Post ، Search Engine Journal  و Entrepreneur  معرفی شده است.

این شرکت در سال ۲۰۱۲ تأسیس شده و تعداد کارمندان بین ۱۱ تا ۵۰ نفر است. درآمد این شرکت به ۵-۶ میلیون دلار می‌رسد، همچنین از خدمات اصلی این شرکت می‌توان به سئوی محلی، سئوی بین‌المللی، روابط‌عمومی دیجیتال، مشاوره سئو اشاره کرد و از جمله سایر خدمات آن می‌توان به طراحی وب‌سایت، تبلیغات پرداخت به‌ازای کلیک، بازاریابی رسانه‌های اجتماعی، روابط‌عمومی، بازاریابی ایمیلی، بازاریابی محتوا، فهرست محلی، برندینگ اشاره کرد.

شرکت دوم | شرکت نبض مارکتینگ

این شرکت یکی از شرکت های جوان در زمینه بهینه‌سازی سئو سایت و دیجیتال مارکتینگ است که همین مورد مزیتی حساب می‌شود که شما علاوه بر سئو و بهینه‌سازی سایتتان می‌توانید از مباحث بازاریابی آن و استراتژی‌های فروش و خدمات نیز بهره ببرید.

شرکت نبض مارکتینگ با بیش از ۶ سال تجربه در زمینه سئو و بهینه‌سازی فعالیت دارد. نیروی کار این شرکت به بیش از 5۰ نفر می‌رسد و باهدف کمک به کسب‌وکارها و ایجاد زیرساخت مناسب برای کسب‌وکارهای اینترنتی و آنلاین شکل‌گرفته است.

  شرکت سوم | شرکت Web FX

نام شرکت Web FX تقریباً هرساله در تمامی خدمات دیجیتال مارکتینگ و سئو به‌عنوان بهترین شرکت تکرار می‌شود. این شرکت در دنیای دیجیتال و بهینه‌سازی سایت بسیار قدرتمند است. این شرکت هم به‌عنوان یکی از بهترین شرکت‌ها در لیست سایت clutch قرار دارد.

این شرکت در زمینه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ هم موفق به دریافت جایزه بهترین در سال ۲۰۲۰ از مجله Horizon awards شده است. این شرکت بیش از ۳ میلیارد دلارفروش و بیش از ۷.۸ میلیون سرنخ برای مشتریان خود داشته است. همچنین با بیش از ۴۰ اینفلوئنسر داخلی که به ایجاد روابط و کسب درآمد در وب‌سایت‌های برجسته اختصاص داده شده‌اند، مرتبط‌ترین تیم‌های رسانه‌ای را در صنعت ایجاد کرده است.

کلام آخر

برای استفاده از خدمات سئو و قبل از انتخاب کردن یک شرکت سئو، حتماً خدمات و نمونه کارهای آن‌ها و همچنین میزان تجربه و سابقه کارشان را بررسی نمایید.

ممنون از اینکه برای خواندن این مقاله وقت گذاشتید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آژانس خلاقیت نبض مارکتینگ

آژانس خلاقیت نبض مارکتینگ از سال ۱۳۹۴ با هدف کمک به کسب‌وکارها و ایجاد زیرساخت مناسب برای کسب‌وکارهای اینترنتی و آنلاین شکل گرفت که در طی این سال‌ها با کارفرمایان و برندهای مطرحی افتخار همکاری داشته‌ایم که تمام نتایج تا به امروز، گویای فعالیت درخشان تیم ما و همکاران عزیزمان بوده است. همچنین نبض مارکتینگ، سابقه و تجربه راه‌اندازی کسب‌وکارهای نوپا (Startup) در زمینه‌های مختلفی از بازاریابی دیجیتال (Digital Marketing) را دارد که هریک به شرکت‌های موفقی در حوزه‌هایی از قبیل؛ طراحی سایت، سئو و بهینه‌سازی سایت، طراحی اپلیکیشن و طراحی نرم‌افزار تبدیل شده‌اند. فرهنگ ما در سازمان نیز تعهد به کار گروهی و ایجاد فرصت‌های متعدد برای یادگیری و پیشرفت اعضای مجموعه‌ست که همین امر موجب شده تا آغازکننده و تمام‌کننده‌ای باشیم که پیوسته همه‌ی تلاش این مجموعه مبنی بر نتیجه‌گرایی‌ و رسیدن به هدف‌ است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]